Porsuk Kılı Hakkında Gizlenen Gerçekler
Yazıyı okur okumaz fırçami kurcalamaya başladım benimkisinin içinde de alakasız kıllar var mı diye Smile Çok güzel bir bilgilendirme olmuş.
Teşekkür ederim @onur98

Onur98 slm, sen bu bilgi ve tecrübeyle 25 yili tamamlasan, vay ankara esnafinin haline, onlar emekli olur komsunun arabasının silecegini kaldirir
Zaman ve mekan içinde herşey değişkendir.
İsmini tek tek yazamadigim yazimi begenen begenmeyen herkese tesekkur ederim.

Ozetle biz, bu bilgi ve tecrübe ile Tipsoft'u ortaya çıkardık. Bugüne kadar bizi ve bilgimizi hafife alanlar, Tipsoft'u karalamaya çalışanlara itafen gelsin bu yazım o zaman.

Yazının gördüğü ilgi ve takdirlerinizden dolayı devamını da yazıyorum. Hafta sonu bir parça daha ekleyeceğim.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(27/03/2015, Saat: 22:24)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İsmini tek tek yazamadigim yazimi begenen begenmeyen herkese tesekkur ederim.

Ozetle biz, bu bilgi ve tecrübe ile Tipsoft'u ortaya çıkardık. Bugüne kadar bizi ve bilgimizi hafife alanlar, Tipsoft'u karalamaya çalışanlara itafen gelsin bu yazım o zaman.

Yazının gördüğü ilgi ve takdirlerinizden dolayı devamını da yazıyorum. Hafta sonu bir parça daha ekleyeceğim.

Burada Onur Bey'in yazdıklarında, aslında çok ciddi bir fikir var değerli arkadaşlar.

Biz, 2-3, 3-5 fırça tecrübemiz ile bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Satın aldığımız tüm fırçalar, yorumlara bakıp aldığımız fırçalar. En çok satanlar. Oysa Onur Bey koleksiyoner. Bu işin sevdalısı. Yorumları güzel de olsa kötü de olsa gidip fırça almış. Her fırçasında "şunun şurası şöyle olsaydı" diye diye sonuçta tipsoft diye bir fırça yapmış.

Onur Bey'in ticari kaygıları olduğuna kesinlikle ihtimal vermiyorum. Zira koleksiyonundaki ürünleri gördüğüm zaman, bu iş fırça satarak olacak bir şey değil. Ayrıca Onur Bey'in bir evi ailesi var, bunların masrafları da fırça satarak karşılanacak bir şey değil. Eğer gerçekten ticari bir kaygısı olsaydı, emin olun 1-2 büyük firmanın ürünlerinden en çok satanlardan getirir onları satardı.

Satın alacağınız bir tipsoft fırça, emin olun size genel anlamda "bir fırça nasıl olmalıdır" onu öğretecektir. Çünkü o fırçalar, yıllarca elden geçmiş bütün fırçaların bir özeti aslında.

Övgü dolu bu mesajım inşallah yanlış anlaşılmaz. Böyle reklam yapıyormuş gibi falan. Onur Bey benim babamın oğlu değil. Sadece kendisi ile bir alışverişimiz oldu. Ama o alışveriş öyle bir alışverişti ki memnuniyetimi dile getirmek için en uygun yer en uygun zaman, sanırım bu zaman oldu. Dolayısıyla da tek tek dökülüverdi kelimeler.

Teşekkürler Onur Bey,Tipsoft fırçalarınız için için ve değerli bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için.
(28/03/2015, Saat: 01:47)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burada Onur Bey'in yazdıklarında, aslında çok ciddi bir fikir var değerli arkadaşlar.

Biz, 2-3, 3-5 fırça tecrübemiz ile bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Satın aldığımız tüm fırçalar, yorumlara bakıp aldığımız fırçalar. En çok satanlar. Oysa Onur Bey koleksiyoner. Bu işin sevdalısı. Yorumları güzel de olsa kötü de olsa gidip fırça almış. Her fırçasında "şunun şurası şöyle olsaydı" diye diye sonuçta tipsoft diye bir fırça yapmış.

Onur Bey'in ticari kaygıları olduğuna kesinlikle ihtimal vermiyorum. Zira koleksiyonundaki ürünleri gördüğüm zaman, bu iş fırça satarak olacak bir şey değil. Ayrıca Onur Bey'in bir evi ailesi var, bunların masrafları da fırça satarak karşılanacak bir şey değil. Eğer gerçekten ticari bir kaygısı olsaydı, emin olun 1-2 büyük firmanın ürünlerinden en çok satanlardan getirir onları satardı.

Satın alacağınız bir tipsoft fırça, emin olun size genel anlamda "bir fırça nasıl olmalıdır" onu öğretecektir. Çünkü o fırçalar, yıllarca elden geçmiş bütün fırçaların bir özeti aslında.

Övgü dolu bu mesajım inşallah yanlış anlaşılmaz. Böyle reklam yapıyormuş gibi falan. Onur Bey benim babamın oğlu değil. Sadece kendisi ile bir alışverişimiz oldu. Ama o alışveriş öyle bir alışverişti ki memnuniyetimi dile getirmek için en uygun yer en uygun zaman, sanırım bu zaman oldu. Dolayısıyla da tek tek dökülüverdi kelimeler.

Teşekkürler Onur Bey,Tipsoft fırçalarınız için için ve değerli bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için.

myr üstad, ne güzel ifade etmişsiniz ağzınıza,kaleminize sağlık

syg
Zaman ve mekan içinde herşey değişkendir.
onur komşum elinize ve emeğinize sağlık kafamda soru işareti bulunan bazı yerler vardı porsuk kılı fırçalar hakkında giderilmesi gereken bu yazı çok yardımcı oldu. Güzel bir inceleme yazısı olmuş, tekrardan elinize sağlık komşum
Onur Bey emeginize ve bilginize saygimarimi sunarim. Formumuzda sizler gibi belirli konularda ansiklopedik bilgi dagarcigina sahip uzmanlarin olmasi bizler icin buyuk sans. Zamaninda tavsiyeleriniz isiginda alabilicegim en iyi urunu almistim. Nerdeyse 5 kati pahali bir firca hakkinda bilginize basvurdugumda tavsiye ettiginizi aldim. Ve daha 1 ay once ilk istedigim fircayi denedim nasil kulaklarinizi cinlattim anlatamam. Size tekrar tekrar tesekkur ederim. Bilgi paylastikca buyuyor.
(28/03/2015, Saat: 02:14)pitbull Adlı Kullanıcıdan Alıntı: myr üstad, ne güzel ifade etmişsiniz ağzınıza,kaleminize sağlık

syg

Yeni gördüm, kusura bakmayın. Çok teşekkür ederim efendim,
Saygılar
bi çırpıda okudum.Çok güzel ve bilgilendirici bi çalışma olmuş.Teşekkürler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,168 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,109 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 457,980 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,682 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,389 01/09/2020, Saat: 18:56
Son Yorum: marv
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 73,988 13/08/2020, Saat: 16:05
Son Yorum: Lord Sparhawk
Information Porsuk Kılı Tıraş Fırçalarının Temizliği papazerigi 51 50,866 14/06/2020, Saat: 00:24
Son Yorum: cavekid
  Pure tipi porsuk fırçası yumuşatılabilir mi? midheaven 22 24,751 16/02/2020, Saat: 12:10
Son Yorum: U A K
  Muhle Pure Porsuk Kılı akaysakarya 9 5,029 09/01/2020, Saat: 23:41
Son Yorum: Shavette
  Anbbas Porsuk Fırça U A K 1 2,645 06/01/2020, Saat: 23:12
Son Yorum: Jaguar Paw

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: