Anket Başlığı: Siz Alsancak Sabunu Deneyip Beğendiniz Mi?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet, BEĞENDİM
76.00%
19 76.00%
Hayır , BEĞENMEDİM
24.00%
6 24.00%
Katılımcı sayısı: 25 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS
(26/09/2020, Saat: 17:05)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İki gündür Alsancak tıraş sabununu kullanıyorum. Performansından oldukça memnun kaldım açık söylemem gerekirse bu kadar iyi olacağını beklemiyordum. Kokusu klasik ve alışık olduğumuz tarzda yabancılık çekmedimSmile
Kıvam, kayganlık ve tıraş sonrası ciltte bıraktığı etki keskesinlikle Arko'dan başarılı. Denemeye değer bir sabun tavsiye ederim.
Merhaba nereden temin ettiniz?

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@batmanforever komşum arko ya kıyasla koruyuculuğunu nasıl buldunuz?
@"shaving nick" komşum, bundan birkaç ay önce firmanın bana ve birçok komşuma gönderdiği numunedir bendeki. Yanılmıyorsam sitesi üzerinden ve zebramo üzerinden sipariş edilebiliyor.

@"Asktm" komşum, koruyuculuğunu bana göre daha üst seviyede. Dünkü tıraşımda 3one6 bugünkü tıraşımda GC .84 kullandım ikisinde de herhangi bir rahatsızlık yaşatmadı. 3one6 hafif agresif olmasına rağmen tahriş sorunu yaşatmadı. Sabun yüklememi fırça üzerine yaklaşık 30 saniye kadar yapıyorum. Belki daha az bir sabun yüklemesinde sorun çıkartabilir denemek gerekiyor. Hangi sabun olursa genelde 30 saniye kadar yükleme yaparım.
(26/09/2020, Saat: 18:53)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"shaving nick" komşum, bundan birkaç ay önce firmanın bana ve birçok komşuma gönderdiği numunedir bendeki. Yanılmıyorsam sitesi üzerinden ve zebramo üzerinden sipariş edilebiliyor.

@"Asktm" komşum, koruyuculuğunu bana göre daha üst seviyede. Dünkü tıraşımda 3one6 bugünkü tıraşımda GC .84 kullandım ikisinde de herhangi bir rahatsızlık yaşatmadı. 3one6 hafif agresif olmasına rağmen tahriş sorunu yaşatmadı. Sabun yüklememi fırça üzerine yaklaşık 30 saniye kadar yapıyorum. Belki daha az bir sabun yüklemesinde sorun çıkartabilir denemek gerekiyor. Hangi sabun olursa genelde 30 saniye kadar yükleme yaparım.

Bilgilendirme için teşekkürler. Arko yu seviyorum fakat koruyuculuğu yetersiz geldiği için sadece arada bir kokluyorum.
(26/09/2020, Saat: 18:56)Asktm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgilendirme için teşekkürler. Arko yu seviyorum fakat koruyuculuğu yetersiz geldiği için sadece arada bir kokluyorum.

Arko'nun kokusuna bende çok seviyorum. Alsancak sabunun kokusu da aynı çizgide beğeneceğinizi düşünüyorum.
Son yorumlara bakarken Konusunu görünce iki günlük sakalda Alsancak ile tıraş oldum gerçekten daha öncede dediğim gibi kremamsi bir köpüğü var ve çok kıvamlı hazirlamazsaniz hemende kurumuyor arko gibide kurutuyor.Fiyatina göre çok çok iyi bir sabun.
Kartallar yüksekten uçar
Firmanın iletişim bilgisini bilgi amaçlı olarak paylaşıyorum.
http://www.berbersabunu.com
Yaklaşık olarak 25 yıldır Arko sabun ile tıraş oluyorum. @ahbap dostum beni bir Arko fan boy olarak tanımlıyor. Geçenlerde bana denemem için Alsancak sabunu gönderdi. Yapan kişiyi veya kişileri tebrik ederim. Arko'nun hep söylenen nemlendirme etkisinin azlığını çözmüş, tıraş sonuna doğru kurumayan, yüzü kurutmayan, 20-25 saniyelik yükleme ile rahat 4 perdelik bir tıraş çıkartan, kıvamı yoğun krem şanti gibi bir sabun üretmişler. Sabuna çok para harcamayı kabul edemeyen(sonucta yüzümüzü yıkayınca koku gidiyor tabi ki koruyuculuğu yüksek sabunlara bir şey diyemem ama bir sabuna da 700 lira vermem) bir tıraş sever olarak eski kral öldü yaşasın yeni kral diyorum.

TA-1012 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gerçekten merak ettim bu güzel yorumlardan sonra. Numune gönderdiklerini anımsıyorum, bu uygulamaları devam etmektemidir acaba?
(26/09/2020, Saat: 21:45)smltrpn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaklaşık olarak 25 yıldır Arko sabun ile tıraş oluyorum. @ahbap dostum beni bir Arko fan boy olarak tanımlıyor. Geçenlerde bana denemem için Alsancak sabunu gönderdi. Yapan kişiyi veya kişileri tebrik ederim. Arko'nun hep söylenen nemlendirme etkisinin azlığını çözmüş, tıraş sonuna doğru kurumayan, yüzü kurutmayan, 20-25 saniyelik yükleme ile rahat 4 perdelik bir tıraş çıkartan, kıvamı yoğun krem şanti gibi bir sabun üretmişler. Sabuna çok para harcamayı kabul edemeyen(sonucta yüzümüzü yıkayınca koku gidiyor tabi ki koruyuculuğu yüksek sabunlara bir şey diyemem ama bir sabuna da 700 lira vermem) bir tıraş sever olarak eski kral öldü yaşasın yeni kral diyorum.

TA-1012 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

+1

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,298 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 636 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Information İNCELEME: Son Samuray-Kadı Kızı'nın Kusuru ahraz 38 11,659 20/12/2023, Saat: 19:35
Son Yorum: xontaq
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 950 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,455 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,411 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,238 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,893 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,336 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,975 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: