Wilkinson Sword Classic Traş Aleti
@mimaras ben geçen sene mart ayında denemiştim wilkinsonun barını kesip tıraş olmayı, ama ben komple kesmiştim, videodaki arkadaş gibi iki ucundaki plastikleri bırakmamıştım, yinede pek iyi bir tıraş vermedi, bence barı kesilmiş yuma bu konuda çok daha başarılı, yeşil astra ayarı bir jiletle çok güzel tıraş olursunuz.
Makinanın Agresif olup olmaması neyi değiştiriyor? Tehlikeli olan bir mekanizma daha tehlikeli olmazmı bu şekilde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@FearOfATG, @jegal, @abdussamedy komşularım, ilk denemeyi sakallar biraz uzunken yapmak daha affedici olabilir diye düşünüyorum. Cesaret edip denersem yazarım buraya Smile
Merhabalar, WS Klasik rotasyonumunda mevcut. Haftada ya da 2 hafta bir WS ile 2-3 perde tıraş olurum. WS'i severek kullanıyorum. Fiyatına göre performansı makul. Her şeyden önce bu alet bana çok şık ve estetik görünüyor.

WS'in özellikleri arasında mild olması ve köpük tahliyesinin az olması genel kabul görmüş özellikleri. Mild alet olduğu için genelde keskinliğini kanıtlamış ama biraz da konfor sunan jiletler ile (örn: Voskhod, 7sharp, Perma, Sputnik gibi) kullanıyorum. Bu şekilde jileti yüzümde hissedebiliyorum.

Köpük tahliyesinin az olması sebebiyle, çok yoğun köpük yapmamayı tavsiye ederim. Bu sebeple, cıvık haliyle bile iyi yastıklama sunan sabunlar kullanıyorum. (Örn: Cella). WS ile tıraş olurken tahrişsiz ve yakın tıraşlar almak için bence bu iki konuya dikkat etmekte fayda var.

@starex üstat Kars'ta yeni bir başlangıç adlı videosunda bu aleti kullanıyor. İzlenmesini tavsiye ederim.

Tahrişsiz ve keyifli tıraşlar dilerim.
Nice and clean. Aftershave
Bir sorum olacak komşular. Ben kullandığım en kötü jiletten bile çok rahatsızlık hissetmedim şimdiye kadar. Ancak bu WS bıçağın koruma barını tutan kenarları yüzümü çok rahatsız ediyor. Bende mi sorun var yoksa aldığım aletler mi sorunlu anlamadım. Hatta törpü ile yüzeyi biraz törpüleme fikri bile oluştu bende. Yüzey düzgündür de ben bozarım diye vazgeçtim. Var mı tavsiyeniz?
(28/02/2019, Saat: 18:18)donniebrasco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir sorum olacak komşular. Ben kullandığım en kötü jiletten bile çok rahatsızlık hissetmedim şimdiye kadar. Ancak bu WS bıçağın koruma barını tutan kenarları yüzümü çok rahatsız ediyor. Bende mi sorun var yoksa aldığım aletler mi sorunlu anlamadım. Hatta törpü ile yüzeyi biraz törpüleme fikri bile oluştu bende. Yüzey düzgündür de ben bozarım diye vazgeçtim. Var mı tavsiyeniz?
Aktif kullandığım dönemde bendekinin de bir tarafında vardı bu sorun. Zımpara ile yumuşatmak geçmişti aklımdan o dönem. Denebilir diye düşünüyorum..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(28/02/2019, Saat: 18:22)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aktif kullandığım dönemde bendekinin de bir tarafında vardı bu sorun. Zımpara ile yumuşatmak geçmişti aklımdan o dönem. Denebilir diye düşünüyorum..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Yalnız olmadığımı öğrendiğime sevindim. Törpü işini deneyeceğim.
Bu aleti salladığımda sap kısmına ağırlık yapsın diye konan metal çubuk plastik muhafazanın içinde yukarı aşağı oynuyor. Benim alette mi sıkıntı var yoksa geri kalanlarda mı böyle?

Let's Encrypt - Free SSL/TLS Certificates

https://letsencrypt.org/
@HTTPSEvrywhre sizin alette herhangi bir sıkıntı yok üretiminde böyle yapılmış bende de oynuyor tıraşı etkileyecek bir sıkıntı yaratmadı sende sorunsa oynamasını istemiyorsan pattex suya dayanıklı yapıştırıcılardan alıp mandalların aralarına damlatabilirsin sondan 3. mandaldan itabaren yaparsan ağırlık dipte kalır
(03/03/2019, Saat: 05:46)HTTPSEvrywhre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu aleti salladığımda sap kısmına ağırlık yapsın diye konan metal çubuk plastik muhafazanın içinde yukarı aşağı oynuyor. Benim alette mi sıkıntı var yoksa geri kalanlarda mı böyle?

Bir yıl önce bir tane almıştım ve gayet iyiydi. Onun koruma barlarını kesip kullanmak istemiştim, bu şekilde tıraşı hoşuma gitmeyince çöpü boylamıştı. Bir ay önce bir tane daha aldım ve dediğiniz gibi içindeki metal çubuk oynuyordu. Yüze temas eden yüzeyi de çapaklı gibi hafif çiziciydi. Ayrıca jilet tutucu üst kapak zorlanarak vidalanıyor. Anladığım kadarıyla böyle bir üründe bile üretim kalitesini düşürmüşler demek ki. Bilseydim ilk aldığımı telef etmezdim. Bu arada foruma hoş geldiniz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YUMA traş makinesi papazerigi 481 392,111 28/04/2023, Saat: 03:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Rimei tıraş aleti BigHillMe 700 807,237 18/04/2023, Saat: 21:10
Son Yorum: Kaptan
  QSHAVE Ayarlanabilir tıraş aleti Devil67 178 113,935 04/02/2021, Saat: 14:20
Son Yorum: hasanandnexus
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,703 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus
  Şıkbay plastik tıraş aleti BigHillMe 19 41,248 23/12/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: saintdumas
  Weishi 9306 TTO Tıraş Aleti ulkerhan 35 42,958 17/09/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: marv
  Wilkinson Sword Classic vs Rimei mustafayazar 37 49,663 17/09/2020, Saat: 12:43
Son Yorum: gibicibicis_34
  Mingshi TTO Kelebek Tıraş Aleti fidelio1969 74 99,965 19/06/2020, Saat: 15:30
Son Yorum: Timor1322
  Üst Seviyede Ekonomik Tıraş Aleti Tavsiyesi cokomoko 23 17,220 27/12/2018, Saat: 01:06
Son Yorum: FearOfATG
  Yuma Plastik Tıraş Aleti ismailinbiri 6 6,275 19/04/2018, Saat: 12:18
Son Yorum: ismailinbiri

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: