YUMA traş makinesi
Ben de bugün 1.5 TL'ye bir Yuma edindim. Babam yıllarca bu aletle tıraşını oldu. Ama oğlu başka hayaller peşinde. Smile
En son geçen haftalarda babamın kullandığı Yuma'yı emekliye ayırdık. Koruma barsız Yuma'yı daha uzun yıllar hatıra olsun diye muhafaza edeceğiz... Kendisine ise pahalı makine almamı istemedi. Şimdi Rimei ile yola devam edecek.

Bu da benim yeni Yumam

qy66n7.jpg
Yeni yuma elime gecti,kaplamasi cok daha guzel olmus fakat agirlik olarak derby nin kullan atlari gibi eline alinca kiytirik havasi veriyor.Sap incelmis kafa degismis.

jtbat4.jpg
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Biz genel olarak yenileyince bişeyi bi tık geri atıyoruz devamlı..
(01/03/2019, Saat: 21:10)blacklesrum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biz genel olarak yenileyince bişeyi bi tık geri atıyoruz devamlı..

Bir sonrakini versiyonu kartondan yaparlar belki Tongue
Benimkinin kafasinda capak var jileti tutmuyor giderdikten sonra bakicam nasilmis meret,umidim yok ama.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Sol taraftaki Yuma, sağ taraftaki ise Orak tıraş makinesi. Bugün Ankara'da bir hırdavat satan yerden aldım. Yuma'yı özelikle her iki tarafı eşit olmasına dikkat ettim ama şans işi. Tabii Orak için de aynı şey geçerli. Eve geldim ve ikisini de kaynar sudan geçirdim. Yuma'nın başlık iyice karardı, rezalet hale geldi. Yuma ile belki bugün bir tıraş deneyimi yaşayacakken vazgeçtim. Zira görüntü insana hiç güven vermiyor. Orak bir nebze daha iyi duruyor. Yuma direk çöpe gidecek gibi. Orak'a şans vermeyi düşünüyorum, bakalım nasıl olacak.
wvcv7m.jpg
292bink.jpg
(15/03/2019, Saat: 16:16)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Orak'a şans vermeyi düşünüyorum, bakalım nasıl olacak.

Heyecanlı olacak zira jilet oldıkça dışarda ve koruma barı pek hissedilmiyor. Ama teknikte sıkıntı yoksa sonuç çok temiz olur komşum.
(15/03/2019, Saat: 16:43)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Heyecanlı olacak zira jilet oldıkça dışarda ve koruma barı pek hissedilmiyor. Ama teknikte sıkıntı yoksa sonuç çok temiz olur komşum.

R41'in sürekli kullanıcısıyım ve bir noktadan sonra R41'in agresifliğine o kadar alıştım ki, artık agresifliği bana pek etki etmemeye başladı. Umarım Orak ile çok uzun aradan sonra yeni başlayan çaylak gibi yüzümü kesmem. Smile Hiç jilet takmadım ama bugün deneyebilirim.
@ziyanınjileti komşum, yuma'yı ortadan kaldırmadan önce bulaşık süngerinin sert (genelde yeşil renkli) tarafıyla temizlemenizi tavsiye ederim. Bu şekilde yaparsanız yakışıklı bir alet haline gelebilir Smile
(15/03/2019, Saat: 18:12)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ziyanınjileti komşum, yuma'yı ortadan kaldırmadan önce bulaşık süngerinin sert (genelde yeşil renkli) tarafıyla temizlemenizi tavsiye ederim. Bu şekilde yaparsanız yakışıklı bir alet haline gelebilir Smile

Çöpe attım bile komşum. Zira kaplaması bana çok vasat geldi ve sonuçta yüzümüze vuracağız. Durduk yere heyecana gerek yok dedim ve gönderdim çöpe. Eğer kaplaması orak kadar kaliteli olsaydı mutlaka kullanırdım. Çöpe gitti ama duruşu, hafif oluşu ile yakışıklı aletti. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 721 879,453 24/04/2023, Saat: 04:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 95 148,904 14/07/2022, Saat: 16:32
Son Yorum: Murat62
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 30 14,114 29/05/2022, Saat: 22:09
Son Yorum: Johny White
  (YENİ)YUMA Tıraş Makinesi jegal 33 25,661 06/02/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: saintdumas
  Star kelebek tıraş makinesı jegal 18 12,128 26/01/2019, Saat: 16:05
Son Yorum: batmanforever
  Yuma Plastik Tıraş Aleti ismailinbiri 6 6,369 19/04/2018, Saat: 12:18
Son Yorum: ismailinbiri
  Ucuz traş aletlerin korumasını kaldırmak best 25 33,701 09/02/2018, Saat: 00:46
Son Yorum: KAYHAN
  Lion DE tras aleti (Guney Afrika'dan) chevalier 13 20,996 07/07/2014, Saat: 02:21
Son Yorum: martin
  Şıkbay metal traş aleti BigHillMe 8 22,442 04/05/2013, Saat: 17:55
Son Yorum: BigHillMe
  Traş Seti gencfb190742 5 12,367 11/09/2012, Saat: 10:08
Son Yorum: superbadger

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: