En Son Ne Aldınız ?
Gearbest in kotu anıları var bende. Hep esigara malzemesi getirmeye calısıp devamlı gumrukte kaldıgı icin, psikolojik olarak gearbest i duyunca tuylerim dikildi kedi gibi Smile
Proraso after shave
simpsons duke 2 best badger biraz elime ufak geldi gibi ama kullaniyorum para olsa da thater alabilsem Smile
Nos bir Dial Smile

ziw0nd.jpg
(18/09/2016, Saat: 18:55)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nos bir Dial Smile

ziw0nd.jpg

Hayırlı olsun komşu,konforlu alettir Wink iyi günlerde kullanın
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Sagol Saltuk hocam. Smile
(18/09/2016, Saat: 18:55)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nos bir Dial Smile

ziw0nd.jpg

Üstadım hayırlı olsun. Sabahın acele tıraşları için birebir bir alettir. 4.-5. ayarda xtg ilk perde, 1. ayarda atg ikinci perde yapıyorum ben. Tabi kullandığı injector jiletin konforuyla tahrişsiz ya da az tahrişli güzel tıraş veriyor. Jileti impa'da bulunan ted pella / Personna jileti tavsiye ederim. Güle güle kullanın.

Sent from my iPhone using Tapatalk
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Tesekkur ederim Onurcakmak hocam. Aslinda aklimda amazon da satilan shick in kendi injector jiletleri var: https://www.amazon.com/Schick-Injector-B...50011&th=1

Bi ara da connaught ta gormustum. Bakalim bi sepet yapalim. Smile
@izbe üstad o jiletten bende var. Pek tatmin etmemişti, personnaya göre biraz kördü. Forumda başka bir üstadımıza yaptığım teklifi size de yapayım; Personna alın, beğenmezseniz aldığınız fiyata bana gönderebilirsiniz.

Ben halen bayram tatilindeyim, İstanbula trafiğin açılmasını bekliyorum. Eve varınca öm atarım size, o amazondaki jiletten gönderirim bir paket, denersiniz. Personna impa da var zaten.

Tamam hocam aciklamanizin uzerine al desenizde almam. Smile Mustafa Bey den alayim hemen bir personna.

Bu arada personnalarin injectorlari no name geliyodu diye hatirliyorum dogru mu? Yani herhangi bir marka, baski, isim vs yoktu diye hatirliyorum.
Evet, injector ambalajının üzerinde bir marka yok ama dış karton kutusunda tedpella etiketi vardı. Tabi şu bilgiyi de vereyim, Personna injector jiletleri tedpella firması üretiyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: