En Son Ne Aldınız ?
(17/03/2017, Saat: 00:43)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel Murat ustadan son inciler.

Uzun zamandır almak istediğim, tasarımını çok beğendiğim Rocnel P20'yi Elite serisi olarak almak nasipmiş.

Komşum, güle güle kullanın. Tongue
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
@onurcakmak hocam güle güle kullanın. @rocnel Murat hocam yine döktürmüş. Ürünü biliyoruz ama o koruma kabını bilmiyoruz. Onu bize tanıtınız hocam. Görsellik çok ama çok hoşuma gitti.
(17/03/2017, Saat: 00:43)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel Murat ustadan son inciler.

Uzun zamandır almak istediğim, tasarımını çok beğendiğim Rocnel P20'yi Elite serisi olarak almak nasipmiş.

980a701dbb6158bed0d878a99e9c0c41.jpg

f19cab961f6724ff026431a36b5f9ee6.jpg

Güle güle kullanın @onurcakmak üstad. Bu arada @Rocnel Murat Bey'i de ibr kere daha tebrik ederim. Yine mükemmel bri iş çıkarmış.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
@onurcakmak güzel günlerde kullanın, rocnel in böyle kaliteli şık ürünler üretmesi insanı gururlandırıyor .

Benim de yazlık setim, nivea sensitive balsamın yerini dolduracak Speick balsam ve muehle krom seyahat fırçam geldi. @impaticaret her zamanki gibi kibar iletişimi, hızlı kargolaması ve mükemmel paketlemesi ile beni çok mutlu etti, Mustafa beye selamlar.
2rptemp.jpg
@FurkanY komşum güle güle kullanın.. Ben Speick sensitive den çok memnun kalmıştım beğenirsiniz dilerim..

@Tahir komşum teşekkür ederim, gelince hemen çenemde kuruyan yerlere sürdüm, niveadan daha iyi nemlendirdi. En büyük korkum kokusuydu, beğenmeyen çok kişi çıkmış diye, ama kokusu da rahatsız edici değil , ben de çok beğenecek gibiyim Smile
(17/03/2017, Saat: 17:39)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @onurcakmak güzel günlerde kullanın, rocnel in böyle kaliteli şık ürünler üretmesi insanı gururlandırıyor .

Benim de yazlık setim, nivea sensitive balsamın yerini dolduracak Speick balsam ve muehle krom seyahat fırçam geldi. @impaticaret her zamanki gibi kibar iletişimi, hızlı kargolaması ve mükemmel paketlemesi ile beni çok mutlu etti, Mustafa beye selamlar.

ürünlerinizi güle güle kullanın komşum.
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
https://www.classicshaving.com/products/...ra-classic

https://www.classicshaving.com/products/...ra-classic

Cobra ile ilgilenen arkadaşlar,
classicshaving Haziran ortasında teslim edilmek üzere şu anda cobra satışı yapıyor.
@rocnel Teşekkürler Murat bey

@CMO05 Daha güzelleri sizin olsun hocam. Düşünmeyin öyle, her birimizin bütçesini ayırdığı bir şey var, benimki de bunlar, durum bundan ibaret.

@marek teşekkürler hocam. Murat bey de demiş zaten, bu aletler bin yıllık. Değerlendirme yazısı yazmak isterim elbet.

@koolandgang teşekkürler üstadım.

@izbe üstadım teşekkürler. Koruma kabı bu üründeki en beğendiğim fikirlerden bir tanesi. Tıpkı eski marka aletler gibi; hem ürüne hem kullanıcısına özen gösteren ve işeyarar bir şey sunan bir konsept. Tabi biraz sıradışı bir kap, öyle menteşeli kapaklı bir şey değil, ancak yine de güzel. Bu Rocnel markasının ilk taşıma kabı ürünü, zamanla daha da gelişecektir zaten.

@corpus36 Teşekkürler üstadım.

@FurkanY Teşekkürler üstad, sizin ürünleriniz de hayırlı olsun.

@DeaKeN Teşekkürler hocam
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@DeaKen , @onurcakmak teşekkür ederim komşularım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: