En Son Ne Aldınız ?
Haslinger stoğumu kuvvetlendirdim. Haslinger Honig, Schalfmilch ve Coconut aldım.
(15/12/2016, Saat: 12:31)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haslinger stoğumu kuvvetlendirdim. Haslinger Honig, Schalfmilch ve Coconut aldım.

Kuvvetli stok olmuş, hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@PisPorsuk teşekkür ederim komşum , niceleri sizlerin olsun .
Benim malzemelerde azalmıştı biraz takviye yapayım dedim . Haslinger i özellikle merak ediyordum . Yalnız çok küçükmüş bir tuhaf geldi Smile

2hzlnaa.jpg
@ustacı güle güle kullanın, çok seveceksiniz Smile
Daha iyi çabuk biter Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Güle güle kullanın @ustaci komşum. Haslinger'in en güzel yanı çabuk bitmesi Big Grin Ben de Schafmilch almıştım, nasıl bittiğini anlamadım Smile
Honig kolay bitmiyor Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(15/12/2016, Saat: 21:18)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha iyi çabuk biter Smile

+1 diyorum.

193 sayfaya ulasmıs "en son ne aldınız" konusunun yanında duran, ancak 11 sayfaya ulasabilmis "en son ne bitirdiniz" konusunun ezik durumunu kanıt olarak sunuyorum.
Progres tipsoft silvertip premium yada premium silvertip  bluebeard revenge shavette Rocnel pütürlü sap ve beklenen bir kargo daha var yakın zaman için...

@onur98 hocama tipsoft premium silvertip için ilgili alakalı esnaflıgı ve güzel insanlıgı için
@impaticaret mustafa beye ise türkiyede bize bu ürünleri kolay ve ucuz temin imkanı saglaması ve herşey için
@candova hovama Monsavon sabun ve daha bir çok güzelliği için ki kendisi ticaret erbabı degil ama son aldıgım bir kaç şeyde fazlasıyla yardımcı olmuştur tekrar sagolsun...
@KAYHAN hocama da tekrar çoookkk teşekkürler sayesinde Black beauty sahibi oldum...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: