Wilkinson Sword Classic Traş Aleti
@Kaptan komşum benzetme yaptım.. Başlık kısmı vidadan dolayı biraz açıklığa izin verebiliyor.
Basitliğine rağmen adjustable gibi kullanabiliyor

(06/12/2016, Saat: 07:01)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Kaptan komşum benzetme yaptım.. Başlık kısmı vidadan dolayı biraz açıklığa izin verebiliyor.
Basitliğine rağmen adjustable gibi kullanabiliyor

Teşekkürler, bende kendi kendime soruyorum bu Wilkinson'ın kaç versiyonu var Smile
Yumadan sonra siparis verdim bu aletten

Kivircik ve seyrek sakal sonucu batiklar devam ediyor.Butun kurallara uyuyorum gene olmuyor
Son care silvertip porsuk firca wilkinson alet No Razor Bump urunu siparis ettim
Bakalim ne olacak
@interrr

Dostum wilkinson cok mild bir makine. Size biraz daha agresif makine olmalı bence, hatta open comb bir makinede guzel isinizi gorur. J-hook yontemini arastırmanızı oneririm.
1- Fatip picolo veya grande urunlerine bakınız
2-Slant makinelerde yormayan rahat kesimleri ile sizi mutlu edecektir. Merkur 37 yada 39 gibi.
Benim onerilerim bunlar.
(18/01/2017, Saat: 12:32)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @interrr

Dostum wilkinson cok mild bir makine. Size biraz daha agresif makine olmalı bence, hatta open comb bir makinede guzel isinizi gorur. J-hook yontemini arastırmanızı oneririm.
1- Fatip picolo veya grande urunlerine bakınız
2-Slant makinelerde yormayan rahat kesimleri ile sizi mutlu edecektir. Merkur 37 yada 39 gibi.
Benim onerilerim bunlar.

Wilkinson işçilik kalitesi olarak çok güzel bir makine, adamlar 7-8 TL ye bu kaliteyi ortaya koymuşlar, şöyle 50-60 liralık bir şey yapsalar nasıl bir kalite ortaya çıkar düşünmek istemem Smile Plastik kalıpları çok güzel çıkarılmış, sadece tek sıkıntı biraz kullandıktan sonra o güzelim parlak afili plastik yüzey matlaşıyor, sanırım asit etkisinden dolayı, onu çözseler gayet iyi olur. Bir de denge için sapın içine koydukları metale özenilmesi lazım, parlak bir metal olsa, sap deliklerinin içinde çok şık gözükür.

Kesim için de ben permatik alete benzetiyorum, mild sevenler için gayet güzel bir başlagınç aleti.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(18/01/2017, Saat: 03:25)interrr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yumadan sonra siparis verdim bu aletten

Kivircik ve seyrek sakal sonucu batiklar devam ediyor.Butun kurallara uyuyorum gene olmuyor
Son care silvertip porsuk firca wilkinson alet   No Razor Bump urunu siparis ettim
Bakalim ne olacak

Kıvırcık sakal kıl dönmesine en müsait kıl tipi. Bu yüzden ya agresif aletle sakalların çıkış yönüne göre olacaksınız (agresif alet tersten alındığında eğer yüz gerdirilirse fazla yakın keseceğinden içeri doğru büyüme söz konusu olabilir, kıvırcık sakallarda ise yüz gerdirilmese dahi kıl dönmesi oldukça muhtemel) ya da mutlaka tersten alacağım derseniz daha yumuşak bir aletle daha az yakın bir tıraş olacaksınız. Ancak tersten almada her daim kıvırcık sakal ile kıl dönmesi riski olacaktır. Eğer agresif aletin de çıkış yönüne göre tıraş olduğunda yeterince yakın bir tıraş vermediğini düşünüyorsanız ustura öğrenmeyi deneyebilirsiniz.
6aydır bu makine ile traş oluyorum. Eskiden fusion kullanıyordum bu konforu fusionda bulamadım. Bu makinenin yarım jilet tutma yeteneği permanın bereber jileti ile birleşince tam bir fp ürünü ortaya çıktı. Şimdi bu makine ile mi devam edeyim yoksa ej89 mu alayım.
Bende bugün 2 tane aldım watsondan babama kayınpedere bana artık çok dua ederler. Parasını sonuna kadar hakkeden bir makine
Üst kapağı kapattığımızda kenarlardaki plastik kısımlar kimsenin yüzünü çizmiyormu
Nefret ettirdi beni bu alet tıraştan
Smile
(30/01/2017, Saat: 13:41)CMO05 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üst kapağı kapattığımızda kenarlardaki plastik kısımlar kimsenin yüzünü çizmiyormu
Nefret ettirdi beni bu alet tıraştan

Ayni sorunu ben de yasadim. Kullanmadim bir daha.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YUMA traş makinesi papazerigi 481 392,064 28/04/2023, Saat: 03:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Rimei tıraş aleti BigHillMe 700 807,204 18/04/2023, Saat: 21:10
Son Yorum: Kaptan
  QSHAVE Ayarlanabilir tıraş aleti Devil67 178 113,929 04/02/2021, Saat: 14:20
Son Yorum: hasanandnexus
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,703 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus
  Şıkbay plastik tıraş aleti BigHillMe 19 41,245 23/12/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: saintdumas
  Weishi 9306 TTO Tıraş Aleti ulkerhan 35 42,957 17/09/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: marv
  Wilkinson Sword Classic vs Rimei mustafayazar 37 49,661 17/09/2020, Saat: 12:43
Son Yorum: gibicibicis_34
  Mingshi TTO Kelebek Tıraş Aleti fidelio1969 74 99,965 19/06/2020, Saat: 15:30
Son Yorum: Timor1322
  Üst Seviyede Ekonomik Tıraş Aleti Tavsiyesi cokomoko 23 17,216 27/12/2018, Saat: 01:06
Son Yorum: FearOfATG
  Yuma Plastik Tıraş Aleti ismailinbiri 6 6,274 19/04/2018, Saat: 12:18
Son Yorum: ismailinbiri

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: