Tapatalk
(11/01/2019, Saat: 11:40)ziyak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu an sorun yok komşum.

Tapatalk'in tüm verilerini silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Tüm verileri sildim. Tekrar tapatalka giriş yaptım şu an sorun yok gibi duruyor. Umarım tekrarlamaz

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir süredir zaman çizelgesi altında bazı konular gorunmemekte. (Günün tıraşı gibi.) Aynı sıkıntıyı yaşayan başka komşularım var mı acaba ?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(29/03/2019, Saat: 18:13)berzax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir süredir zaman çizelgesi altında bazı konular gorunmemekte. (Günün tıraşı gibi.) Aynı sıkıntıyı yaşayan başka komşularım var mı acaba ?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Var hocam, buradayım. Okunmamışta görüyorum. Okuyorum sonra birşey bakmak için zaman çizelgesine geliyorum kaybolmuş.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Tarayıcı kullanıyorum, sıkıntı yok. Smile Reklam yok. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Aynı sorun bende de var tabiki sorun diye tanımlarsak. Alıştığımız tapatalk şuan daha farklı çalışıyor. Kullandıkça daha iyi bulmaya başladım.

Çözüm şu:

Konular;

Zaman Çizelgesi,
Okunmamış,
Abone Olunan,
Cevaplanan

kısımlarında ayrı ayrı olarak görünüyor. Oradan bulabilirsiniz istediğinizi.
@Mehmet_G Komşum okunmamışlar içinde ben de görüyorum ama orda da okuyunca @FearOfATG komşumun dediği gibi; daha sonra başka bir şey için bakmak istediğimde sıkıntı oluyor. Günün tıraşı konusu tek değildi onu bir örnek olarak verdim sadece, bir de genel okuma alışkanlığım konuları tek kısım içerisinde takip etmek olduğu için böylesi çok dağınık oluyor. Dolayısıyla bu sıkıntı forumda geçirdiğim zamanı ciddi anlamda azalttı.
Değişiklikleri ufak bile olsa bir amacı olduğuna kanaat getirdiğimde umursamadan kabullenebiliyorum. Kişisel tercih meselesidir.

Ben bu değişikliği farkedeli yaklaşık 2 hafta oluyor. Zaman çizelgesinde bulamazsam abone olunan ya da cevaplanana bakarak kolayca buluyorum aradığımı.
Tapatalk sohbet odası kapandı mı?
Merhabalar, üzerime vazife değil ama meraktan soruyorum.
Bir çok kullanıcı telefondan giriş sağlıyor. Bilgisayar formatında ayarlanan geltir forumu kullanım açısından biraz sıkıntılı. Acaba yöneticilerin bu güzel forum için bir mobil sürüm veya bir uygulama yapma düşinceleri var mıdır?
[.Sakarya'lı.]
Tapatalk ile çözdük birçoğumuz bu problemi, denemediyseniz tavsiye ederim.

Kesik jelin jiletinden önce bitiyorsa yanlışın çok demektir... Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: