Porsuk Fırça Tavsiyesi
Ben önce Gentlimens Tonic in 22 knot finest porsuğuyla başladım çok yumuşaktı ve masaj etkisi çok zayıftı. Sonra hem masaj etkili hem de yumuşak olsun diye FS Silvertip 26 knot aldım beğendim sonra semogue 2000 domuz kılı fırça, onuda çok beğendim üstelik daha break in süreci tamamlanmadan. Sonra Thater 4125-2 oda çok iyi bir fırça hepsinide sakal durumuma göre kullanmayı seviyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(19/06/2017, Saat: 00:23)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum selamlar,
Porsuk fırçalarınızı domuz olanlarla rotasyonlu kullanarak devam ederseniz iki kıl yapısını birbiriyle karşılaştırma imkanı elde edip hangisinin size daha uygun olduğunu bulabilirsiniz.
Naçizane önerimdir...

Selamlar komşum;
Da vinci çok kaliteli fırça, sapıyla kıl yapısıyla olsun. Lakin bahsettiğim nedenlerden ötürü elim gitmez oldu. Domuzdan aldığım keyfin 10 da 1'ini bile alabilmiş değilim. Loft çok uzun kalıyor yüzümde knot da geniş.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
(19/06/2017, Saat: 00:41)Mavibu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben önce Gentlimens Tonic in 22 knot finest porsuğuyla başladım çok yumuşaktı ve masaj etkisi çok zayıftı. Sonra hem masaj etkili hem de yumuşak olsun diye FS Silvertip 26 knot aldım beğendim sonra semogue 2000 domuz kılı fırça, onuda çok beğendim üstelik daha break in süreci tamamlanmadan. Sonra Thater 4125-2 oda çok iyi bir fırça hepsinide sakal durumuma göre kullanmayı seviyorum.

Semouge 1305'i keyifle kullandığım için semouge markasına karşı sempati beslemekteyim. Thater ise aldığı övgülerle dikkatimi çekiyor, hakkında tek bir olumsuz yorum bile okumadım. SOC ve Thater edineceğim galiba.

(19/06/2017, Saat: 01:51)berzax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Semouge 1305'i keyifle kullandığım için semouge markasına karşı sempati beslemekteyim. Thater ise aldığı övgülerle dikkatimi çekiyor, hakkında tek bir olumsuz yorum bile okumadım. SOC ve Thater edineceğim galiba.

Thater için tek bir olumsuz yorum yapayım o halde, nazarlık olsunSmile Sapı biraz daha büyük olabilirmiş.
(19/06/2017, Saat: 01:51)berzax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Semouge 1305'i keyifle kullandığım için semouge markasına karşı sempati beslemekteyim. Thater ise aldığı övgülerle dikkatimi çekiyor, hakkında tek bir olumsuz yorum bile okumadım. SOC ve Thater edineceğim galiba.

Thater yüzde dağılmıyor ama çok yumuşak bir fırça kuru hali bile kadife gibi masaj etkisi zayıf ben ilk kullandığımda pek hoşuma gitmemişti sonra onunla traş ilginç bir şekilde keyifli olmaya başladı.

(19/06/2017, Saat: 01:59)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Thater için tek bir olumsuz yorum yapayım o halde, nazarlık olsunSmile Sapı biraz daha büyük olabilirmiş.

Smile
komşum bu bile benim için güzel bilgi oldu, büyük sap çok sevmiyorum Smile

(19/06/2017, Saat: 02:04)berzax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile
komşum bu bile benim için güzel bilgi oldu, büyük sap çok sevmiyorum Smile

O halde bu fırçayı çok seveceksiniz komşum. Hele ki yüzde köpürtme seviyorsanız.
(19/06/2017, Saat: 02:15)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O halde bu fırçayı çok seveceksiniz komşum. Hele ki yüzde köpürtme seviyorsanız.

Yüzde köpürtme ve masaj etkisi seviyorum komşum. Materyal olarak da sabun tercih ediyorum, zira kremlere hiç ısınamadım.

(19/06/2017, Saat: 02:27)berzax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yüzde köpürtme ve masaj etkisi seviyorum komşum. Materyal olarak da sabun tercih ediyorum, zira kremlere hiç ısınamadım.

Fırçayı yüzde bastırmadan toz alır gibi kullanırsanız güzel keyif verecektir davinci fırçanız. Genel olarak tüm davincilerde uzun loft yapıyorlar, keza aynı şey Kent fırçalarda da var. Bunlar da böyle fırçalar. Haftasonu geniş zamanlı tıraşlarınıza güzel seçenek olur, elinizin altında bulunsun derim ben, onun da ayrı bir keyfi olur sizin için.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Porsuk fırçaların en iyi tıraş fırçaları olduğunu okudu

http://www.razorus.com/urun/frank-shavin...as-fircasi

Ürün yeni gelmiş fiyatıda fena değil
Sizce almaya değermi ?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,178 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 823 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,602 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 375,919 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,111 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,135 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,702 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,418 01/09/2020, Saat: 18:56
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 79,956 30/08/2020, Saat: 17:26
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 74,009 13/08/2020, Saat: 16:05