Wilkinson Sword fırça
Tahir komşum, sorun bende. Elimde Omega 11126 ve iki tane de Maggard sentetik var zaten. Gidip hala iş yapıyor diye Wilkinson ve ufak tefek, kolay kuruyor diye Isana kullanıyorum. Omega kullanabilmek için ikincisini almam gerekiyordu. 10098 aldım ben de.
"Bu Wilkinson fırcalar bence artık Geltir dunyasına adım atmıs adamın konusacagı veya kullanacagı bir fırca degil."
demisim dogrudur, sonrada
"Bakın loftlara, kıl sayısına vs. hala wilkinson diyorsanız saygı duyarım." demisim.

Bana niye laf atıyon mudurum, kullanana saygımız sonsuz, biz sadece fikir oneri yaparız. Tercih zevk sizin takdirinizdir. Smile
(12/09/2017, Saat: 22:10)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tahir komşum, sorun bende. Elimde Omega 11126 ve iki tane de Maggard sentetik var zaten. Gidip hala iş yapıyor diye Wilkinson ve ufak tefek, kolay kuruyor diye Isana kullanıyorum. Omega kullanabilmek için ikincisini almam gerekiyordu. 10098 aldım ben de.

iyi günlerde keyifle kullanın komşum.. Alınca kullanmak istiyor insan.  Ben ilk aldığım fırçayla hala klavye
temizliyorum Sad Bu fırça işinde keyif aritmetik fiyat geometrik x 2 artıyor komşum..

Arkadaslar merhabalar, firca bakarken bir milyoncularda hep markasiz dandik 5 - 10 liralik fircalara denk geldigimden watsons’tan bu fircayi almistim. Anladigim kadari ile bu domuz kili bir firca. Okuduguma gore kullandikca biraz da olsa performansinin artmasi gerekiyor. Fircayi kaynar suda bir kac dakika bekletiryorum kullandiktan sonra da sampuanla yikayip kurutuyorum. Kaynar sunun porsuk kilina ve sentetik fircalara zararli oldugunu biliyorum aynisi domuz kili fircalar icin de gecerli midir? Suan daha iyisini denemedigimden memnunum gercekten cop bir urunse gidip baska firca bakacagim, buna gerek var midir?
@gökbörü Wilkinson fırça çöp ürün tanımının tam karşılığı Smile. Düşünüyorum başka hangi fırça için bunu yazarım diye... Belki itiraz eden olur ama en azından bendeki Banat perfect de öyle.

Fırça için bütçenize göre 5 liradan başlayıp bilinmeze doğru giden seçenekler var.

5 lira : İmpa'da satılan Lider fırça (domuz)

15 lira : Omega'nın ve Jaguar'ın küçük modelleri (domuz)

20-40 lira : Omeganın ve Jaguar'ın büyük modelleri (domuz)

20-40 lira : Çeşitli sentetik fırçalar. Isana Men, Yani sentetik fırçalar vb.

50-100 lira: Semogue domuz fırçalar. Omega, HJM vb markaların mix badger veya pure badger dedikleri fırçalar.

100-~ : ... (burası açıklama yapmak için beni aşıyor)

Bütçenize göre ilk fırsatta o WS fırçayı değiştirmenizi tavsiye ederim. Kaynar suya gerek yok. Sonuçta organik ürün olduğu için zaman içinde kaynar su nedeniyle yıpranır.
(08/12/2017, Saat: 14:51)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @gökbörü Wilkinson fırça çöp ürün tanımının tam karşılığı Smile. Düşünüyorum başka hangi fırça için bunu yazarım diye... Belki itiraz eden olur ama en azından bendeki Banat perfect de öyle.

Fırça için bütçenize göre 5 liradan başlayıp bilinmeze doğru giden seçenekler var.

5 lira : İmpa'da satılan Lider fırça (domuz)

15 lira : Omega'nın ve Jaguar'ın küçük modelleri (domuz)

20-40 lira : Omeganın ve Jaguar'ın büyük modelleri (domuz)

20-40 lira : Çeşitli sentetik fırçalar. Isana Men, Yani sentetik fırçalar vb.

50-100 lira: Semogue domuz fırçalar. Omega, HJM vb markaların mix badger veya pure badger dedikleri fırçalar.

100-~ : ... (burası açıklama yapmak için beni aşıyor)

Bütçenize göre ilk fırsatta o WS fırçayı değiştirmenizi tavsiye ederim. Kaynar suya gerek yok. Sonuçta organik ürün olduğu için zaman içinde kaynar su nedeniyle yıpranır.

Cevabiniz icin tesekkur ederim. En iyisi ben bir omega veya jaguar alayim.

Edit: jaguar dedim ama forumda daha cok bahsi gectigi icin omega 10049 siparisi verdim.
1.Çöp
2.Hiçbir fırçayı kaynar suya koymamak lazım.
3.Klavye aralarını güzel temizliyor.
4.Nick güzel.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Hangi fırçayı kaynar suya sokarsanız sokun ister 1 tl lik isterse 1000 tl lik olsun o fırça anında çöpü boylar .
(08/12/2017, Saat: 17:02)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1.Çöp
2.Hiçbir fırçayı kaynar suya koymamak lazım.
3.Klavye aralarını güzel temizliyor.
4.Nick güzel.

hocam markasına kanıp aldım artık başka bir şekilde değerlendirir yada koleksiyonumun ilk parçası olarak saklarım. Mahlasımı beğenmenize sevindim, tarih ve kültürümüzle ilgili olduğu için seçtim.

(08/12/2017, Saat: 19:53)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hangi fırçayı kaynar suya sokarsanız sokun ister 1 tl lik isterse 1000 tl lik olsun o fırça anında çöpü boylar .

O zaman bunu böyle dandik bir fırçayla tecrübe ederek öğrendiğim için şanslıyım Smile
İndirimden aldığım bu fırçaya sanki biraz haksızlık yapılıyor gibi geldi bana. Arko ve cellayla kasede köpürtme yaptım ve köpük performansı gayet başarılı. Henüz tıraş deneyimim olmadı. Tecrübelerimi paylaşacağım.

Ayrıca fırçanın domuz kılı olması nedeniyle moderatörlerimiz tarafından bu konunun domuz kılı fırçalar bölümüne taşınmasını talep ediyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SATILIK: Semogue 1470 Domuz Kılı Fırça asrnnn 2 1,151 11/10/2023, Saat: 14:03
Son Yorum: farukkati
  Acca Kappa Fırça (Efsane Performans) harveyspecter 1 817 25/05/2023, Saat: 20:22
Son Yorum: finwe
  Jaguar Fırça - Geltir Özel Üretim 2019 Etkinlik Fırçası ekindgn 55 31,199 12/11/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: Oldman
  En küçük fırça aranıyor BigHillMe 28 41,554 15/02/2022, Saat: 23:35
Son Yorum: exselans
  Domuz kılı fırça temizlik problemi Oldstyle 5 2,651 20/11/2021, Saat: 23:10
Son Yorum: Oldstyle
  Başak-Süper Fırça zorba58 116 143,775 19/10/2021, Saat: 23:57
Son Yorum: XauPau
  Domuz Kılı Fırça Seçimi esevetnov 313 182,012 11/10/2021, Saat: 19:27
Son Yorum: Bakkal
  Victorıa fırça Mutlucan 1 1,794 25/05/2021, Saat: 15:12
Son Yorum: tiffanygt
  Bu Hangi Fırça ? Mauser 47 23,560 18/02/2021, Saat: 23:48