BOLZANO
(08/01/2018, Saat: 10:18)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Stokları eriteyim düşüncesiyle bu jiletle ikinci deneyi ATT S2 ile yaptım. R41 ile çenede çekme yapan jilet S2 ile bükülünce sorunsuz, 2 perdede kaymak gibi tıraş verdi. Acaba slant makine için mi üretmişler bunu diye düşündüm. Yine de paket bitince tekrar almayacağım.

Merkur 39C slant ile kullandım, mükemmel uyum sağladı diyebilirim,.Sakallarım sert ve sık. Merkür progress ile ise hiç memnun kalmadım. Sadece slant ile kullanıyorum şimdi.
Tek rehberim akıl ve bilimdir.
BOLZANO 100 adet almak isteyenler için ebay satışı mevcut. Fiyatı $ 20 eBay item number:282465481987. Kargo ücretsiz. Yalnız paypal hesabı gerekiyor.
Tek rehberim akıl ve bilimdir.
Bolzanolar arasında fark var mı bilemiyorum. Ben Superinox Platinoyu denedim. Fatboy ile 5'ci ayarda. Hiç bu kadar konforlu tıraş deneyimi yaşamamıştım. Keskinliğini belli etmeyen bir bıçak. Bir de makul fiyatla buldum sanırım, 10'luk pakette 10 liraydı. Daha önce fakat biraz daha acemiyken Feather Perma Sharp, Astra denemiştim. Feather hakikaten çok keskindi, Perma Sharpı pek sevmedim, Astra da gayet iyiydi. Ancak bolzano hepsinden konforlu çıktı...
Bu jileti bende çok sevdim, gayet konforlu. 22 tıraş çıkardım kendisi ile. Daha gider fakat yetti gaari dedim Big Grin
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(22/06/2019, Saat: 20:07)cerdinc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bolzanolar arasında fark var mı bilemiyorum. Ben Superinox Platinoyu denedim. Fatboy ile 5'ci ayarda. Hiç bu kadar konforlu tıraş deneyimi yaşamamıştım. Keskinliğini belli etmeyen bir bıçak. Bir de makul fiyatla buldum sanırım, 10'luk pakette 10 liraydı. Daha önce fakat biraz daha acemiyken Feather Perma Sharp, Astra denemiştim. Feather hakikaten çok keskindi, Perma Sharpı pek sevmedim, Astra da gayet iyiydi. Ancak bolzano hepsinden konforlu çıktı...

Komşum nereden aldınız?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(22/06/2019, Saat: 23:07)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum nereden aldınız?

Tahtakale'de Zaza Han'a gitmeden ana sokakta bir tezgahta satılıyordu. Fiyatı çok makul gözüktü. Ama paketler epeyce beklemiş olduğunu gösteriyor, sanırım eski bir stok. Tam yerini bir daha gidersem tarif edebilirim. Bekleyin ama önce ben gideyimSmile
Komşum İzmir'deyim gitme şansım yok maalesef

(23/06/2019, Saat: 16:08)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum İzmir'deyim gitme şansım yok maalesef

Olmadı ben toptan alır isteyenlere yollarım.
(23/06/2019, Saat: 17:06)cerdinc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olmadı ben toptan alır isteyenlere yollarım.

Teşekkür ederim komşum ben talip olurum

Selamlar komsularım dün tanışdık Bolzano ile baya keskin feather gibi ilk izlenim oldu . Feather derken  biraz bahsedeyim başlangıcı güzeldi 3. tıraşa kadar yanılmıyorsam  iyi anlaşdık 5 kere kullandım 5 in sonunda cilt baya tahriş oldu aslında 2 tıraş iyiydi . Bu jileti alacağımdan bahsetmiştim. Şimdi 2 tıraş için bu kadar pahalı jilet alınırmı hastası olan alır tabiki  ama benlik değilmiş. 6-7 kere kullandığım jilet var (((  pardon yazmayı unutmayayım  ilk polsilverimla 15 kez tıraş oldum hala atmadım ))) bakalım memnuniyet devam ederse alırım zaman gösterecek,  peşin fikirli olmamak lazımmış .   Jilet Jilet Jilet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: