Merhabalar, yeni başlayanlar için Cella Mı Arko Mu
Adminlere sesleniyorum Teşekkür et butonu getirin lütfen.

@sfenks beni de çekiyorlar, önümüzdeki hafta ufaktan araştırmaya başlayacağım jilet işini Smile

@Sh@dow çok sevindim bir problem olmamasına, gerçi sorun olsa bile firma iade alacaktır bana öyle hissettirdi güvenilir gibiler. Aslında koku sabundan geliyor gibi gelmişti, hayvansı yağ gibi, ama fırçadan olabileceği aklıma gelmemişti. Fırçadan da olabilir mantıklı geldi. Teşekkür ederim açıklama için.

@FearOfATG ben hem oradaki hem de yurtdışı bir kaç foruma baktım, güzel kokuyor yorumları okudum. Ama ben suni buldum kokuyu, çok doğal hissettirmedi. Sizin buruna güvenebileceksem eğer, yoğun sandal ağacı kokan ürün tavsiyesinde bulunabilir misiniz hafızama atayım. Sandal ağacı esansı çok çok çok pahalı bir esans, ürünlerde pahalı olabilir haliyle, ama orta karar bir fiyata varsa böyle bir ürün yazabilirsiniz. Bir arkadaş yukarıda bir ürün yazdı hemen attım hafızaya. Proraso sandal çok sandal gibi değil tarzı yorumlar okudum çünkü.

Bu arada bunu deneyen oldu mu : https://www.fermentemutfagimdukkan.com/u...g8QAvD_BwE

Herkese saygılar.
Abi benim burnum göz olsa kör, kulak olsa sağır olurdu. Benim burnuma kendim bile güvenmiyorum. Çok nadir koku alıyor Smile Tabac kokusu efsane diye yorumlar var, ben kokluyorum tık yok. Haslingerde nadir koku aldığım sabunlardan oldu. Onunkini de suni buldum zaten. Onun haricinde ardıç katranı kokusu seviyorum. Onu her daim alıyorum ne hikmetse. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Ben hala yaz mevsimi olması sebebi ile Proraso Yeşil de ısrarcıyım. İlla sandal diyorsanız Pororaso kırmızı.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Hoşgeldin komşum,
Zehri almışsın bir kere daha da bırakmazsın geleneksel tıraşı. Biz de tahrişle devam eden hayatımızda oraya buraya bakarken forumu bulduk girdik. Burdayız hala Smile... Yalnız herkesin fikri düşüncesi kendinedir. Ancak ben de yeni başlarken yaptığım hatalardan birisi bi deneyim diye aldığım fiyatı düşük ürünler. Olmadı bunu deneyim olmadı bi de bu derken, inan kaliteli uzun süre kullanacağım ürünlere denk masraf yapmışımdır. Benden size naçizane tavsiyem paranızı kenara ayırıp kaliteli ürünler alın. Heleki sert sakal hassas cildiniz varsa. Şu anki aklım olsa saponificio varesino ürününü en baştan alırdım sabun olarak. Fiyatı yüksek ama inan bana (serdar üstadın tanıttığı bir üründü) kullan kullan bitirrmeyeceğin bir ürün. Haftanın 7 günü tıraş oluyorum. 6 aydır yarısına gelemedim. Zaten fiyat olayını böyle ölçerseniz ne kadara aylık masrafınız oluyor görürsünüz. Kartuşluda kalsanız dahi yeter size. Ayrıca köpürtme taşı da prorasonunkini tavsiye ederim. Bu işe gönül verdiniz kap kacakçıda kap arayıp toplama işine girmeyin. Çok rahat edersiniz. Gerçi ben de almıştım proraso ama yüzde köpürtme olayı bence daha kolay. Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. Keyifli tıraşlar...

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(11/07/2019, Saat: 15:14)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: estağfurullah görevimiz Big Grin Big Grin Big Grin

(11/07/2019, Saat: 17:43)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda vakit geçirdikçe bu DE alet alma isteği oluşacaktır en kısa zamanda Volkan abi.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

(11/07/2019, Saat: 23:50)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sana kesinlikle katılıyorum Caner Smile
Vakit ilerledikçe DE89, R89, 34C, R41, SE, Vintage, Slantlar dolaptaki yerini almaya başlayacaktırSmile

Bu üç mesaj ile aklıma girmişti R89 fikri. İyiki almışım. Tekrardan teşekkür ederim Smile Sizin ısrarlarınız olmasa cesaret edip alamazdım.
Rica ederim gorevimiz Smile
Tekrardan hayırlı olsun komşum.
Hoşgeldiniz Komşum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 586 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhabalar! Cascada 5 1,603 27/06/2023, Saat: 05:44
Son Yorum: Cascada
  Merhabalar EnverCan Enver Can 3 630 07/05/2023, Saat: 15:11
Son Yorum: sfenks
  Merhabalar goshawk 14 2,070 26/04/2023, Saat: 00:14