Da vinci uomo
Ben de o dönemde posicor komşumun bana aldığı ,kendisine tekrar teşekkür ediyorum,290 fırçayı 20 veya 22 mm knot u ile değiştirmek isterdim mesela.Çok büyük geldi bana.Bulduk bunuyoruz Smile
(16/12/2016, Saat: 20:09)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu arada @cihankeskin komsum aldiginiz fircayla araniz nasil? Performansi nasil, bir ozetlerseniz hem almak isteyen olursa ozelden hasan beye yazar, hem de konu sakinlemis olur Smile

Çok güzel harika ve yumuşak bir krem fırçası. Eğer bir krem fırçası arıyorsanız doğru seçim ama sabunlara uygun değil.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Ben de gittim Bursa'ya fakat sadece allık fırçası alabildim hatuna Big Grin

Burada değerlendirilmesi gereken bu fırçayı istiyor musunuz ve bu fiyat sizin için uygun mu?

Benim için uygundu, iki tane aldım açıkçası. Bu paraya güzel bir alışveriş olduğunu düşündüm.

Gereksiz gerginliğe gerek yok Smile

(16/12/2016, Saat: 20:24)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de o dönemde posicor komşumun bana aldığı ,kendisine tekrar  teşekkür ediyorum,290 fırçayı 20 veya 22 mm knot u ile değiştirmek isterdim mesela.Çok büyük geldi bana.Bulduk bunuyoruz Smile

Valla üstad 290 beni de korkuttu Smile Hâlâ kullanmadım, 296 (22mm) ile devam ediyorum. Büyük knot bana göre de değilmiş.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Candova komsumun 292 sini kacirdim cok moralim bozuldu Smile elinde olup satmak isteyen varsa alabilirim.
Geçen günlerde Uomo Da Vinci serisinin 294 modelini aldım, haftada 2 kere tıraş olduğum için fırçayı yaklaşık 4-5 kere kullandım. Resim paylaşamadım kusura bakmayın lütfen, fırçayı alırken @LordSparhawk üstadın ve Noyan Bey' in tavsiyeleri için teşekkür ederim. Fırçaya gelecek olursak Türkiye piyasasında alınacak en kaliteli silvertip fırçalardan birisi diye düşünüyorum. Kılları oldukça yumuşak, su tutması ve tasta köpük yapmasını başarılı buldum ben. Yüzde fazla açılma yapmıyor olması gerektiği kadar açılıyor yani. Sap kısmı ufak değil büyükte değil ortalama büyüklükteki bir avuca güzel oturuyor. Kıl uzunluğu 53mm, sap uzunluğu 50mm seyehatlerinizde yanınıza götürebilirsiniz diye düşünüyorum. Genel olarak fırçadan memnun kaldım ben, silvertip fırça arıyorsanız Da Vinci serisini tavsiye ederim.
Keyifli tıraşlar dilerim. Tıraş aleti
290'ını almayı düşünüyorum. kullanıp da yorumlamak isteyen var ise seve seve okurum. krem sevmiyorum sabuncuyum uyar mı bana?
Tüy döküyor mu? Amazonda 60 kişiden 20 si evcil hayvanından daha fazla tüy döktüğünü söylemiş de?Hazır impadan indirimdeyken alsammmı diye düşünürken iyi olmadı bu yorumlar.
ben kullandım.hiç kıl dökmedi
Ali express teki oumo knotla da vinci lerin knotu ayni mi? bilen komsularim cevap verirse sevinirm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: