Hacı Şakir Sabun
Bir de şunu deneyin:
MnIQazwO5Fn.jpg

Hacı Şakir saf sabun sevenler bunu es geçemezler. Bu olmadan bir banyom geçmez. Duş jelleri ile temizlendiğimi hissetmiyorum. Annemin ördüğü lifler ve duru türk hamamı. Banyoda muazzam bir koku: aynı Hamam Smile
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
kokusu güzel de içinde EDTA ve titanyum dioksit gibi ve de hatırlayamadağım o kadar çok kimyasal var ki
(29/08/2012, Saat: 01:17)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kokusu güzel de içinde EDTA ve titanyum dioksit gibi ve de hatırlayamadağım o kadar çok kimyasal var ki

Söz konusu hacı şakirse yemişim titanyumunu dioksitini diyorum, o kadar da olsun artık canım. Herşeyin de içindekileriyle yaşanmaz. Arko sabunun da çok masum olduğunu düşünmüyorum kişisel olarak.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(29/08/2012, Saat: 01:25)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29/08/2012, Saat: 01:17)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kokusu güzel de içinde EDTA ve titanyum dioksit gibi ve de hatırlayamadağım o kadar çok kimyasal var ki

Söz konusu hacı şakirse yemişim titanyumunu dioksitini diyorum, o kadar da olsun artık canım. Herşeyin de içindekileriyle yaşanmaz. Arko sabunun da çok masum olduğunu düşünmüyorum kişisel olarak.
hepsinde var tabi ama siz yine de yemeyin bence Smile

(29/08/2012, Saat: 01:32)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hepsinde var tabi ama siz yine de yemeyin bence Smile

Yok ben o zaman dersimi güzelce almıştım zaten. Big Grin
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
ben de aynını uzun zaman denedim ama iyi yıkamıyor bardakları ç,iziyor diye hanım isyan etti eskilere döndük. Çamaşır deterjanını boraks+toz sabun+soda ile kendim hazırlıyordum iyi de yıkıyordu ama sonra çamaşır topu aldım onda hiç bir kimyasal yok fiziksel güçle kiri ayrıştırıyor.

(29/08/2012, Saat: 00:52)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sararma gibi bir sorun gormedim ben ..
BulasIk makinesinde parlatmada elma sirkesi deterjan kisminda nette cok bulunan boraks karisim kullaniyorum . O bilinen markalari kullanmiyorum zararli icerik oldugu icin . hatta ABD de arkadasima sordum bizde o tarz karisima gerek yok cunku icerikte o zararli malzemeyi bizde koymuyorlar demisti Smile nasil cifte standart ...Markada en iyisi en pahalisi Smile
çamaşır topu gerçekten işe yarıyormu beyazlarda nasıl
mıknatıslı olanları var seramik saçma bilyeli olanlar var sizin kullandığınız nedir
benimki mıknatıslı

beyazlarda biraz kosla ya da elma sirkesi koyarsanız sonuç gayet başarılı

(29/08/2012, Saat: 02:21)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çamaşır topu gerçekten işe yarıyormu beyazlarda nasıl
mıknatıslı olanları var seramik saçma bilyeli olanlar var sizin kullandığınız nedir
Hacı şakir markasını hisselerinin büyük bölümünü Colgate satın aldı 92 de

Hacı şakirin logosunun, çapraz 2 anahtardan olustuğunu, ve bu anahtarların hamam kapısı anahtarını temsil ettiğini biliyormuydunuzSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Zeytinyağlı Sabun Kriterleri krub 13 3,163 10/05/2023, Saat: 00:19
Son Yorum: namioguz
  TABAC SABUN KOKUSU teknikcocuk 7 3,138 26/09/2021, Saat: 20:14
Son Yorum: crionics
  Hacı Misi İncelemesi yarhasan 25 37,325 21/02/2020, Saat: 22:06
Son Yorum: KRAL
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 35,915 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: