The Bluebeards Revenge Shavette Razor
Strath ustadim yazmis feather iyidir. Emre-sti ustadim da aldi. Su an o da ben de tek alet kullaniyoruz. Aslinda dolapta feather as d2 double edge de duruyor ama hergun alet degistirmek inanin cildi de teknigi de bozuyor.
Eger celik almayacaksaniz ve butceniz uygunsa featherlara bakabilirsiniz. Agirligi dengesi kesis acisi cok iyi. Once zorluyor ama surekli kullanimda 1 ay sonra harika sonuclar veriyor. Su an tek perde tahrissiz hallediyorum. Jiletleri 10-15 tras gidiyor.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler
satılık ilanlarım: http://www.geltir.com/thread-5888.html
(11/09/2014, Saat: 21:26)siralexf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jiletli ustura olayı zor beyler ,sabır ve fazlasıyla yetenek istiyor,bende meraktan almıştım bir zamanlar yüzün bir tarafı eski külhan beylerininin yüzüne dönmeden bıraktım,bana göre değilmiş iki elide kullanabilme mahareti gerekiyor üstelik berberim bile abi bu ne hal ben bile kendim tıraş olurken ustura kullanmıyorum dediği an bu merak o anda bitti , yüzümde hafiften bir imza kaldı o da zamanla geçer diye umut ediyorum..

Hocam kantaron yağı diye bir yağ var. Hiç alakam yoktur aktarlarla ama bir gün tesadüfen öğrendim bu yağı. Yaraları kapatmada ve iyileştirmede çok mucizevi işler yaptığını yazmışlar, az da değil epey bir insan bu üründen memnun kalmış. Ben de ustura ile attığım ufak çizikler için deneyim dedim ve gerçekten işe yaradı izleri hızlıca geçiriyor. Açık yaralarda kanamayı çok hızlı durdurduğunu belirtmişler ama bende açık yara olmadığı için o konuda bişey diyemiyorum.

Konuya dönecek olursak ben de usturaya başlamadan çok istedim bu ürünü, epey araştırdım ama kalitesine oranla pahalı. Ben denemek için Sedef ustura aldım. Sonra hiç tat vermeyince çelik usturayla devam ettim. Bence cok para vermeyin ilk başta. En ucuzunu alın bir bakın. Sonra bütçeye göre en hoşunuza gideni alırsınız.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(12/09/2014, Saat: 10:20)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam kantaron yağı diye bir yağ var. Hiç alakam yoktur aktarlarla ama bir gün tesadüfen öğrendim bu yağı. Yaraları kapatmada ve iyileştirmede çok mucizevi işler yaptığını yazmışlar, az da değil epey bir insan bu üründen memnun kalmış. Ben de ustura ile attığım ufak çizikler için deneyim dedim ve gerçekten işe yaradı izleri hızlıca geçiriyor. Açık yaralarda kanamayı çok hızlı durdurduğunu belirtmişler ama bende açık yara olmadığı için o konuda bişey diyemiyorum.

Konuya dönecek olursak ben de usturaya başlamadan çok istedim bu ürünü, epey araştırdım ama kalitesine oranla pahalı. Ben denemek için Sedef ustura aldım. Sonra hiç tat vermeyince çelik usturayla devam ettim. Bence cok para vermeyin ilk başta. En ucuzunu alın bir bakın. Sonra bütçeye göre en hoşunuza gideni alırsınız.

hocam öneriniz için teşekkür ederim kantaronu duymuştum fakat hiç kullanma imkanım olmadı,o an evde fito krem vardı onu kullandım sanırım benzer bir işlevi var zaten olayın üzerinden üç ay geçti artık faydası olacak tek şey kaldı, zamanSmile
Kutudan yeni çıkmış haliyle. En son aldıklarınız başlığına da ekledim. Aynı yorumu tekrarlayacağım sanırım,

Genelde bu tip ürünlerde geleneksel tarzı anımsatmak için retro tarzı grafikler kullanılırken, bu kutunun yenilikçi tarzı hoşuma gitti.

r2ruhh.jpg

Kutudan çıkanlar bunlar. Daha ayrıntılı inceleme ve kullanma şansım olmadı ama malzeme kalitesi hoşuma gitti.

aucnkx.jpg

20r76tj.jpg

Karton kutunun içerisinde erkek sağlığıyla ilgili tavsiyeler var. Ancak işyerinde daha fazlasını çekemedim. Ayrıca resim kalitesi için özür dilerim telefonumla çektim. Daha ayrıntılı resimleri eklerim. Alacaklara veya almayı düşünenlere yardımı olur.
Fesleğen mi o? Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(28/10/2015, Saat: 16:19)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fesleğen mi o? Big Grin

Komşum gerçekten ben de anlamadım. Eklediğim resim şuydu;

2w21rvc.jpg

Bu da o mavi kutunun içi. Tabi açarken biraz yırttım Smile

ka4sax.jpg

Birkaç kez kullanma şansım oldu, eski aletlerime göre çok daha mild şeklde jilet tutuşu var. Karşılaştırmalı resimleri de var aslında forumda ama benimki sanki bir ekstra mild Smile Ama istediğim gibi hareketleri yüzümü kesmeden yapabilmenin zevkini yaşıyorum. Bazı noktalarda dik tutarak tıraş olabiliyorum mesela.
Ali bıyıklının hafifliği sebepiyle alışamamıştım,buradaki yorumları görünce impadan almıştım bluebeard revenge.Ustura tıraşına yeni başladım,ali bıyıklıdan sonra bu usturayı kullanmak bana çok iyi geldi.Dengesi,ağırlığı,tutuşu çok daha iyi.Yeni olmama rağmen derby+bluebeard ikilisi ile güzel,yakın ve az tahrişli tıraşlar çıkarmaya başladım.
Bende bir aydır ara ara kullanıyorum. Ben de Ali Bıyıklı'dan geçtim. Bana da daha iyi geldi açıkçası. Ağırlığı çok iyi geldi bana. Jilet takmak biraz daha kolay olsa daha iyi olurmuş. Belki de daha yeni diye zor açılıyordur. Vanta ile arasında kalıp bunu almıştım. Şimdilik memnunum Smile

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Jileti kırarak değil de bir makasla keserek bölerseniz yerleştirmesi daha kolay oluyor komşum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LORD Dipsosable Straight Razor onur98 2 2,794 25/03/2019, Saat: 22:15
Son Yorum: dr_green
  Feather Japanese Style Straight Razor DX bossyje 34 54,742 21/12/2018, Saat: 18:48
Son Yorum: süvari
  Pereira Shavery One Finger Ring Shavette posicor 4 4,326 09/06/2018, Saat: 13:36
Son Yorum: impaticaret
  Dovo Shavette jiletli ustura papazerigi 82 110,696 01/01/2018, Saat: 17:14
Son Yorum: astroid
  Bespoken Damascus Shavette ckeskin 15 18,952 03/07/2016, Saat: 22:30
Son Yorum: ckeskin
  Shavette ile Hergün Tıraş Olmak Niko 7 6,904 03/07/2016, Saat: 12:06
Son Yorum: Mauser
  Daune Shavette inter 11 10,321 23/03/2016, Saat: 22:35
Son Yorum: zaganos4463
  Tipsoft Straight Razors and Shavette Serisi onur98 18 16,272 21/06/2015, Saat: 19:39
Son Yorum: d0vo
  Sanguine R5 vs. Bluebeard's Revenge ckeskin 25 29,134 26/11/2014, Saat: 19:33
Son Yorum: ooppss

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: