En Son Ne Aldınız ?
(13/01/2020, Saat: 11:43)forevermore07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim internette sorun var galiba komşum yazdıklarınız gelmiyor Smile))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bi an durdum düşündüm, emojiye kadar Big Grin Big Grin
komşum bu geleneksel tıraş işi dipsiz kuyu olduğu için derinlere bir yere gidince internet çekmiyormuş Cool Big Grin
(13/01/2020, Saat: 11:52)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nida komşuma katılıyorum ben de Smile

Sıraya koyup tek tek deneseniz zaten dediğiniz gibi kombinledim uyum sağladı sağlamadı derken en az bir yıl sürer deneme süresi.
Benim Hanım Kayserili. Çok beğendiğim sözleri var. Biri şöyle

Vasiyet ettim el içinde, ölmesem olmaz.

Bakacağız artık.

Tecrübe önemli tabi. Neler görmüştür bu forum kimbilir.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(13/01/2020, Saat: 11:57)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim Hanım Kayserili. Çok beğendiğim sözleri var. Biri şöyle

Vasiyet ettim el içinde, ölmesem olmaz.

Bakacağız artık.

Tecrübe önemli tabi. Neler görmüştür bu forum kimbilir.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Söz gerçekten çok başarılı.. Smile

+ Ömürlük olan bu alet tam da benim aradığım ürün.
++ 1 hafta sonra " Satılık ömürlük DE "

+ Kartela ile aldığım jilet ilk kutuda daha kendini gösterdi. Yağ gibi akıyor, keskinlik konfor hepsi mütüşş!
++ 2 hafta sonra " Satılık 19 kutu jilet " dipnot kargo benden Wink

Kesik jelin jiletinden önce bitiyorsa yanlışın çok demektir... Big Grin
@arandur komşuma teşekkürlerimi sunuyorum, sarılar geldi.463969ce6b9add719b86bd3660c2db69.jpg

SM-G960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
43ab735915f7adbae5394fdd16d7698d.jpg
Paradigm'ler, Timeless'lar, Rocca'lar, Simpsons'lar maşallah çıtayı arşa çıkardınız. Yeni aldıkları herkese hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın.
@Aedan Emre Bey, Timeless'ı nasıl temin ettiniz acaba, bilgi verebilir misiniz? Benim de aklımda bir süredir Karve tıraş aleti var ama sanırım forumda kimsede yok. Amerika'da satılan bir ürün ve vereceğiniz bilgiye istinaden satın almayı göze alabilirim.
(14/01/2020, Saat: 11:48)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paradigm'ler, Timeless'lar, Rocca'lar, Simpsons'lar maşallah çıtayı arşa çıkardınız. Yeni aldıkları herkese hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın.
@Aedan Emre Bey, Timeless'ı nasıl temin ettiniz acaba, bilgi verebilir misiniz? Benim de aklımda bir süredir Karve tıraş aleti var ama sanırım forumda kimsede yok. Amerika'da satılan bir ürün ve vereceğiniz bilgiye istinaden satın almayı göze alabilirim.

Selam üstadım
Timeless Türkiye’ye yolluyor ama PayPal gerekiyor ödeme için, bir de gerçek bedel belirtiyor pakette vergisi çıkıyor gümrükte baya
Maggard daha uygun. Kredi kartı kabul eder, özel istek varsa dikkate alır. Siz karar verin isterseniz mahgard ile görüşürüz.

Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(14/01/2020, Saat: 12:00)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam üstadım
Timeless Türkiye’ye yolluyor ama PayPal gerekiyor ödeme için, bir de gerçek bedel belirtiyor pakette vergisi çıkıyor gümrükte baya
Maggard daha uygun. Kredi kartı kabul eder, özel istek varsa dikkate alır. Siz karar verin isterseniz mahgard ile görüşürüz.

Cevap için teşekkür ederim Emre Bey. Timeless'a bir ara fazlasıyla takmıştım ama o sevdam geçti diyebilirim. Siz yine de bir inceleme yaparsanız belki fikrim değişebilir Big Grin
Aslında bir tanıdık vasıtası ile alıyorsunuz diye düşünmüştüm. Çünkü dediğiniz işin içerisine gümrük girince zaten tuzlu olan fiyat iyice katlanılmaz hale geliyor. İnce teklifiniz için teşekkür ederim. Yardıma ihtiyacım olursa sizinle haberleşiriz.
(14/01/2020, Saat: 12:07)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cevap için teşekkür ederim Emre Bey. Timeless'a bir ara fazlasıyla takmıştım ama o sevdam geçti diyebilirim. Siz yine de bir inceleme yaparsanız belki fikrim değişebilir Big Grin
Aslında bir tanıdık vasıtası ile alıyorsunuz diye düşünmüştüm. Çünkü dediğiniz işin içerisine gümrük girince zaten tuzlu olan fiyat iyice katlanılmaz hale geliyor. İnce teklifiniz için teşekkür ederim. Yardıma ihtiyacım olursa sizinle haberleşiriz.

Üstadım özelden yazıyorum

Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
f07e6fe326318561a6321931365bd2b4.jpg
c6f46e0d8019c4efe451172d295a6d35.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: