Selamlar
Selamlar, iyi forumlar. Kendimi kısaca tanıtacak olursam, Gürkan adım, her gün tıraş olan biriyim (çoğu kişi gibi iş gereği). Daha önceden kartuşlu aletler kullandım ancak onu da fırça ve tıraş kremiyle kullanırdım. Hazır köpükleri o zamandan beri sevemedim bir türlü ve kullanmadım da. Ondan yorulunca artık Braun'un elektrikli makinesine geçmiştim. Halen acelem olduğunda, zaman kısıtlaması olduğunda veya tıraş olacak ortam olmadığında mecburen bu makineyi kullanmaktayım. Daha fazla uzatmadan sadede gelecek olursam geleneksel tıraş aletlerini bu kadar geç fark etmiş olmam konusunda kendime kızıyorum. İlk aşamada tıraş aleti olarak EJ89 ve fırça olarak ise Semogue 750 aldım. Zaten daha önceden de fırça (sıradan bir fırça tabi) kullanıyordum ama fırçanın bu kadar fark edeceğini tahmin etmemiştim. Bunların yanında jilet olarak ise Gillette 7 O'clock Sarı almıştım. Bu jileti kullanarak tıraş oldum ve hoşuma gitti açıkçası. Cildimin çabuk tahriş olmasından ve her gün tıraş olmak zorunda olduğumdan forumda sizlerin deneyimleriyle,tavsiyeleriyle yol almaya çalışıyorum. Çok da vaktinizi almadan tanışmak istedim. Tekrardan Selamlar.
Hoşgeldiniz, keyifli sohbetleriniz olsun.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Hoşgeldiniz
Tıraş oluyorum, o halde varım.
Hoşgeldiniz iyi forumlar.
@"noviembre" hoş geldiniz. Güzel bir giriş olmuş sizin için, ki zaten fırça ve kremden dolayı pek uzak değilmişsiniz. 24 ila 26mm bir porsuk fırça da edinmenizi tavsiye ederim. Keyifli tıraşlarınız olsun.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(21/12/2020, Saat: 22:43)noviembre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar, iyi forumlar. Kendimi kısaca tanıtacak olursam, Gürkan adım, her gün tıraş olan biriyim (çoğu kişi gibi iş gereği). Daha önceden kartuşlu aletler kullandım ancak onu da fırça ve tıraş kremiyle kullanırdım. Hazır köpükleri o zamandan beri sevemedim bir türlü ve kullanmadım da. Ondan yorulunca artık Braun'un elektrikli makinesine geçmiştim. Halen acelem olduğunda, zaman kısıtlaması olduğunda veya tıraş olacak ortam olmadığında mecburen bu makineyi kullanmaktayım. Daha fazla uzatmadan sadede gelecek olursam geleneksel tıraş aletlerini bu kadar geç fark etmiş olmam konusunda kendime kızıyorum. İlk aşamada tıraş aleti olarak EJ89 ve fırça olarak ise Semogue 750 aldım. Zaten daha önceden de fırça (sıradan bir fırça tabi) kullanıyordum ama fırçanın bu kadar fark edeceğini tahmin etmemiştim. Bunların yanında jilet olarak ise Gillette 7 O'clock Sarı almıştım. Bu jileti kullanarak tıraş oldum ve hoşuma gitti açıkçası. Cildimin çabuk tahriş olmasından ve her gün tıraş olmak zorunda olduğumdan forumda sizlerin deneyimleriyle,tavsiyeleriyle yol almaya çalışıyorum. Çok da vaktinizi almadan tanışmak istedim. Tekrardan Selamlar.

Hoşgeldiniz, ekipman konusunda aceleci davranmayın.ben oyle yaptim cunku Wink bol bol yorum/mesaj okumanizi tavsiye ederim forum geleneksel tıraşla buyuk bir bilgi/tecrube kaynağı.
Keyifli tiraşlar
Hoşgeldiniz )
Komşum hoşgeldiniz.
Deden gibi tıraş ol.
Gürkan Bey, hoş geldiniz.
So far so good..
Foruma hoş geldiniz Gürkan Bey, keyifli tıraşlarınız olsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 727 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Selamlar merttyy_ 4 1,178 18/04/2023, Saat: 17:40
Son Yorum: Mecanica
  Herkese Selamlar kad huai 4 1,352 14/04/2023, Saat: 13:39
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Selamlar Wastelander 4 2,127 06/08/2022, Saat: 12:43
Son Yorum: finwe
  Selamlar Geltir! dramahlas 10 3,197 22/05/2022, Saat: 11:11
Son Yorum: dramahlas