İnternetten Seçmeler
Saat pilleri üzerinde yazıları artık iyice küçük yazıyorlar,her şeyin üzerindeki yazıcıklar minik minik okunmuyorSleepy

$T2eC16Z,!)kE9s4,BEQ8BQBHCi1tqQ~~60_1.JPG
Geçen sene göz doktoru yaşımı sormuştu.''ne alakası var'' demiştimBlush

Lijun Üstadım nerdesin,Dükkanı bıraktım sana hiç entiri,ürün,razor,sabun,açık tarak,kapalı vs girilmemiş,50 milyon geltirli link bekler bizdenTongue

(11/04/2013, Saat: 17:11)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım yaşlanıyoruz.Tongue

(11/04/2013, Saat: 16:48)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saat pilleri üzerinde yazıları artık iyice küçük yazıyorlar,her şeyin üzerindeki yazıcıklar minik minik okunmuyorSleepy

$T2eC16Z,!)kE9s4,BEQ8BQBHCi1tqQ~~60_1.JPG
Bana super hero gözlüğü değilde 10 cm çaplı lens yani büyüteç lazım,ÜstadımBig Grin

(11/04/2013, Saat: 17:25)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 10X32 Glasses Magnifying Loupes Fishing Binocular Focus*

Büyük biraderime almıştım.Mekanik fotoğraf makinesi tamirinde işini kolaylaştırdı.Tavsiye ederim İhtilaf Hocam.(Dürüst satıcı)

http://www.ebay.com.au/itm/10X32-Glasses...0836920985

34j5gcy.jpg
35bs40h.jpg
İki defa bu aleti takipsiz sipariş ettim,farklı satıcılardan iki defa da gelmedi lost.Gümrük durumu nedir acaba yasak ürün mü ? Basit volt metre,çakmak gözüne takıyorsun akü voltajını gösteriyor.
car-lcd-voltage-meter.jpg
car-lcd-voltage-meter_01.jpg
Büyüteç olarak da kullanılabilecek 2.5X17.5 Monoküler dürbün:

343r8m1.jpg
Her eve lazım,30 USD
$T2eC16R,!zoE9s5ne3jsBRVn2oVHB!~~60_1.JPG
qppeok.jpg 2vu0kgp.jpg 50l66f.jpg

http://www.tchibo.com.tr/Seyahat-Cantasi...21563.html
$T2eC16JHJHoE9n3Kd6utBRZVS)uKb!~~60_58.JPG
Lijun Üstadım,bunları kullanıpta fayda gören varmı,içlerinde basit parafudur var diye biliyorum.Paraziti falan bir nebze bastırır basit RC devreyle, fakat gerilim koruması biraz abartı geldi bana.
Yıldırım koruması şans,statik elektrik bile hasar verebiliyor.Diğer merak ettiğim,2 fazın üst üste binmesi yani 380 volt olma durumunda işe yarıyormu.komşuda böyle bir olay oldu 2 fazı birleştirmişler,tüm elektrikli aletler knock out

(13/04/2013, Saat: 16:29)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/04/2013, Saat: 16:18)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lijun Üstadım,bunları kullanıpta fayda gören varmı,içlerinde basit parafudur var diye biliyorum.Paraziti falan bir nebze bastırır basit RC devreyle, fakat gerilim koruması biraz abartı geldi bana.

4 yıldır Belkin Akım (8 Prizli) Koruyucu Priz kullanıyorum.Dört yıl önceki yağmurlarda telefon şebekesine yıldırım düşmesi sonucu bir kez sabit tel., bir kez KGK'ın modem hattı koruma giriş devresi yandı.Belkin Surge Prot. kullanmaya başladığım, son 4 yıldır benzer olaylarda sorun yaşamamam tesadüf değilse evet korunduğuma inanıyorum.Üstelik bu seriler giriş seviyesi.Audio-Video sistemler için pro serileri ateş pahası...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: