27.03.2021 İstanbul buluşması
Merhaba sevgili dostlar.

Uzun zamandır pandemi nedeni ile hasret kaldık. Hazır Cumartesi günleri kısıtlamalar kaldırılmışken, kurallara uyumlu bir şekilde bir buluşma yapalım istedik. Buluşmaya İstanbul da yaşayan ve İstanbul a yolu düşen tüm dostlar davetlidir.

Buluşma noktası olarak, her iki yakaya ulaşım kolaylığı nedeni ile, daha önceki buluşmamızda ev sahipliği yapan Gülhane Kandil Cafe yi seçtik. Gülhane tramvay durağı yanı, Sirkeci Marmaray istasyonu yürüme mesafesi, vapur iskelesi yürüme mesafesinde.

27.03.20021 Cumartesi saat 14:00
Gülhane Kandil Cafe
https://beltur.istanbul/tr/mekan/gulhane-kandil-k

Katılmak isteyen arkadaşlar konu başlığına katılacaklarını yazarlarsa kaç kişi olacağımıza dair bilgi sahibi olabiliriz.

Şimdiden teşekkür ederim, buluşmada görüşmek üzere.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Soner komşum etkinlik için çok teşekkür ederim. Ben henüz netleştiremedim, gelebileceksem haber vereceğim.

Son dönemlerde yeni üye olan ve İstanbul'da yaşayan komşularımızın bu etkinliği kaçırmamasını önemle tavsiye ederim.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Onur komşum, bekleriz. Evet son zamanlarda İstanbul dan katılım sayısı arttı. Müsait olan dostlar hiç çekinmesin, buyursun gelsin. Buluşmalar, sohbetler ile çok sıcak bir ortam yaratıyor.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(17/03/2021, Saat: 22:50)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba sevgili dostlar.

Uzun zamandır pandemi nedeni ile hasret kaldık. Hazır Cumartesi günleri kısıtlamalar kaldırılmışken, kurallara uyumlu bir şekilde bir buluşma yapalım istedik. Buluşmaya İstanbul da yaşayan ve İstanbul a yolu düşen tüm dostlar davetlidir.

Buluşma noktası olarak, her iki yakaya ulaşım kolaylığı nedeni ile, daha önceki buluşmamızda ev sahipliği yapan Gülhane Kandil Cafe yi seçtik. Gülhane tramvay durağı yanı, Sirkeci Marmaray istasyonu yürüme mesafesi, vapur iskelesi yürüme mesafesinde.

27.03.20021 Cumartesi saat 14:00
Gülhane Kandil Cafe
https://beltur.istanbul/tr/mekan/gulhane-kandil-k

Katılmak isteyen arkadaşlar konu başlığına katılacaklarını yazarlarsa kaç kişi olacağımıza dair bilgi sahibi olabiliriz.

Şimdiden teşekkür ederim, buluşmada görüşmek üzere.

@Soner komşum,

Bol muhabbetiniz olsun, herkese selamlar, ekipman showtime olur umarım Smile
İstanbul'da olsam hayatta kaçırmazdım.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Teşekkür ederim Ekin komşum. Yarın güzel bir gün olacak gibi. Umarım mekan fazla kalabalık, olmaz ve mesafe kurallarına uygun rahat bir şekilde oturabiliriz.
Son anda bir aksilik olmaz ise ben de orada olacağım.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Buluşmaya gelen tüm dostların ayağına sağlık. Güzel bir gün oldu, havada çok güzeldi. Gelemeyipte kalbi bizimle olan dostlarada teşekkürler, sonraki buluşmaları kaçırmayın.

OpjzhH.jpg
WhnucU.jpg
bIqgIU.jpg
Benimde yeni haberim oldu böylesi bir buluşmadan. Eğer ki imkanım ölçüsünde iştirak etmek isterdim komşularım . Tecrübelerimizi aksettirdik. ?
Buluşmaya katılan tüm dostalara saygı ve selamlar.
Teşekkürler sevgili dostlar. Allah sağlık sıhhat versin, yine yaparız inşallah. Tanımayanlar bir için en net olan ilk fotodan sayayım, aslında ters açı ayna yansıması olmuş, gerçekte soldakiler sağda, sağdakiler de solda olması lazımdı.

En öndeki @gecays (Şafak)
Soldan sağa @Koray Koçhan (Koray), @onur7 (Onur), @my72 (Metin), @umutatakul (Umut), @soundchaser (Emre), @Soner (Soner), @KAYHAN (Ayhan), @Tarkaner (Tarkan), @korgunv (Veli) ve fotoğrafta bulunmayan erken ayrılmak zorunda kalan Taşkın @taskınd

Katılan herkese tekrar teşekkür ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  19 Ağustos Cuma Ankara Buluşması. Efrasyab 1 1,841 19/08/2022, Saat: 22:55
Son Yorum: ekindgn
  Ankara Buluşması ekindgn 5 2,655 23/05/2022, Saat: 21:37
Son Yorum: ekindgn
  20.04.2022" Adana Geleneksel Islak Tıraşseverler Buluşması Bakımlı Erkek 1 1,571 21/04/2022, Saat: 10:23
Son Yorum: donniebrasco
  Ankara Buluşması - 17 Şubat Perşembe ekindgn 10 3,793 18/02/2022, Saat: 10:29
Son Yorum: DelikanliTiras
  Adana Geleneksel Islak Tıraşseverler Buluşması 15.01.2022 Bakımlı Erkek 6 2,908 03/02/2022, Saat: 15:53
Son Yorum: crsm
  Ankara Buluşması - 23 Aralık Perşembe ekindgn 13 5,412 26/12/2021, Saat: 11:42
Son Yorum: DelikanliTiras
  Adana Geleneksel Islak Tıraşseverler Buluşması 20.11.2022 Bakımlı Erkek 6 2,753 21/11/2021, Saat: 21:10
Son Yorum: Soner
  Ankara Buluşması (19 Kasım - Cuma) ekindgn 11 3,672 20/11/2021, Saat: 20:37
Son Yorum: marv
  Ankara Buluşması (15 Ekim 2021) ekindgn 9 3,469 19/10/2021, Saat: 09:19
Son Yorum: marv
Exclamation Ankara Buluşması (04 Ağustos 2021) ekindgn 19 6,327 10/08/2021, Saat: 21:47
Son Yorum: Efrasyab

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: