Yurtdışı Sitelerinden Alışveriş - Soru&Cevap
@dikdik_s Tesekkurler komsum, coldriversoapworks.com dan almistim, cok merak ettigim yeni glide serisinden 2 sabundu, benim siparislerde bir ugursuzluk var Smile bir daha almiycam sabun mabun.
Hijyene önem veren elit bey
Merhabalar arkadaşlar. 9 Şubat'ta maggardrazors.com'dan Ikon X3 başlık ve bir tane de aftershave aldım. Aynı gün ürünlerin kargoya verildiğine dair bir mail aldım ama o zamandan beri kargodan ses seda yok. Elimde kargo takip numarası da yok. Mailde sadece order numarası var. Ürünler gümrüğe takılmış olabilir mi acaba? Bir de kargo takip numarasını öğrenmek için mail mi atmam gerekiyor?
Maggard ile en ucuz gonderim şeklini seçtiyseniz takip numarası olmuyor ne yazık ki. Ama geçen süre daha korkulacak bir seviyede değil. Bence 1 ay beklemek lazım.

SeckinB
@kokopelli Seçkin hocam dediğiniz gibi en ucuz gönderim şeklini seçmiştim. Biraz daha bekleyeceğiz anlaşılan. Gümrükte takılmasın da beklemesine bekleriz artık. Teşekkür ederim cevap için.
Benim son Maggard siparişim kaybolmuştu. Maggard 45 gün sonra tekrar gönderdi. İkinci sefer elime 10 günden kısa sürede ulaşmıştı.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@cihankeskin hocam, @kokopelli komşumun mesajından sonra biraz rahatlamıştım ama mesajınız beni baya bir tedirgin etti. Siparişin gelmesini beklemek veya sizinki gibi bir sorun yaşamak da sıkıntı ama benim için asıl sıkıntı iletişim konusu. Umarım ihtiyaç olmaz ama iletişime geçmek gerekirse yetersiz İngilizcemden dolayı sizlerden yardım isteyeceğim.
yurt dışı kozmetik yasağının gelmesinde etkin rol oynadığı iddia edilen tekin acar'ın her avmde mağaza kapatıyor olması sanırım aldığı "ah"ların sonucudur. siparişim gümrüğe takıldı mı diye düşünür dururuz sayelerinde
yaşam bir zevktir
(21/02/2018, Saat: 17:37)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin hocam, @kokopelli komşumun mesajından sonra biraz rahatlamıştım ama mesajınız beni baya bir tedirgin etti. Siparişin gelmesini beklemek veya sizinki gibi bir sorun yaşamak da sıkıntı ama benim için asıl sıkıntı iletişim konusu. Umarım ihtiyaç olmaz ama iletişime geçmek gerekirse yetersiz İngilizcemden dolayı sizlerden yardım isteyeceğim.

Tabi. Seve seve yardımcı olurum. Olay bence bizim postacılarla ilgili. İlkini eve yollamıştım yalan oldu. İkinciyi iş yerine yollattım sorunsuz geldi. Ev Kartal'dı. İş yeri Etiler. Tabi postacılar farklı davranıyorlar herhalde. Big Grin

(21/02/2018, Saat: 18:27)vintage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yurt dışı kozmetik yasağının gelmesinde etkin rol oynadığı iddia edilen tekin acar'ın her avmde mağaza kapatıyor olması sanırım aldığı "ah"ların sonucudur. siparişim gümrüğe takıldı mı diye düşünür dururuz sayelerinde

Kesinlikle katılıyorum. Ki Tekin Acar ı protesto eden de çok oldu. Benim eşim arada alışveriş yapardı. Yıllardır yaptırtmıyorum. Boyner'e kaydırdı alışverişini.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Aslında yurtdışı kozmetik yasağının asıl nedeni strawberrynet.com idi.Tekin Acar ve benzeri firmalar yaptıkları açıklamalar ile biraz günah keçisi oldular.PR departmanlarının müşterilerin isteği doğrultusunda değil başka odaklar doğrultusunda haraket etmesi sonucu kendi kazdıkları kuyuya düştüler.Sonuçta bir kanun çıkartmak için bir örnekleme ihtiyacı duyulan ülkemizde biraz daha yakından bakarsanız her konunun bu şekilde olduğunu görürsünüz.

Batan firmalar battı geriye denetimsiz kozmetik ürünler ile halk sağlığını bozmaktan kurtardık gibi siyasi demir leblebiler kaldı.Aynı şekilde sporcu gıdaları içinde geçerli eskiden iherb.com vardı artık 3.sınıf ne olduğu belirsiz haplar,protein tozları vs.ler var.Ama nede olsa yerli üretim.Ne kadar yerli üretim oda tartışılır, sadece amlabalaj basıp içeriğini yurtdışından toptan alarak piyasaya sürmek ayrı bir absürdlük.

Herkesin yaratıcı bir düşünceye sahip olması gerektiği aşikar ama hep kısa yolların tercih edilmesi nedeni ile olan bilinçli tüketiciye oluyor.
@cihankeskin hocam ilginiz için şimdiden teşekkür ederim. Ben de adres olarak iş yerimi verdim. Uzunca bir süre alabileceğim son ürünler bunlar maalesef. O yüzden heyecan yaptım sanırım Big Grin Telefon konusunda da benzer bir davranışı Vestel yapmıştı. O zamandan beri uyuz oluyorum Vestel'e.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT ihtilaf 972 864,353 16/12/2022, Saat: 19:35
Son Yorum: ayçiçeği
  Rusya Tuapse'de alışveriş maserati2303 7 3,978 12/01/2022, Saat: 11:13
Son Yorum: Southwestern
  Güvenilir Alışveriş Siteleri ohtararan 75 96,965 20/09/2021, Saat: 17:06
Son Yorum: Bakkal
  Amazon gift card kullanımı hk. soru EmrahEray 1 1,820 16/02/2021, Saat: 12:13
Son Yorum: EmrahEray
  Amerika ve Kanada internet alışveriş siteleri Soner 9 6,439 04/10/2020, Saat: 02:26
Son Yorum: onurcakmak
  Fransa Alışveriş hidalgo 11 8,874 13/07/2020, Saat: 00:43
Son Yorum: seydibaba
  İtalya'da Alışveriş Yapılacak Yerler ahmet67 26 16,075 06/12/2019, Saat: 23:01
Son Yorum: Jonas
  Yerli Sitelerden Yurtdışı Alışverişi mustbe 5 4,422 03/12/2019, Saat: 11:29
Son Yorum: 3RD1
  Ürdün alışveriş astana71 3 2,615 03/11/2019, Saat: 22:31
Son Yorum: Jonka
  Danimarka Alışveriş oozturk 5 3,764 28/10/2019, Saat: 22:26
Son Yorum: Soner

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: