ozgun41 Losyonları
Guzel yorumlariniz icin tesekkurler Furkan bey.
Begenmenize cok sevindim.guzel gunlerde kullanin.

Yaklaşık 3 aydır @ozgun41 Özgün Bey`in losyonlarini kullaniyorum. Tobacco & Vanille o kadar harika ve rahatlatici ki etkisi akşama kadar suruyor. Bizleri bu dertten hem de gayet ekonomik olarak kurtardığı için teşekkürü borç bilirim.
Merhabalar, Özgün Bey'in ürünlerini nerede görebiliriz?
Merhaba size mesaj attim

ozgur bey urunleri gida boyasi eklenmemis sekilde almak mumkunmu acaba?birde kargoyu biz odesek 2-3 ml lik bile olsa tester alabilirmiyim?
Merhaba
Özgün Bey’den Beyaz Sabun ve Sandal losyonlarından istemiştim.
Kendisi de incelik gösterip ufak bir tütün&vanilya eklemiş.
Ben kokuların hepsini çok beğendim. Çok dengeli ayarlanmış ve uğraşılmış. Aynı şekilde bu coğrafyafın koku anlayışına yatkın ürünler olmuş. Acele etmeksizin, keyfini çıkarta çıkarta “beyaz sabun”dan başladım düzenli kullanıma. Tıraş sonrası efekti as balm-krem kullanmayı sevmeyenlere gayet yeterli gelicektir diye düşünüyorum.
Bence bu rakamlara böyle bir üretim yapıp bizlere ulaştıran bir komşumuz olduğu için çok şanslıyız.
Saygılar
Banada saolsun Aventus ve Beyaz sabun gönderdi . Aventusu bi traş sonrası ürün olarak degerlendirdigimde gerçekten güzel olmuş . Hacı şakir kokusu ise gerçekten takdire şayan ve çok çok başarılı .
Saygılarımı sunarım Özgün abi .
Hoş sohbetin ve ilgin alakan içinde çok teşekkür ederim .
6a0dc7784b2cbd78944f282c2853ddea.jpg
@ozgun41 üstadın tütün vanilya ve yanında denemem için gönderdiği hacışakir kokulu losyonları. Tütün vanilya zaten favorimdi. Tıraş sonrası hissiyatını çok beğendim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
de te fabula narratur.!
Guzel sozleriniz icin tesekkurler begenmeniz beni cok mutlu etti.bayramdan sonra baska cesitler de eklemeye calisacagim.

Sabun yapanlar, krem yapanlar, losyon yapanlar derken forum kimya laboratuvarı gibi maşallah..
Eldekiler biraz erisin de, hacı şakiri ben de merak ediyorum..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: