Taylor Of Old Bond Street
az once avakadoyu denedim. koku cok ozellikli gelmedi sadece avakado kokusu var sanirim. yukaridaki yaziya istinaden ilk perde icin yuzde kopurtme uyguladim. sonuc benim icin pek iyi degildi. bu arada jilet mavi rapira swedish steel ikinci kullanim olmasina ragmen umdugumdan iyi cikti. ikinci perde icin badem buyuklugunde bir parca aldim ve seramik tasta kopurttum. suyu az geldi birkac damla su serptim ve bir dakika kadar kopurtmeye devam ettim. kopuk arko kadar hizli ve verimli degildi sanki nivea gibiydi ama fazlaca kopuk olustu. ikinci perde de jiletinde etkisiyle isim bitti ama kalan kopugu sinekkaydi olmak icin kullandim. koruyuculugu arko nemlendiriciligi nivea gibi ama hala ( 1 saat oldu) yuzumde yumusakligi ve kremin kokusunu hissediyorum. tekrar alir miyim bilmiyorum ama denenmesi gereken bir urun.
yarin sirada cella var.
ben de ilk başta tasta köpürtüyordum ama yüzde köpürtmek hem daha pratik hem daha iyi sonuç veriyor bence. baya scrub olmuş oluyor yüz hemde genel olarak daha bir geleneksel olmuş oluyor (madem forumun adı geleneksel tıraş). belki fırça rahatsız ediyorsa daha kaliteli bir şey denenebilir.
Taylor Avacadoyu yenı deneme ımkanı buldum.
Nemlendirmesi oldukça iyi.Kokusuda hoş.
Şimdıye kadar kullandığım tum kremlerden barız daha ıyı.
Birde elımde Dr.Harrıs'ın Arlington tıraş kremı var.
Onuda kullanıp yorumlarımı paylaşırım.
taylor avocadoyu dün denedim. Kimine göre vazgeçilmez bir krem olabilir. ama arkoyu aradım desem yeridir. Diğer sabunları kullandıkça yine yazarım. favori ürünüm şimdilik hala arko
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
arko yaaa artık klasıklesmıs vazgecılmez Big Grin
kokusu cabası
(24/02/2012, Saat: 19:33)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: taylor avocadoyu dün denedim. Kimine göre vazgeçilmez bir krem olabilir. ama arkoyu aradım desem yeridir. Diğer sabunları kullandıkça yine yazarım. favori ürünüm şimdilik hala arko

Arko fıyat performans olarak basarılı.Ancak Avacado krem,Arkodan 3 gomlek ustun bir ürün.
Bugune kadar kullandığım en ıyı krem dıyebılırım.
Avocado nun kokusunu sevdiğimi söyleyemem. Aslında oldukça güzel bi koku olabilir ama TOBS St Jermyn Street den sonra beklentilerimi fazla yüksek tutmuş olabilirim. Bu nedenle bana kokusu pek hoş gelmedi. Krem konusunda ise yüzde köpürtmede oldukça başarılı sonuç elde ettim. Şu anda favori kremim.
Avocadonun kokusunu sevmedim. Köpürtmeyi tasta yaptım. Nemlendirmesinin güzel olduğu aşikâr ama köpüğü istediğim seviyede değildi. Ben beklentimi yüksek tutmuş olabilirim ama umduğum kadar iyi bir traş vermedi bana. Bir kez daha bu sefer yüzümde köpürterek deneyeceğim ve görüşlerimi o zaman değiştirebilirim. İlk deneme için çok iyi intiba bırakmadı bende...Undecided
(25/02/2012, Saat: 20:13)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24/02/2012, Saat: 19:33)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: taylor avocadoyu dün denedim. Kimine göre vazgeçilmez bir krem olabilir. ama arkoyu aradım desem yeridir. Diğer sabunları kullandıkça yine yazarım. favori ürünüm şimdilik hala arko

Arko fıyat performans olarak basarılı.Ancak Avacado krem,Arkodan 3 gomlek ustun bir ürün.
Bugune kadar kullandığım en ıyı krem dıyebılırım.

Dediğim gibi kimine göre vazgeçilmez ya da 3 gömlek üstün bile olabilir bence arkonun yerini tutamaz.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Photo 
shaving.ie'den aldigim urunun incelemesini yakinda yazacagim...

igyi6f.jpg

oacdgn.jpg
- Merkur Futur Parlak Krom Makine
- Col. Conk. Krom Stand
- Edwin Jagger Large Super Badger Fırça
- Edwin Jagger Siyah Porselen Sabun Tası

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Taylor of Old Bond Street - Lemon & Lime bravoecho 4 8,910 25/06/2016, Saat: 02:13
Son Yorum: Zeman
  Taylor of Old Bond Street (TOBS) Cedarwood Cesko 9 10,697 28/12/2015, Saat: 14:01
Son Yorum: Cesko
  Taylor Rose linguist 12 17,749 01/08/2013, Saat: 23:41
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: