En Son Ne Aldınız ?
xfpwxu.jpg

Bu da günlük
(23/03/2017, Saat: 16:27)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aLddAg.jpg

@GartBnx Üstadıma yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Smile

Bu makine sanat eseri görünümüyle tabloya bakar gibi seyredilir. Keyifli kullanımlar.

Sent from my iPad using Tapatalk
@SumNauta çok teşekkür ederim.
Bu İmpa'ya uğradım.  Wink  @impaticaret Mustafa kardeşime ve Mehmet Beye güzel sohbetleri, misafiperverlikleri için çok çok teşekkürler.. Ayrıca tıraş alışverişlerimle ilgili serzeniş açısından İmpa'da Eşime çok şık bir AdP bulmam bir başka güzellik oldu  Idea

2i8hb1l.jpg

(25/03/2017, Saat: 19:20)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu İmpa'ya uğradım.  Wink  @impaticaret Mustafa kardeşime ve Mehmet Beye güzel sohbetleri, misafiperverlikleri için çok çok teşekkürler.. Ayrıca tıraş alışverişlerimle ilgili serzeniş açısından İmpa'da Eşime çok şık bir AdP bulmam bir başka güzellik oldu  Idea

2i8hb1l.jpg

@Tahir komşum güle güle kullanın Smile Mustafa bey sizi büyük dertten kurtarmış Big Grin
Bu arada en sağdaki parfümün kokusunu tarif edebilirmisiniz .
@Emrys komşum çok çok teşekkürler. Gerçekten büyük rahatlık İmpadan hanıma bir hediye Wink AdP Assoluta şişesi feminen ama unisex bir koku, Bu arada eşim çok beğendi, kesinlikle şekerli bir koku değil fresh turunç aromalı
Üst nokta; Bergamut, lime ve mine çiçeği
Orta nokta; biraz odunsu sedir ağacı yılang-yılang vetiver ve baharatlı
Baz nokta  ; Musk, patchouli, meşe ve reçine
Çok başarılı ağır değil ama kalıcı bir koku ayrıca bir taşla iki kuşWink

(25/03/2017, Saat: 22:01)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Emrys komşum çok çok teşekkürler. Gerçekten büyük rahatlık İmpadan hanıma bir hediye Wink AdP Assoluta şişesi feminen ama unisex bir koku, Bu arada eşim çok beğendi, kesinlikle şekerli bir koku değil fresh turunç aromalı
Üst nokta; Bergamut, lime ve mine çiçeği
Orta nokta; biraz odunsu sedir ağacı yılang-yılang vetiver ve baharatlı
Baz nokta  ; Musk, patchouli, meşe ve reçine
Çok başarılı ağır değil ama kalıcı bir koku ayrıca bir taşla iki kuşWink

Ben mesajı aldım eyvallah komşum Wink
@Emrys komşum o zaman keyifli alışverişler Wink iyi akşamlar..

(25/03/2017, Saat: 23:00)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Emrys komşum o zaman keyifli alışverişler Wink iyi akşamlar..

Eyvallah Wink iyi akşamlar @Tahir komşum ..
(25/03/2017, Saat: 19:20)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu İmpa'ya uğradım.  Wink  @impaticaret Mustafa kardeşime ve Mehmet Beye güzel sohbetleri, misafiperverlikleri için çok çok teşekkürler.. Ayrıca tıraş alışverişlerimle ilgili serzeniş açısından İmpa'da Eşime çok şık bir AdP bulmam bir başka güzellik oldu  Idea

2i8hb1l.jpg

@Tahir ağabey güle güle kulanın .

Hep derim arkadaşlar mutlaka ve mutlaka eşlerinize de bir tane hediye alın ki göze batmasın .

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: