En Son Ne Aldınız ?
(17/09/2020, Saat: 19:10)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @esox Tayfun bey alet nedir  güle güle kullanı
Teşekkür ederim

Parker 26C.

Yakın zamanda aldığım Parker larda kalite oldukça iyi, eskilere pek benzemiyorlar, tavsiye ederim
00111101
(17/09/2020, Saat: 13:52)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bakalım anlaşabilecek miyiz Smile

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence birbirinizi çok seveceksiniz Smile Hayırlı olsun Emrah, iyi günlderde keyifle kullan.

Yeni ürünler hayırlı olsun Tayfun Bey, iyi günlerde keyifle kullanın. T

(17/09/2020, Saat: 18:08)esox Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Asktm ve Razorus a teşekkürler

Yeni ürünler hayırlı olsun Tayfun Bey, iyi günlerde keyifle kullanın.
(17/09/2020, Saat: 19:44)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence birbirinizi çok seveceksiniz Smile Hayırlı olsun Emrah, iyi günlderde keyifle kullan.

Yeni ürünler hayırlı olsun Tayfun Bey, iyi günlerde keyifle kullanın. T

İnşallah abi Smile Teşekkür ederim.
So far so good..
(16/09/2020, Saat: 01:23)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hayirli olsun en kısa sürede 34c ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmayı bekliyorum Smile merkur teama hoşgeldiniz.

Acaba bir ekip mi kursak veya başlık mi acsak ?

Mild ve efektif alet sevenler diye Smile

34''ün tirasini çok beğeniyorum özellikle teknik ve yüzünü tanıdıktan sonra insanin elini başka biseye artırmayacak bir alet, slant 39c daha ayrı bir güzel. en sonuncu futur,kral ama herkese uymaz Smile en sevdiklerimin hepsi merkür.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum hoş bulduk, resmen forum beynimi yıkadı normalde hiç Merkür alma fikrim yoktu, burada o kadar çok okudum ki resmen canım çekti Smile aleti daha bir kere kullandım fakat aşırı güzel tıraş verdi, elimdeki öbür alet muhle R41, onunla aynı efektiflikte ama daha az agresif hali gibi. Üstelik sapı kısa, benim gibi küçük eli olanlar için çok ideal. Yarın öbür gün satılık ilanlarında R41 başlığımı görürseniz şaşırmayın Big Grin
(17/09/2020, Saat: 18:08)esox Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Asktm ve Razorus a teşekkürler07f676d6bca53c58e1ce418b142f8b84.jpg

Hayırlı olsun komşum iyi günlerde kullanın.
xwJTQA.jpg
@FearOfATG komşuma sabunlar ve hediye jiletler için teşekkür ederim.
(19/09/2020, Saat: 16:32)Hüseyin İbiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @FearOfATG komşuma sabunlar ve hediye jiletler için teşekkür ederim.

Rica ederim hocam, güzel günlerde kullanın inşallah. (:
@esox Tayfun Bey'e teşekkürler.xd3E2N.jpg
(21/09/2020, Saat: 22:30)Asktm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @esox Tayfun Bey'e teşekkürler.
Güle güle kullanın komşum Smile
00111101
o00qxd.jpg
Yerel bir markette fiyatını görünce alıverdim Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: