En Son Ne Aldınız ?
aaf1902d59f008690c3b64f3175f2df3.jpg Sevgili @dikdik_s Serdar Abi'nin hediyeleri,çok mutlu etti beni sağolsun.

Kapı çaldı,Noel baba'dır dedim."Yok" dedi,"PTT ben".Baktım yüzü tıraşlı,bu kar kış kıyamette gözü karartmış gelmiş."Çok bekledim" dedim,"Biliyorum" dedi.Sarıldım,ağlaştık.En son çıkarken gözünde bir damla yaş "Jel kullananlara Allah akıl fikir versin" dedi.Asansöre binerken apartman boşluğunda bir ses duydum,eminim.

"Öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın."

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@ahraz üstad güle güle kullan çok güzel duruyorlar.
@ahraz guzel gunlerde kullanin komsum

Sent from my iPhone using Tapatalk
@ahraz komşum güle güle kullanın.
Benim kadayıfı aldıgım zamanki sevincin benzerini yasamısın, ne guzel ustad. Smile

Zevkli tıraslar olsun.
@ahraz komşu anlatımınız güldürdü, siz de hep gülün, güzel günlerde kullanın Smile
@ahraz komşun zevkli ürünler güzel günlerde kullanın .
Kaç kilo kadayıf geliyor @dikdik_s üstatta yatıya kalacağım ?
Dostlar,arkadaşlar teşekkür ederim.Serdar abim tıraşı gayet keyifli,ben çok beğendim.Tekrar teşekkür ederim.@Nani Kuş Hocam bundan sonra alımlarımı kadayıf üzerinden yapmayı planlıyorum,duyurulur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
merhaba
resimdeki çini kaseyi n11 den buldum .İyi bir köpürtme tası olarak kullanıyorum.Scuttle gelene kadar durumu idare eder diye düşündüm.fiyatı 10 tl idi.98916559.png
https://www.themodernman.co.uk/the-blueb...vette.html takipsiz kargo ile 9 günde geldi. Bu benim ilk usturam bu akşam usturayla tıraşı deneyeceğim inşallah.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: