En son ne bitirdiniz?
Siyah plastik kaba bastığım ve ne zaman aldığımı bile hatırlamadığım (alalı bi kaç yüzyıl olmuştur) arko sabun sonunda bitti. Hedefimde Proraso krem ve cella sabun gibi nispeten çabuk bitmesini umduğum ürünler alıp onları denemek var.
adda82942f00bb9130f744694e7e7cbf.jpg

Kendilerini çok severdim , görüşmek üzere en kısa zamanda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
İlk kullandığımda çok memnun kalmıştım. Bir kaç ay sıra gelmedi, sonra kullanınca aynı performansı alamadım gibi geldi bana ama yine de koruyuculuğu ve yüzde akması çok güzeldi. Eldeki sabunlar bitince bu markanın başka bir modelini alırım..
dea22c4c3a5fcde9a0982fbd8668ae81.jpg
İyi alışverişler @Men-Sup kardeşim hep güzel ürünler buluyorsun?

ABD'ye giden bir arkadaşımdan rica etmiştim..
bf208ed198e2bb58af95f698ebc3af28.jpg
Hediye olarak geldi ama vasat bir kokuydu bilgilerinize

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben de geçenler de Armani He' nin dibini gördüm. Sevdiğim bir kokuydu, tekrar alırım.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Yılın ilk biten ürünü  Smile Darısı diğerlerine. Phoenix'le iyi anlaştık, ileride başka çeşitlerini de denemek isterim. Bu sabunu TVB 'den sipariş ettiğim bir ürünün sonradan stokta kalmadığının bildirilmesi üzerine tercih etmiştim. Genel olarak beğendim. Kullandığım ilk yabancı artisan sabun. Benim için ayrı bir tecrübe oldu.

296f3it.jpg
(04/01/2017, Saat: 22:00)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yılın ilk biten ürünü  Smile Darısı diğerlerine. Phoenix'le iyi anlaştık, ileride başka çeşitlerini de denemek isterim. Bu sabunu TVB 'den sipariş ettiğim bir ürünün sonradan stokta kalmadığının bildirilmesi üzerine tercih etmiştim. Genel olarak beğendim. Kullandığım ilk yabancı artisan sabun. Benim için ayrı bir tecrübe oldu.

296f3it.jpg

Phoenix üzmez. Muhteşem bir sabun değildir ama bence pek çok sabundan da iyidir.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
4c3023fc15bfef60178e26f53f32ac78.jpg
Son bir haftada bitirdiğim ürünler
Kısaca Denim black kokusunu sevdiğim ,performans olarak iyi diyemeyecegim bir üründü.
Pinaud Vanilla hakkinda ise performans olarak orta, kokusunda ise biraz daha fazla vanilla olacabilecegini düşündüğüm bir losyondu.
Nivea'lar şu anki fiyatları ile f/p ürünlerine dönüşmüş durumda bence. Gayet iyi ,beğenerek kullandığım ürünler.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: