Astra Superior Platinum (Yeşil)
(19/01/2018, Saat: 11:28)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Açıkçası bu da http://www.connaughtshaving.com'daki fotoğrafı ve altta yazı yok. Acaba bahsedilen kalite farkının nedeni ülke/bölgeye göre düşük kalite üretimi olabilir mi?
wp8818c257_05_06.jpg

Evet geriye bu ihtimal kalıyor komşum...
2nbbu6q.jpg

Astra jiletler yenileniyormuş.

İşlev olarak hiçbir farkı olmayacakmış. Yeni serilerde jiletin yalnızca bir yüzünde olacak şekilde, öncekine nazaran daha silik bir yazı olacakmış. Bunu da özel bir lazer teknolojisi ile yapacaklarından taklit edilmesi daha zor olacakmış.
Hazir yeri gelmisken jilet hakkindaki gozlemlerimi paylasayim; Bu jilet bende sakallarin cikis yonunde bir tiras cikariyor ikinci tirasta takilmalar basliyor, cikardigi tek tirastada isini guzel yapiyor gayet konforlu ve temiz tiras sagliyor, sinekkaydi icin yeterince keskin degil tahris ve ufak kanamalar oluyor.
@przpe bu yazıyı nereden buldunuz?
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@onurcakmak Reddit'te buldum hocam.
Permasharp la birlikte favori jiletim R41 ile mükemmel uyum sağlıyor.
(14/02/2018, Saat: 15:35)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Niko komşum sağolun size de keyifli tıraşlar.

@dikdik_s Komşu bu akşam bir paylaşım yaparım. Fatip ile ilk ciddi DE kondisyonumu tutuyorum kaliteli tıraşlar çıkıyor. @pilotic komşumun verdiği numune jiletlerden her akşam birini deniyorum. DE cidden başka bir dünya kullanınca anladım. Feather ile çok iyi bir uyumu var Fatip'in ayrıca Treet marka jileti denedim, ilginç bir şekilde bana çok iyi geldi. artık açısı mı, kaplaması mı çok konforlu iki tıraş çıkarttı bana.

Bu arada numune sabun için gerekli malzemeler geldi.  Batman'a 4 günlük bir seyahatim var sonrasında ise Kantaronlu sabun numunesi dökeceğim. artık kaç tane çıkarsa buradan isteyen arkadaşlarıma göndereceğim. İnşallah bir aksilik çıkmaz ve döndüğümde hallederim...

Sabunu denemek isterim komşum.Bu arada diğer komsularima da söylemek istediğim bir konu var.Maddi durumum pek iyi değil o yüzden almis olduğum.Astra yeşil jilet var elimde bu jilet benim cildime hiç iyi gelmedi aşırı tahriş ve sivilcelenme yapti 15-20 adet kullandım fakat sorun hep aynı o yüzden yeni jiletler denemek istiyorum takas yapmak isteyen arkadaşlar olurmu olmaz ise de isteyenlere verebilirim.Derby premium , Permasharp , Rapira mavi pembe siyah olan ve Ming shi jiletler denedim Rapira dışındaki jiletler de sorun yaşamadım desem yeridir.
Üstatlar bir kaç ay önce zazahandan yeşil astra almıştım, içinden çıkan jiletin üzerinde superior stainless yazıyordu. Geçenlerde impadan hem yeşil hem mavi aldım mavinin içindekinde aynı yazı vardı yani zazahandan aldığım yeşil astra aslında mavi miydi? Mavi daha pahalı ama neden böyle bir şey yapsınlar böyle bir karışıklık olabilir mi sizce? Jileti de Sevmiştim bir sürü yeşilin yanına denemek için az miktarda mavi almıştım
Yeşil astrayı sevemedim tıraş esnasında atladığı kesemediği kıllar oluyor

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bu jiletle bir kaç kere tıraş oldum kaşıntı yaptı kaşıntıdan sonra daha kullanamadım sizlerde de jiletden kaynaklı kaşıntılar oldu mu?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette platinum esevetnov 88 61,289 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Bic Chrome Platinum alpbb74 190 187,703 31/05/2023, Saat: 12:56
Son Yorum: layken
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 257,206 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,979 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Treet Platinum Wilkinson 90 105,645 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,422 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,498 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 544,147 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Abat Platinum Jilet TA1OZH 4 3,695 29/08/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: abdussamedy
  Asco Platinum sfenks 16 9,027 05/06/2022, Saat: 12:20
Son Yorum: greenbottleblu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: