İnternetten Seçmeler
Ha birde bizim rocnel se50 var elbette. B&b de bayaa bir olumlu yorum aldi. Hatta SE1 den bile daha efektif kesimi oldugu yorumlari var. Tek elestirildigi nokta agirligi. Bunu da titanyum sap ile dengelediklerini soyleyen kullanici yorumlari var.
(02/10/2016, Saat: 23:04)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ha birde bizim rocnel se50 var elbette. B&b de bayaa bir olumlu yorum aldi. Hatta SE1 den bile daha efektif kesimi oldugu yorumlari var. Tek elestirildigi nokta agirligi. Bunu da titanyum sap ile dengelediklerini soyleyen kullanici yorumlari var.

Valla @izbe üstad SE50 ile Feather pro super acayip efektif kesiyor. Özellikle iki günlük sakalda cok memnun kaldim.
Saygılar.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
Acikcasi niyetim var almaya @corpus36 hocam. Ama onceligim hawk ta. Once bir hawk i deneyeyim. 5 cm lik jiletler ile aramin iyi olduguna kanaat getirirsem Murat Bey e bir siparis gececegiz gibi gorunuyor. Ayrica surgulu tasarimi cok ama cok begendigimi itiraf etmeliyim.
(02/10/2016, Saat: 23:07)corpus36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla @izbe üstad SE50 ile Feather pro super acayip efektif kesiyor. Özellikle iki günlük sakalda cok memnun kaldim.
Saygılar.

SE50 şuan için sadece proguard kullanmıyor muydu yada ben mi yanlış hatırlıyorum?
(02/10/2016, Saat: 23:12)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Acikcasi niyetim var almaya @corpus36 hocam. Ama onceligim hawk ta. Once bir hawk i deneyeyim. 5 cm lik jiletler ile aramin iyi olduguna kanaat getirirsem Murat Bey e bir siparis gececegiz gibi gorunuyor. Ayrica surgulu tasarimi cok ama cok begendigimi itiraf etmeliyim.

Üstad kesinlikle pişman olmazsınız. Kullanımı çok keyifli. Ele çok güzel oturuyor. Şiddetle tavsiye ederim.
Saygılar.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
(02/10/2016, Saat: 23:04)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ha birde bizim rocnel se50 var elbette. B&b de bayaa bir olumlu yorum aldi. Hatta SE1 den bile daha efektif kesimi oldugu yorumlari var. Tek elestirildigi nokta agirligi. Bunu da titanyum sap ile dengelediklerini soyleyen kullanici yorumlari var.

@izbe hocam ben Rocnel SE50mm ye EJ barley sap takarak karekterinin çok değiştiğine şahit olacaksınız yüzde akan bir yapıya sahip oluyor tavsiye ederim . Benim eleştiri hususum köpük kanalları sadece .

Rocnel 50mm uyumlu SE jilet Burdur
354e249be178e8e1a6de7e558c2d2d4a.jpg
BB de begenildiyse alınır o zaman Smile
@Nani Kuş Hocam 15 günde bir tiras olursan tabi tıkanır o kanallar
@ihtilaf hocam traş hergün bizde . Pazar günleri de aile için
SE makinalarda kafanın dar ve/veya ince olması Benim için tercih sebeplerinden biri.
Cobra Classic Pkg. dar ,
Above Bamboo SE1 dar ve ince,
Eski kasa Mongoose ince (yenileri daha dar ama kalın) kafa yapısına sahip.
Makinayı kesmeye başlayacağınız noktaya koyduğunuzda (Özellikle favori - burun - kulak altı bölgelerinde) görüş alanınızı kapatmaması büyük rahatlık.
@Nani Kuş Üstadım;
İnşallah bu güzele bir yerde denk geliriz de almak nasip olur. Smile

(02/10/2016, Saat: 22:28)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aa066bb8a113030cf059e5db58f0f251.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: