26.08.2020 İstanbul (Bakırköy) Buluşması
@GecayS
@tarkaner
@korgunv
@İsmetaltan
Yarı tıraşa ait, yarı günlük durumlar konuşuldu. @GecayS komşuma hediye ettiği Omega Ovangkol 11126 domuz kılı fırça için çok teşekkür ederim. Son 3 yıldır sürekli sentetik kullandığım için, ne yalan söyleyeyim, özlediğim bir fırça idi. Katılmamız gereken başka toplantılar olması nedeniyle, her zamankinden biraz erken vedalaştık. Bir sonraki buluşmada daha çok komşumuzu görmek dileğiyle tüm komşulara tahrişsiz ve keyifli tıraşlar diliyorum.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
811a2d49ea913102fa4191a0553075bb.jpgdc65d244abb11fc37304533cd4fbd226.jpg0e0c4b7ee196eb46a1542f88623bc462.jpg71a09c67eb00b62902e4885e2c150d1a.jpg

STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
En kötü gününüz böyle geçsin. Keyifli sohbetleriniz olsun.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Nice daha da güzel günlere
Bence ustura
(27/08/2020, Saat: 01:30)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GecayS
@tarkaner
@korgunv
@İsmetaltan
Yarı tıraşa ait, yarı günlük durumlar konuşuldu. @GecayS komşuma hediye ettiği Omega Ovangkol 11126 domuz kılı fırça için çok teşekkür ederim. Son 3 yıldır sürekli sentetik kullandığım için, ne yalan söyleyeyim, özlediğim bir fırça idi. Katılmamız gereken başka toplantılar olması nedeniyle, her zamankinden biraz erken vedalaştık. Bir sonraki buluşmada daha çok komşumuzu görmek dileğiyle tüm komşulara tahrişsiz ve keyifli tıraşlar diliyorum.

Online olarak katilmiş olsamda 3 degerli abimi gordum, kisada olsa keyifli muhabbette eşlik etme şansim oldu sagolsunlar.

Orada bulunmak isterdim ayrica.

Bu arada tarkan abi kulluk gözümden kacmis abi, ben lubinski ve emre abinin hediyesi porseleni keyifle kullaniyorum, ama o masadakide harika abi.

Şafak abim o ovangol fircanin sap tasarimina oldum olsasi hep hastayim.

Veli abi canta konumuz cem abimin isleri dolayisi ile beklemede abi acele etmeyelim omurluk bisey olsun model begenirsen fotografini cek abi haberlesiriz.
(27/08/2020, Saat: 01:55)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Online olarak katilmiş olsamda 3 degerli abimi gordum, kisada olsa keyifli muhabbette eşlik etme şansim oldu sagolsunlar.

Orada bulunmak isterdim ayrica.

Bu arada tarkan abi kulluk gözümden kacmis abi, ben lubinski ve emre abinin hediyesi porseleni keyifle kullaniyorum, ama o masadakide harika abi.

Şafak abim o ovangol fircanin sap tasarimina oldum olsasi hep hastayim.

Veli abi canta konumuz cem abimin isleri dolayisi ile beklemede abi acele etmeyelim omurluk bisey olsun model begenirsen fotografini cek abi haberlesiriz.

@İsmetaltan online de olsa, kısa bir süre de olsa, senin o güzel yüzünü görmek bizi çok mutlu etti. @tarkaner abimiz de yanıt verecektir mutlaka ama o parlayan küllük amacı dışında başka testlere de hizmet etti Smile. Ovangkol sap gerçekten son derece ergonomik. Çanta - deri - bali meseleleri sende. Şekil önemli değil, hatırası olsun yeter.
Gidişat mükemmel. Selamlar olsun güzel insanlar, Allah muhabbetinizi artırsın...
Deniz havası nasılda lokum gibi göstermiş yanacıklarınızı Wink
Spontane buluşmanın zirvesi oldu.
Görüştüğümüze sevindim.
Sağlık ve keyifle kalın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gene keyifli kısa bir buluşma oldu.

2-3 saat öncesine dek katılacağım belli değildi. Sonra vaktimi ayarladım, hem İmpa hem de Karabulut Ticarete uğradım öncesinde de.

Tıraş, ortak konular ve deneylmler..

40 yıllık arkadaşlar samimiyetinde idi. Çok teşekkürler.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Güzel insanlar, güzel dostluklar... Muhabbetiniz bol olsun. Geniş çaplı bir İstanbul toplantısında buluşmak dileği ile.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  13.08.2020 İstanbul Buluşması korgunv 26 8,892 15/08/2020, Saat: 03:40
Son Yorum: Samet
  İstanbul'da Berber Müzesi eggman 2 4,925 05/05/2012, Saat: 01:05
Son Yorum: Ustura

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: