Tapatalk
(23/04/2017, Saat: 18:22)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizdende hocam. Bakalim siz ayaga kaldirdiniz tapatalk adminlerini insallah guzel bir guncellemeye vesile olur Smile

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

İnşallah üstadım Smile Normalde bu tarz bir şey yaşasam, pek uğraşmam. Hele ki yabancı adminlerle muhatap olmak zorunda kalıp meramımı anlatmam, anlatamam. Ama böyle güzide bir forumu takip edememek benim canımı sıktı 1 haftadır. Geltir için elimden geleni yapmaya çalıştım. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana Smile
Tapatalk ile ilgili bir sıkıntı var mı 2 3 gündür foruma tapatalk ile giriş yapamıyorum
Forumun ana sayfasında en üst kısımda şöyle bir uyarı var, bu konuyla ilgili sanırım. Tapatalk kullanmadığım için detaylı bilgim yok.

"Forum Yayın Akışı
Tapatalk uygulamasındaki sorun giderilecektir. Bilgilerinize."
"A Samurai always wears two swords."
Sağol komşum farkettim şimdi
Tapatalk bekliyoruz sayın mod lar
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(08/04/2018, Saat: 00:44)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tapatalk bekliyoruz sayın mod lar

Komsular, forum alt yapı, teknik host/server işlemleri vs. gibi islemler ustunde Mod ların herhangi bir yetkisi yoktur. Tek yetkili BigHillMe komsum dur.
(08/04/2018, Saat: 15:02)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsular, forum alt yapı, teknik host/server işlemleri vs. gibi islemler ustunde Mod ların herhangi bir yetkisi yoktur. Tek yetkili BigHillMe komsum dur.

Bilgilendirme için teşekkürler
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Tapatalk desteği forumu yeni sunucuya taşımam ile kesintiye uğramıştır. Sorunun kaynağı sunucumuzun php7 kullanması tapatalk eklentisinin ise php5 e uyumlu olmasıdır. Sunucuya yapılacak müdahale sadece sunucuyu kuran kisi tarafindan yapilabilir. Forum yazılımı ile alakası yoktur. Sorunun henuz giderilemeyis sebebi bir turlu zaman bulup mudahale edemeyisim. İsyerimdeki bilgisayarimda birçok site ve tum yazilimlar yasakli oldugundan evde olduğum uygun bir zamana kadar ertelemek zorunda kaldım. Selam olsun merkür retrosuna. Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
@BigHillMe
Üstat teşekkür ederim. Ne büyük kolaylık Tapatalk kullanmak. İnternetten girmek bana eziyet oluyordu.
Ben teşekkür ederim hocam. Ne yazık ki forum ile uğraşmak tam zamanlı bir iş ve ben şu dönemde foruma o kadar zaman ayıramıyorum. Şükür anca bir fırsat bulup halledebildim. Gecikmeler için özür dilerim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: