İndirimler ve Fırsatlar
bir ebaye bakayım,

yalnız bıçakları bulunuyor değil mi burada rahatlıkla?
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(18/11/2015, Saat: 13:16)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sensor excell gerçekten çok iyi. Hem günlük hem de 2-3 günlük tıraşta. 4-5 bıçaklılar günlük tıraşta, Mach3 ise 2 güne kadar verimli.

Mancho üstadım, yarın süpriz resim paylaşacağım yorumunu merak ediyorum açıkçası...

Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
(18/11/2015, Saat: 13:26)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir ebaye bakayım,

yalnız bıçakları bulunuyor değil mi burada rahatlıkla?

Dün carefour'dan 5 li kartuşu 23.99 a aldım. Yani bulunuyor diyebilirim.

çok teşekkürler Smile
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Sensör excel bıçakları ile ilgili bir teorim var Smile

Bulduğum tüm yedekler 2004 üretimi... Şimdi firma, 2004'e kadar atıyorum 1.000'er adet üretim yaparken, 2004'ten sonra 1.000.000 tane mi üretim yaptı? Bir şekilde bu stokların bitmesi gerek. Bir tane bile olsa 2004'ten farklı yedek görmedim. Sanırım bir yerlerde birileri yedekleri üretip üretip, üzerine 2004 yazıyor sanki gerçekten o yıllardan kalmış gibi Smile
(18/11/2015, Saat: 13:28)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mancho üstadım, yarın süpriz resim paylaşacağım yorumunu merak ediyorum açıkçası...

Merakla bekliyorum Smile
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(18/11/2015, Saat: 13:17)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla sisteminiz guzel... Ben de deniyorum. Ama sensor makina bulamadim hicbiryerde bulsam alacagim ilk tras makinamdi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bulsam babama hediye edecegim ben de ama malesef ben de bulamadim hocam. Buldugunuzda beni de haberdar ederseniz sevinirim.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Bugün ve yarın Gratis'te %40+%10 (Gratis kartlara) indirim var. Mach3 Sensitive kartuşların tanesi 5 TL'ye geliyor yaklaşık . İndirim bütün ürünlerde var.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
ClassingShaving.com "ilk siparişe %15 indirim kodu" yolluyor mail adresine. Yeni üyeliklere özel sanırım.
Az önce hepsiburada dan proraso beyaz pre-shave i 25 TL ye aldım.Sınırlı stok gösteriyorlar.İlgilenen arkadaşlara haber vermek istedim.
Saygılarımla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: