En Son Ne Aldınız ?
(13/10/2021, Saat: 15:30)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En son ne mi aldım: en güzel hediyelerden birisini..
El emeği göz nuru..  
@orhansolo 'nun emeğine/ellerine sağlık; çok teşekkür ederim. (Ankara yanar Smile  )

1) Tobacco & Amber
2) Oud & Cedar

hxktn7p.jpg

sc9wtff.jpg
Hayırlı olsun ekin bey güzel günlerde kullanın. Keyifli tıraşlar

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”
Güzel günlerde kullanın Ekin hocam. Köpüğünüz bol yastıklamanız kuş tüyü olsun.
May the good shave be with you.
(10/10/2021, Saat: 12:47)Chavez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güzel duruyorlar, ama ben alsancak faciasından sonra arko dışında türk sabunlarına mesafe koyma kararı aldımSmile
Alsancak denemedim ama Osman Bey'in ve Anos Citrus sabunları var elimde. Performans olarak gayet güzel sabunlar. Türk girişimcilerden de çok güzel ürünler çıkıyor komşum, umutsuz olmamak lazım Smile
(11/10/2021, Saat: 11:54)Chavez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"marv" daha kullanmaya cesaret edemedim, biraz güneş görsem denemek istiyorumSmile
@"ekindgn" arko candır, çok koku lazımsa üstüne güzel pahalı bir aftershave veya balm kullanılır olur biter Smile

@Chavez komşum, Arko candir vallahi Smile o kadar sabun var elde, hala Arko kokluyorum Smile. Daha once de bahsettim, eskiyi çocukluğu hatirlatiyor gulumseterek..
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Ankara grubundan değerli dostlardan hediye...

kzqgojn.jpg
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Bugün Ekrem Seyyar Usturaları (Esu) markanın type r sandviç tipi usturalarından bir adet edindim. Herkese keyifli tıraşlar. e7a5c3d3afc5c3d4c1e26cf4b3c7ef15.jpg

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”
İmpa ticaretten bugün gelen oyuncaklarım.1208232da997613305f81a7fd874bd8d.jpg

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Photo 
SIMPSONS TIRAŞ FIRÇASI TRAFALGAR 2 SENTETİK
EXTRASHAVING TIRAŞ FIRÇASI STANDI - SİYAH
Edwin Jagger DE87 Jiletli Tıraş Makinesi
Sanırım güzel bir takım oldu.

[img]c4h3pys.JPG[/img]
(28/10/2021, Saat: 13:15)tsogucali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SIMPSONS TIRAŞ FIRÇASI TRAFALGAR 2 SENTETİK
EXTRASHAVING TIRAŞ FIRÇASI STANDI - SİYAH
Edwin Jagger DE87 Jiletli Tıraş Makinesi
Sanırım güzel bir takım oldu.

[img]c4h3pys.JPG[/img]

Çok güzel set olmuş. Güle güle kullanın.
@"tsogucali" iyi günlerde kullanın, fırça ve alet uyumu çok güzel.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: