Proraso Pre and Post Shave Cream
Yazın @Noyan Bey'in sağolsun hediye göndermiş olduğu küçük bir kutu yeşil olanı kullandım, kırmızı sabunundan alınca bununda kırmızısı olsun diye bir tanede kırmızı preshave aldım, dünkü tıraşımda nasıl olsa duştan çıktım diye preshave i kullanmadan tıraş oldum. Tobs sandal-De89-perma üçlüsünü kullandım. Yüzümde anlamsız bölgesel kızarıklıklar oldu ve tıraşımda daha öncekiler kadar yakın olmadı. Hiç farkında değildim ama hayli işe yarıyormuş bu krem bende..
Pre-shave ler konusunda ( proraso ve ej kullandım ) söyleyebileceğim eğer yüzde kullanıp 3-4 dakika bekletirseniz hayli efektif oldukları,tıraşa yakınlık katma konusunda kendi adıma fark gördüğümü söyleyemem ama tıraşın zevkine katkısı yadsınamaz.Ej bu anlamda prorasodan daha iyi geldi bana,bekletmeye müteakip yıkamayıp yıkamamak size kalmış ama bazen yıkamıyorum.Yıkamamak bence daha iyi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
cümleten merhaba, bir haftadır takip ettiğim geltir.com'a üye oldum ve kendi bütçeme göre alacaklarımı belirledim. geleneksel tıraşa giriş yaparak siparişlerimi verdim.
ancak ilk siparişim prarosa tıraş öncesi ile hayal kırıklığına uğradım. gelen paket açılmış ve kutunun içine sanki birisi 2 parmağını daldırmış ve kasenin yarısını boşaltmış gibi bir görsel ile karşılaştım.
prarosa ürünlerinde kutu için bir jelatin oluyor mu bilmiyorum. gönderici firmayı doğrudan töhmet altına almak istemiyorum, ürün hangi aşamada deforme oldu bilmiyorum ve iade bir ürün göndermişlerse bu özensizlikten dolayı da kendilerine nota verecek halim yok. yeniden alışveriş yapmayı keserim. zira kullanılmış ürünü ne iade edecek zamanım ne de takatim var. firma'nın da siz kullanmışsınız beğenmediniz deme hakkı olabilir. kargo personeli yanında da kutunun içine kremine kadar kontrol etme şansımız olmuyor. saygılar sevgiler.
@biberbey

Kardes bi foto atarmısın. Preshave ler oyle bulamac gibi cıkıyor genelde. Namusu temizlemeye gerek yok,hic sorun olmayabilir.
https://i.hizliresim.com/XPWAoR.jpg

Komşum görüntü bu, dediğin gibi bir bulamaç hali
Yok yok bunlar boyle komsu sıkıntı yok. Tasınırken de ters falan konuyor, icinde boyle bosluklu bulamac kıvamı oluyor. Sıkıntı yok taze urun gibi dusun. Kırmızısı guzeldir.
Islak cildine az miktar guzel sur. 3-4 dakka bekle cildin emsin sakalların yumusasın. Kuruduktan sonra yıkamadan direk yuzunde kopugunu kopurtmeye baslayabilirsin. Kopugu guzel yap onceden ama elde veya tasda.
Hayırlı olsun.
cevabın için çok teşekkür ederim,. bakalım hayırlısı ile girdik bu işlere. Smile sağolasın
impa ve razorustan birden fazla şipariş verdim hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadım. arkadaşlar ürün ve paketleme konusunda ekstra dikkat gösteriyorlar.
yaşam bir zevktir
Yaz sıcakları gelince mentollüsünden bir tane edineyim dedim. Sadece serinletsin diye aldım. Pek performans beklentim yoktu çünkü bir kaç ay önce aldığım kırmızısınından verim alamamıştım. Yeşil olanı açtığımda kutunun nerdeyse tamamen dolu , içindeki kreminse nivea soft gibi yumuşak bir krem kıvamında olduğunu farkettim ve şaşırdım çünkü kırmızıyı satın aldığımda karşılaştığım görüntü bu değildi. Kırmızının kıvamı italyan sabunları gibiydi ve kutunun üçte ikisi doluydu. Ben de "Heralde bu ürün böyle bir şey" dedim. Satın aldığımda kapağın neredeyse düşecek kadar gevşek olmasına hiç takılmamıştım o zaman. Meğer tüm nemini kaybetmiş rafta beklerken. Bunca zaman bu ürünle ilgili fikrim "yüze sürerken zaman kaybettirmekten başka işlevi olmayan kokulu bir şey" şeklindeydi. Şimdi ise yüzü tıraşa gayet güzel hazırlayan, uygun fiyatlı, yağların aksine vıcık vıcık olmayan ve güzel kokan bir preshave olduğu kanaatindeyim. İşe yaramıyor diyen arkadaşlar da aceba benim gibi bir sorundan muzdarip olabilir mi diye düşünmeden edemedim.
Bende yeşil kırmızı iki adet var . Pek de bir fark yaratmıyor. Olmasa da olur. Belki mentollü olanı yazın serinletmek için iyi olur ama onun dışında uçsun kaçsın performans farkı yaratmıyor. En azından bende.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Öncesi Yağ (Pre-Shave Oil) Kullanımının Fırçaya Zararı Sui Generis 7 7,527 22/09/2020, Saat: 18:39
Son Yorum: marv
  Ev Yapımı Tıraş Öncesi Yağı (Pre-shave Oil) eggman 32 50,697 20/02/2020, Saat: 12:08
Son Yorum: umok
  Ach brito glyce pre-shave sabun Saltuk 8 9,864 01/02/2020, Saat: 17:18
Son Yorum: salih kaya
  Flöid Pre-Shave Oil mrtkmsgl 15 10,561 19/05/2018, Saat: 00:25
Son Yorum: dikdik_s
  mentolü güçlü ama kokusu az pre-shave önerisi posicor 10 10,317 10/12/2016, Saat: 04:22
Son Yorum: harveyspecter
  watsons pre-shave cologne Erdem 11 20,415 01/11/2015, Saat: 12:49
Son Yorum: ynspektas
  TOBS Sandalwood Pre Shave Oil Bruce 0 4,148 06/04/2015, Saat: 08:41
Son Yorum: Bruce
  TOBS Aromatherapy Pre Shave Oil Bruce 0 3,672 06/04/2015, Saat: 08:30
Son Yorum: Bruce
  Body Shop Maca Root shave oil marley 4 8,145 16/03/2015, Saat: 14:00
Son Yorum: Aleksey
  Dermalogica pre shave guard sertaç 18 23,334 28/01/2014, Saat: 18:56
Son Yorum: sertaç

Hızlı Menü: