Anket Başlığı: Hangi shavette yeni başlayan birisi için daha kullanışlı olur?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Sanguine R5 Ahşap Saplı
54.17%
13 54.17%
Bluebeard's Revence Plastik Saplı
45.83%
11 45.83%
Katılımcı sayısı: 24 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Sanguine R5 vs. Bluebeard's Revenge
(26/11/2014, Saat: 13:38)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada bu kampanya dün sona ermiş. Maille sorup yanıt aldım. Onun yerine Bluebeard's Revenge losyon veriyorlar.
7-8 aydır devam ediyordu demekki stokları bitirmişler=)

Ben plastik sapa nedense sıcak bakamıyorum komşum, kırılır veya çatlar , rengi açar falan ne olur ne olmaz ya ahşap ya metal saplı tercih ederim.

Çelik ustura olsa sap zaten önemli değil çeliği kaliteli olsun da sırf bıçak gönderselerde olur burda bir şekil sap yapılır=)
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

2qckqxg.jpg

nzprgi.jpg

bunlar da düşünülebilir incelemelerde de olumlu yorumlar almıştır ve burada bulunabiliyor
Parker marka hint malı
Parker shavette çok yaygın kullanılan bir ürün, diğer Parker ürünleri çok kaliteli olmasa da bu ürün tutuluyor. Sanguine forumda satılıyordu uygun fiyata kargo beklemeden alınabilir. Sapın ahşap olması görsel zevke girdiği için bir şey diyemiyorum ama eğer jiletli ustura işine girecekseniz(önce biraz geleneksel ıslak tıraşa ve jiletlere alışmanızı tavsiye ederim-1/2 ay kadar) iyi bir ustura almakta fayda var. Sedef ustura yüzünden sevemedim jiletli usturaları. Eğer bütçe uygunsa alın bir Feather SS rahat edin.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Bence de parker doğru seçim olur gibi geliyor beklemek yok ürün güzel kullanım rahat fiyat uygun hepsi içinde bende hiç jiletsiz ustura denemedim çelik çalıştım genel olarak ama bende denemek istiyorum parkerden
(26/11/2014, Saat: 14:36)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence de parker doğru seçim olur gibi geliyor beklemek yok ürün güzel kullanım rahat fiyat uygun hepsi içinde bende hiç jiletsiz ustura denemedim çelik çalıştım genel olarak ama bende denemek istiyorum parkerden
Belki forumdan @mustaphaturk adlı üyemizin elinde vardır.
Bir sorun isterseniz, elinde varsa sitesine ekleyebilir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  The Bluebeards Revenge Shavette Razor nihilistraki 60 63,785 19/10/2023, Saat: 18:26
Son Yorum: bidon
  Sanguine Coolcut 4 BigHillMe 338 451,103 13/01/2019, Saat: 16:13
Son Yorum: FurkanErdem

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: