sakal tamam. peki ya tüyler?
(02/01/2015, Saat: 16:15)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben hepsini tıraş ediyorum en güzeliSmile

Sent from my iPhone using Tapatalk

Big GrinBig GrinBig Grin

me too Angel
(02/01/2015, Saat: 16:22)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big GrinBig GrinBig Grin

me too Angel
+1
Big Grin
Ne yaparsanız yapın o kıllar bir süre sonra kalınlaşıyor zaten. Kalınlaştıktan sonra da ne ile aldığınızın önemi kalmıyor.
(02/01/2015, Saat: 16:35)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1
Big Grin
Ne yaparsanız yapın o kıllar bir süre sonra kalınlaşıyor zaten. Kalınlaştıktan sonra da ne ile aldığınızın önemi kalmıyor.

gerçekten de öyle. utanmasa gözümün içinde de çıkacak Big Grin
En güzeli lazer komşularIdea
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
ağda epilatör gibi kılları "kökünden çekerek alan" yöntemlerden uzak durun
diğer her yol denenebilir
(02/01/2015, Saat: 21:21)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ağda epilatör gibi kılları "kökünden çekerek alan" yöntemlerden uzak durun
diğer her yol denenebilir

kökten çekmenin sakıncası nedir üstadım
Geçen gün " en iyi nemlendirici" hangisidir diye araştırırken kendimi kadınlarkulubü isimli hanımlardan mütevellit bir forum sitesinde buldum. Oradan bir takılmaya başladım, en iyi elektrik süpürgesinin samsung, en iyi kazanlı ütünün ise kazanının en geniş olanın olduğunu öğrendim. Tabi bu arada argan yağının gerçeğinin nasıl olması gerektiğini de artık biliyorum. Şu aralarda haldır haldır en iyi batık kremini araştırıyorum. Tabi ki gene hanımlardan oluşan sitelerden.

Bugünde geltir'de "epilasyon ama hangisi" tadında bir konuyla meşgulüm...

Komşularım,üstadlarım;

Başta benimki olmak üzere sonumuzu hiç iyi görmüyorum!
Bence bu işi "Cella mı yoksa Tabac mı ? " tartışmasında bitirmeliydik Smile
Ben yanak kılları için bunu http://www.google.com.tr/imgres?imgurl=h...33&ndsp=37 kullanıyorum.
Konuyla ilgili lazer operasyondan bahsedilmiş, ben önermem. (bkz. doktorların görüşleri

Şuanda yüz ve kulak ince tüyleri için en pratik yöntem kalem tipi makinalar. Panasonic veya Braun gibi kaliteli markaları kullanırsanız pek sorun yaşamazsınız.
(07/01/2015, Saat: 16:26)agieda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen gün " en iyi nemlendirici" hangisidir diye araştırırken kendimi kadınlarkulubü isimli hanımlardan mütevellit bir forum sitesinde buldum. Oradan bir takılmaya başladım, en iyi elektrik süpürgesinin samsung, en iyi kazanlı ütünün ise kazanının en geniş olanın olduğunu öğrendim. Tabi bu arada argan yağının gerçeğinin nasıl olması gerektiğini de artık biliyorum. Şu aralarda haldır haldır en iyi batık kremini araştırıyorum. Tabi ki gene hanımlardan oluşan sitelerden.

Bugünde geltir'de "epilasyon ama hangisi" tadında bir konuyla meşgulüm...

Komşularım,üstadlarım;

Başta benimki olmak üzere sonumuzu hiç iyi görmüyorum!
Bence bu işi "Cella mı yoksa Tabac mı ? " tartışmasında bitirmeliydik Smile

Süpersin hocam ya,çok güldürdün beni SmileSmileSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sakal kaşıntısı cosinus30 18 14,930 24/10/2020, Saat: 02:28
Son Yorum: Tiyatrocu
  Sakal çıkış yönünün çaprazını alırken yüzü kesmek Gungordum 17 8,749 17/02/2020, Saat: 23:20
Son Yorum: Gungordum
  Uzun sakal için tavsiye Devil67 23 12,392 12/08/2019, Saat: 11:09
Son Yorum: Sh@dow

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: