Muhle R89
Agresif bir aletle başlayıp ıslat tıraştan soğumaktansa R89 veya benzeri bir aletle bu dünyaya giriş yapılabilir. Elimden çıkarmak istediğim bir R89 başlığım var ilgilenen komşulara duyurulur.
etiam capillus unus habet umbram

Bende yaklaşık 5 aydır Mühler R89 ile tıraş olmaktayım . Bu alet  geleneksel tıraşa başlangıç için en iyidir diyebilirim. R89 kullanıp zamanla tıraş tekniğiniz geliştikçe , cilt yapınıza uygun onca jiletle tıraş olup kendi jiletinizi bulduktan sonra , bu makine size yetersiz gelecektir. Yetersiz derken ,keyfi bir yetersizlik yoksa bu makine bir ömür sizi rahatlıkla tıraş eder yani. Tekniğinizin oturması , kişisel jiletinizi bulduktan sonra en az 1 yıl Mühler R89 la takılıp daha sonra ayarlı bir makineye geçmeyi öneririm .
(02/07/2017, Saat: 02:31)Mnbvc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende yaklaşık 5 aydır Mühler R89 ile tıraş olmaktayım . Bu alet  geleneksel tıraşa başlangıç için en iyidir diyebilirim. R89 kullanıp zamanla tıraş tekniğiniz geliştikçe , cilt yapınıza uygun onca jiletle tıraş olup kendi jiletinizi bulduktan sonra , bu makine size yetersiz gelecektir. Yetersiz derken ,keyfi bir yetersizlik yoksa bu makine bir ömür sizi rahatlıkla tıraş eder yani. Tekniğinizin oturması , kişisel jiletinizi bulduktan sonra en az 1 yıl Mühler R89 la takılıp daha sonra ayarlı bir makineye geçmeyi öneririm .

+1 güzel değerlendirme doğru yoldasınız komşum...
Keyifli tıraşlar...
(02/07/2017, Saat: 11:08)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1 güzel değerlendirme doğru yoldasınız komşum...
Keyifli tıraşlar...

Saol komsum ,ben hala cildimi en uygun jileti aramakla mesgulum.Extrashavingden verdigim her sipariste ,siparisime bi kac cesit, 5 li jilet attirtirtirim.
(04/07/2017, Saat: 02:21)Mnbvc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saol komsum ,ben hala cildimi en uygun jileti aramakla mesgulum.Extrashavingden verdigim her sipariste ,siparisime bi kac cesit, 5 li jilet attirtirtirim.

Selamlar komşum,
Hangi jileti en çok beğendiniz acaba?
Cok hassas bir cilde sahibim .Yeşil Astrayla traş olunca cildim yorulmuyor ama 3 perde traş olsamda kıllar tam kesilmiyor. Permasharpla üst üste traş oluncada cildim yoruluyor ama permasharp sinek kaydına yakın bir traş veriyor( tabi üç günlük sakal için) . Ben birde şunu farkettim permasharpla traş olduktan sonra çıkan sakalın açısıyla ,Yeşil Astrayla traştan sonra çıkan sakalın açısında fark var .PermaSharpda gelen sakal daha dik çıkıyor. Sırada da Gilette O clock var bakalım, onu siparişime ekliyeceğim . Bu arada mavi astrayı cildim hiç kabul etmedi beğenemedim...
(05/07/2017, Saat: 23:28)Mnbvc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cok hassas bir cilde sahibim .Yeşil Astrayla traş olunca cildim yorulmuyor ama 3 perde traş olsamda kıllar tam kesilmiyor. Permasharpla üst üste traş oluncada cildim yoruluyor ama permasharp sinek kaydına yakın bir traş veriyor( tabi üç günlük sakal için) . Ben birde şunu farkettim permasharpla traş olduktan sonra çıkan sakalın açısıyla ,Yeşil Astrayla traştan sonra çıkan sakalın açısında fark var .PermaSharpda gelen sakal daha dik çıkıyor. Sırada da Gilette O clock var bakalım, onu siparişime ekliyeceğim . Bu arada mavi astrayı cildim hiç kabul etmedi beğenemedim...

Selamlar komşum,
R89'u agresif jiletlerle dengelerseniz bahsettiğiniz sakal kalma durumu olmaz.R89 keskin jiletle verime ulaşır.
Keyifli tıraşlar...
Arkadaşlar mühle r89 uzun sap mı edwin jagger de89 kısa sap mı?ikisi arasında kaldım wilkinson siyah plastik makinemden sonra ilk kez kaliteli bir makine alacağım yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorumSmile
Denizleriniz sakin, pruvanız neta olsun...
(12/07/2017, Saat: 11:57)zbilgen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar mühle r89 uzun sap mı edwin jagger de89 kısa sap mı?ikisi arasında kaldım wilkinson siyah plastik makinemden sonra ilk kez kaliteli bir makine alacağım yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorumSmile
Selamlar komşum,
Ben de89 tavsiye ederim.Kısa saplar tıraş ergonomisi için daha uygun geliyor bana.
Keyifli tıraşlar dilerim...
(12/07/2017, Saat: 12:20)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar komşum,
Ben de89 tavsiye ederim.Kısa saplar tıraş ergonomisi için daha uygun geliyor bana.
Keyifli tıraşlar dilerim...

Teşekkürler komşum tavsiyeni dikkate alacağım??
Denizleriniz sakin, pruvanız neta olsun...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle R89 Rosegold SOLOTÜRK 1 799 02/01/2024, Saat: 10:32
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Muhle r41 linguist 1,259 1,103,692 15/09/2023, Saat: 19:41
Son Yorum: layken
  Mühle Rocca rocnel 344 162,389 10/07/2023, Saat: 22:24
Son Yorum: Men-Sup
  Edwin Jagger DE89 mu Mühle R89 mu? karakartal 23 23,480 08/07/2023, Saat: 23:05
Son Yorum: altın porsuk
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 741 08/07/2023, Saat: 21:52
Son Yorum: gokhanmoral
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 6,004 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Muhle R41 Twist onurstyle 30 37,886 27/02/2023, Saat: 12:20
Son Yorum: metamorfoz
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,409 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 2,158 28/11/2021, Saat: 11:42
Son Yorum: telemcii
  Muhle R41 Grande Paslanmaz Çelik sudüşleri 9 4,581 06/06/2021, Saat: 19:42
Son Yorum: ahbap

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: