Porsuk kılı fırçalar hakkında bazı bilgiler
Lorenzo komsum sagolsun yeni baslayan uyelere yardimci olmaya calisiyor ama bir kac gun sonra bu konular listeden dusuyor. Bu tur konularin sabitlenmesi faydali olmus.
(13/11/2016, Saat: 00:27)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Lorenzo komşum beni yanlış anlamayın konu sabit en önde Zaten buna dikkat edin . Sadece Yen'i üyelerimizin okuması gerekli . Ben şahsen foruma ilk üye olduğumda ilk olarak sabit konuları okudum .
Not: ara ara sabit konuları tekrar okurum . Okunmasını da tavsiye ederim .

@Nani Kuş komşum, yanlış anlamam, endişelenmeyin. Amacım zaten yeni ve-veya- acemi üyelere yönelik bir ekstra öne çıkarma. Konu en önde olsa dahi, ana sayfada gözükmüyor. Yeni üyelerimiz için forum dipsiz kuyu, ben ana başlıklara taşıyıp dikkatlerine yöneltmek amacındayım. Daha önceki mesajlarımda, sadece yeni üyelerimizin okuması için gerekli konu başlıklarını güncelleyip "Yeni Yorumlar" olarak öne çıkan bölüme taşıyacağımı belirtmiştim. Sanırım gözünüzden kaçmış. Sizin gibi kurt gelenekselciler için yapmıyorum bunu. Zira sabitlenmiş konular da yeni komşularımızın gözünden kaçıyor ki, son zamanlarda temel bilgilere ilişkin çok soru gelmeye başladı.

Arada, sabitlenmemiş ama ulaşılması için didiklenmesi gereken, altlarda kalmış çok önemli konuları da ana başlıklara taşıyacağim. Tabii sizin için mahsuru yoksa Smile
@Lorenzo komşum ne demek . Onun yerine Yen'i üyeye post atmak daha yerinde ama . En önemlisi bizim yaptığımız gibi bol bol okumak ilgili alanları tekrar tekrar gözden geçirmek . Yoksa sizin amacınızın farkındayım kötü manada değil yardımcı olmaya çalışıyorsunuz . Peki iki gün sonra bu öne çıkardığınız post tekrar önde olacak mı ? Her seferin de aynı yere aynı şekilde post atmak o konuyu dağıtmazmı ? Dikkatiniz buna çekmek istedim .
iyi akşamlar
ben de bu fırça işine biraz körlemesine daldım galiba. Karabulut Ticaretten omega pure badger bir fırça aldım .Daha önce yapay kıllı bir fırça kullanıyordum.biraz sert geldi bana .Forumda da edindiğim bilgilere göre pure badger çokta tercih edilen bir kıl türü değilmiş.5-6 tıraş oldum fırçayı''AÇMAK''için acaba ne yapmalıyım .farklı bir tavsiyesi olan deneyim sahibi arkadaşlardan yorumlarını rica ederim.
Değerli Dostlar ve Komşular,
Bugün sitemizde yayına açtığımız “Porsuk Fırçalar Hakkında Herşey – Seçimi, Kullanımı ve Bakımı” adlı yazımızı sizlerle paylaşmak isterim.
Porsuk kılı tıraş fırçalarında çeşitliliğimiz arttıkça aldığımız sorular da aynı nispette çoğaldı. Bir yandan oldukça geniş fiyat skalasının akıl karışıklığı yarattığını gözlemlerken; diğer yandan da kullanımda çok farklı uygulamalar olduğunu gördük.
İşte bu sebeple, pek çok komşum için yeni bilgiler olmasa da, hem aldığımız sorulara bir cevap derleyerek fırça seçimini kolaylaştırabilmek, hem de fırçaların kullanıcılarına uzun yıllar hizmet edebilmesini sağlamak adına aşağıdaki yazıyı hazırladık.
Keyifle okumanız ümidiyle...
Noyan

http://www.razorus.com/sayfa/porsuk-firc...nda-hersey
Sevgili @Noyan, yazınızı büyük keyif alarak okudum. Gayet doyurucu ve net bilgiler içeren bir çalışma olmuş. Tebrik ederim. Paylaşımınız için de teşekkür ediyorum. Sevgiler, saygılar.
@Noyan Keyifli okudum.Yeni başlayan ve Porsuk fırça hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar için rehber niteliğinde olmuş.Eline sağlık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@Noyan komşum elinize sağlık bende yazınızı keyifle okudum, çok güzel derlemişsiniz.. Fırça  Fırça Sevgiler Selamlar

@Noyan komşum elinize sağlık, gayet güzel açıklayıcı bir çalışma olmuş..
Üstteki yorumumu okudum da ...Hey gidi günler .Bize böyle yol gösteren yoktu Noyan bey.Keşke biraz erken tanışsaydık.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,169 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Mühle fırçalar emrah 10 14,275 26/12/2022, Saat: 01:35
Son Yorum: Mert günaydın
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,109 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 458,051 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,688 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,396 01/09/2020, Saat: 18:56
Son Yorum: marv
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 73,991 13/08/2020, Saat: 16:05
Son Yorum: Lord Sparhawk
Information Porsuk Kılı Tıraş Fırçalarının Temizliği papazerigi 51 50,868 14/06/2020, Saat: 00:24
Son Yorum: cavekid
Heart İNCELEME: 2 Band Fırçalar izbe 77 77,638 09/03/2020, Saat: 00:25
Son Yorum: dikdik_s
  Pure tipi porsuk fırçası yumuşatılabilir mi? midheaven 22 24,757 16/02/2020, Saat: 12:10
Son Yorum: U A K

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: