Parfüm Dubaiden Kahve Yemenden
@canbaz

Anladım komşum, bilgiler için yine Teşekkürler =)

7 kardeşlerden sonra 5 kardeşleri de öğrenmiş oldum.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(27/12/2014, Saat: 18:01)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kanyon avm harveynichols en güvenilir yer parfüm konusunda, direk üreticiden alıyorlar aracı yok,
Hatta zaman zaman üreticiler gelip imza günü yapıyor.

İşin içine aracı girdiyse ve arka planda duruyorsa,
Bu tedarikçilere zerre güvenim yok.
2000 lerde şampuan kutularını ambalajlarinı birebir rusyada yaptırıp, beylikdüzünde doldurup birçok markete kozmetikçiye hatta eczaneye dağıtım yapan bir şebeke yakalanmiştı, olayin peşine düşen polis saçlarında kepek artışi ve gözlerde yanma gibi sebeblerden araştırmaya başlayıp buralara ulaşmış, sahte rakılar, viskiler, votkalardan ölenler oldu ne çabuk unutuldu?
Sanmıyorum parfüme bu derece önem verilıp peşine düşülsün, hertürlüde kıvırma şansı var.
Ben şahsen gözümle defalarca gördüm, BP tabelalı petrolcunun kaçak mazotu alıp bp diye sattığını: ) kendi elimle shell vb tonluk tankerlere otoyolda mühür vurdum 15 yaşimda, uydudan takip ediyolarmiş depolari, deponun içine altına depo yapanımi yok, kalite zeytinyağı markası sahibi markete giriyor sahte teneke yağı kendi ürünü zannediyor ayıramıyor ambalaji güvenlik kontrolunu bile kopyalamişlarSmile hologram güvenlik barkodu bile % 95 kopyalanıyor.

değerli trache, haker group ve arcon kozmetik parfüm üreticisi mi? (;
(28/12/2014, Saat: 01:13)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: değerli trache, haker group ve arcon kozmetik parfüm üreticisi mi? (;

Hocam siz yanlış anladınız sanırım, kanyona gelip imza günü yapan üretici by kilian sahibi kilian hennesy dir.
Bu yazdıklarınız aracı olsa gerek,
Bu konuda lord un da bilgilerini almak gerek parfüm üzerine blogu var sonuçta.
Ama şu var koyunun kopyasının yapıldigi bir dünyada, parfüm yapılamaz burnumuzdan kaçmaz diyerek savunmanızada anlam veremiyorum.
Ne yapılıyor, neler yapılıyor bilmiyorum, bilmekte istemiyorum, artık uzak duruyorum, raftaki tester ile satılan parfümün içeriği tutmadığı bir ülkede parfümden uzak durmak lazım, kokuya ve kalıcılığa para ödüyoruz. Koku benzesin yarım saate yok olsun, siyahi vatandaşlarda 5 tl ye satıyor sırıtarak orjinal abi al bir tane be abi diyor : ) imkan varsa internet üzerinden üretici sitelerinden ilk elden temin etmek.
(28/12/2014, Saat: 04:39)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam siz yanlış anladınız sanırım, kanyona gelip imza günü yapan üretici by kilian sahibi kilian hennesy dir.
Ama şu var koyunun kopyasının yapıldigi bir dünyada, parfüm yapılamaz burnumuzdan kaçmaz diyerek savunmanızada anlam veremiyorum.
Ne yapılıyor, neler yapılıyor bilmiyorum, bilmekte istemiyorum, artık uzak duruyorum, raftaki tester ile satılan parfümün içeriği tutmadığı bir ülkede parfümden uzak durmak lazım, kokuya ve kalıcılığa para ödüyoruz. Koku benzesin yarım saate yok olsun, siyahi vatandaşlarda 5 tl ye satıyor sırıtarak orjinal abi al bir tane be abi diyor : ) imkan varsa internet üzerinden üretici sitelerinden ilk elden temin etmek.

+1
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(28/12/2014, Saat: 04:39)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam siz yanlış anladınız sanırım, kanyona gelip imza günü yapan üretici by kilian sahibi kilian hennesy dir.

yanlış anladığımı zannetmiyorum. şöyle ki; imza günü için kilian hennessy de gelir, gerald ghislain de. benim asıl vurgulamak istediğim ''Kanyon avm harveynichols en güvenilir yer parfüm konusunda, direk üreticiden alıyorlar aracı yok'' sözünüzdü. ''haker grup'' ve ''arcon kozmetik'' distribütör olarak HN'ye parfüm veriyor. istenirse örnekleri daha da arttırabilirim... ''bu yazdıklarınız aracı olsa gerek'' diyerek geçiştirmeyin; argümanınızı yanlışlıyorum. daha makul bi şeyler söyleyin ki insanımızı doğru yola kanalize edelim.
(28/12/2014, Saat: 04:39)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: raftaki tester ile satılan parfümün içeriği tutmadığı bir ülkede parfümden uzak durmak lazım, kokuya ve kalıcılığa para ödüyoruz.

markalar genelde reformulasyonu kabul etmiyorlar. evet bu beni de sinirlendiriyor. örnek verecek olursak dior homme durmadan reformule ediliyor. raftaki tester'dan 2012 üretimli DH denettirilip, 2013 üretimli DH satma olayı dünyanın her yerinde başınıza gelebilir. niye bundan sadece türkiye'ye özgü bi durummuş gibi bahsediyorsunuz?

@impaticaret

paralel ithalat hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum? sakıcası yoksa ürün tedarikinde bu ithalatçıları kullanıp kullanmadığınızı öğrenebilir miyiz?
(28/12/2014, Saat: 18:47)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: markalar genelde reformulasyonu kabul etmiyorlar. evet bu beni de sinirlendiriyor. örnek verecek olursak dior homme durmadan reformule ediliyor. raftaki tester'dan 2012 üretimli DH denettirilip, 2013 üretimli DH satma olayı dünyanın her yerinde başınıza gelebilir. niye bundan sadece türkiye'ye özgü bi durummuş gibi bahsediyorsunuz?

Hocam yapmayın lütfen aldığım ürün grey vetiver edp idi, yakın zamanda grey vetiver edt sini yaptı ,
Ben bundan bahsetmiyorum, arkadaşlarımın üzerinde kendim dahi test ettim, 30 dakikada silikleşiyor bır saat te kokunun izini bulamazsın,
Testerda 24 saat sonra dahi duyuluyor grey vetiver.
Bumudur reformulasyon, almıyım ben ozaman.
(28/12/2014, Saat: 20:34)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam yapmayın lütfen aldığım ürün grey vetiver edp idi, yakın zamanda grey vetiver edt sini yaptı ,
Ben bundan bahsetmiyorum, arkadaşlarımın üzerinde kendim dahi test ettim, 30 dakikada silikleşiyor bır saat te kokunun izini bulamazsın,
Testerda 24 saat sonra dahi duyuluyor grey vetiver.
Bumudur reformulasyon, almıyım ben ozaman.

öncelikle parfümlerin direkt üreticiden alınması hakkındaki fikrinizin değişip değişmediğini öğrenebilir miyiz?

GV sorununu hangi mağaza ya da mağazalarda yaşadığınızı belirtirseniz sevinirim. bi de aynı parfüm HN'de beklentinizi karşıladı mı?
(26/12/2014, Saat: 20:39)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda geçen gün forumda konusu oldu,
Dubai yapımı parfümler piyasada bolca var.
Sanal alışveriş yaptığım mağazalara soruyorum ''parfümleriniz Dubai mi'' HB cevap yazdı.

Ayşe U. <noreply@hepsiburada.com>
13:34 (5 saat önce)

Alıcı: bana
Değerli Müşterimiz,

Hepsiburada.com bir Doğan Holding kuruluşudur ve sizlere Doğan Holding güvencesiyle hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz tamamen güvenilir ve uzun süredir birlikte çalıştığımız tedarikçilerden temin edilmektedir ve hepsi orjinaldir.

Saygılarımızla

ihtilaf üstadım, ben HB'den gönül rahatlığıyla parfüm alıyorum (:
(28/12/2014, Saat: 20:56)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: öncelikle parfümlerin direkt üreticiden alınması hakkındaki fikrinizin değişip değişmediğini öğrenebilir miyiz?

GV sorununu hangi mağaza ya da mağazalarda yaşadığınızı belirtirseniz sevinirim. bi de aynı parfüm HN'de beklentinizi karşıladı mı?

BigMall dan aldım ,
Aynı mağazada sorun yaşayan müşteri linkte,
https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay...-istiyorum
Hn de grey vetiver hiç almadım,
HN de kilianın sth ını refil şişeden orjinal şiseye döktü, sattıği ürünü tester olarak sunuyor, sıkıntı yok.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AÇIK PARFÜM UMUT_ 69 38,450 07/09/2023, Saat: 19:23
Son Yorum: hulusiorhan
  Parfüm Tavsiyesi burakoner0681 72 63,720 23/04/2023, Saat: 21:55
Son Yorum: ferencpuskas
  Capitol Mavi Parfüm Ratiere 0 2,368 22/10/2019, Saat: 11:32
Son Yorum: Ratiere
  Parfüm Blogları eggman 31 30,119 10/10/2019, Saat: 18:00
Son Yorum: papillon21

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: