Taylor Of Old Bond Street
(11/02/2012, Saat: 00:00)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avatar'ı değiştirirsin artık Big Grin

Bakalım Avocado nasıl çıkacak o da çok popüler Smile

Avacado Dünya'nın en ıyı Tıraş kremlerınden Kabul ediliyor.
(11/02/2012, Saat: 00:00)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avatar'ı değiştirirsin artık Big Grin

Önce aynı performansı bikaç defa göstersin ondan sonra bakarız arkadaşım. Big GrinBig GrinBig Grin
Öyle kolay değil bir anda TABAC'ı silmem.

Avocado ise kokusu dışında aynı performansı sergileyecektir şüphesiz.
(11/02/2012, Saat: 00:11)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Önce aynı performansı bikaç defa göstersin ondan sonra bakarız arkadaşım. Big GrinBig GrinBig Grin
Öyle kolay değil bir anda TABAC'ı silmem.

Avocado ise kokusu dışında aynı performansı sergileyecektir şüphesiz.
avacado kokuyor muydu hic hatirlamiyorum.
cig tuketmenin haricinde yemegini yemistim.
muhtesemdi diyebilirim italyan bir arkadasim yapmisti.
Avocado'yu bugün denedim arkadaşlar Big Grin Zaten kokusuna aşina olmuştum kargo geldiğinden ve paylaştırma işlemine başladığımdan beri.

Direk uzatmadan sadede geleyim; ben böyle rahat tıraş sağlayan,yüzü bu kadar yumuşatan,jileti yağ gibi aktıran yani daha ne derim bilmiyorum bir krem görmedim Big Grin

İlk perde sonrası bile yüzüm yumuşacıktı sanki tıraş bitmişte aftershave sürüp sıfır sakalla kalmışım gibi yumuşacıktı.Bıyıklarımı direk tersten alamazken bunda rahatça alabildim ama çok zorlamadım yinede.

Tıraşı tamaladıktan sonra şapa baktım ve kendi kendime ne gerek varki dedim Big Grin Aftershave'e bile gerek yoktuda adettendir dedim sürdüm Smile

Yani bilmiyorum adamlar harbiden yapmışlar.

Gelelim sıkıntıma Big Grin

Sanırım bu birtek benim başıma geldi ama ben bu kremlee adam gibi koruyucu köpük yapamadım.Hatta yüzümden hep üzerime damladı köpük o derece.Bir an düşünüyorumda birde kıvamlı bir köpük olsaydı nasıl olurdu.Bu kadar kalitesiz köpük yapmamaa rağmen en güzel tıraş deneyeimimdi.

Yorumları okuduktan sonra bademin yarısı kadar bir parçayı tasa attım elimle tasa birkaç damla su attım ve fırçayı yüklemeye başladım.Ancak bi trülü köpürmedi sonra birdaha o büyüklükte praça ekledim yine aynı şey sonra 2. perde için sıfırladım baştan yaptım yine aynı şey ben bu işi anlamadım Big Grin

Bir sonraki tıraşımda ilk seferde biraz daha bol koymayı düşünüyorum böylece oranı tutturabilriim belki.

Son olarak, bu köpük kıvamında başka bir krem kullansaydım çok kötü bir tıraş beni bekliyor olurdu.Buna rağmen en iyi tıraş deneyimimi yaşadım.

Toplu alım sağolsun deniyoruz bir bir Big Grin
BB'de şöyle birşey demişler;

Mixing cream in a mug or bowl CAN result in a mix which is too oxygenated and lessens the effectiveness of the cream. I would recommend lathering straight onto the face using any cream. This is the way that creams were designed to be used. Admittedly it can be fun whipping up a storm in a bowl or mug but its not a method that works for me.

---
After using this cream for the last few days I would have to agree. I first tried whipping up lather in a bowl, just to see how it would turn out. The later was OK, but I found that it took me too long, and it just did not seem to be as good. So the next couple of times I used it, I lathered on my face. That was much better.

Birde yüzde köpürtelim birdahakine.
sabun için durum nedir acaba... onda da öyle bir sıkıntı var mı acaba.....
Bilmiyorumda bu kadar zayıf köpüğe böyle bir tıraş sunduysa düşünmek istemiyorum bile asıl olması gereken köpüğü yaptığımda Big Grin
ben yüzümde köpürtemiyorum... yüzüm çok tahriş oluyor. heralde bir de sert bir fırça kullansam tümden iptal olurum...

(18/02/2012, Saat: 14:57)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilmiyorumda bu kadar zayıf köpüğe böyle bir tıraş sunduysa düşünmek istemiyorum bile asıl olması gereken köpüğü yaptığımda Big Grin
Porselen tasta aldığım sonuca kıyasla yüzde köpürtme sonucunda daha kıvamlı köpük elde ettim. Bir de fırçama sonradan çok az su eklediğimde köpüğün giderek kıvamını ve özelliğini kaybettiğini gördüm. Fırçayı suda beklettikten sonra silkekeyip ucunu kreme hafifçe temas ettirmek ve yüzde köpürtmek sonucunda en iyi köpüğe ulaştım.
Su ekleyince kıvam direk gidiyor ama su eklemyincede köpürmeyecek gibi oluyor.Yani ben alışmışım tasta köpük yapınca içerisi köpük dolacak falan bunda fırça dışında köpük kalmıyor tasta nerdeyse.Bakalım.Ama sunduğu konfor gerçekten harika.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Taylor of Old Bond Street - Lemon & Lime bravoecho 4 8,910 25/06/2016, Saat: 02:13
Son Yorum: Zeman
  Taylor of Old Bond Street (TOBS) Cedarwood Cesko 9 10,698 28/12/2015, Saat: 14:01
Son Yorum: Cesko
  Taylor Rose linguist 12 17,750 01/08/2013, Saat: 23:41
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: