Biz de etkinlik yaptık :)
Bugün Saltuk üstad ile yeni taşındığım İzmit'te harika bir gün geçirdim.

Kendisi denemem için birbirinden güzel ürünler getirmişti. Özellikle merak ettiğim GEM aletlerin görünüşü bile muhteşemdi. Keyifli muhabbeti ve mütevazi kişiliği ile gönlümde özel bir yer edindi. Geleneksel tıraşa ait bilgi birikimini, vaktimiz elverdiğince benimle paylaştı. Çay içtik, uzunca bir yürüyüş yaptık ve onun tavsiyesiyle gittiğimiz bir mekanda çok lezzetli mezeler ve güleryüzlü bir sunum eşliğinde harika bir yemek yedik.

Sadece geleneksel tıraş üzerine değil, değindiğimiz bir çok konuda kendisini son derece iyi yetiştirdigini gördüğüm yeni komşumla (bu arada cidden komşu olduk Smile ) tanışmaktan dolayı çok mutlu oldum. Bu harikulade gün için kendisine buradan da teşekkür etmek istedim.
Dün fırsat olmadı gelemedim yanınıza İzmit'teydim ama umarım bir dahaki sefere katılacağım ben de.

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(24/07/2016, Saat: 09:18)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün fırsat olmadı gelemedim yanınıza İzmit'teydim ama umarım bir dahaki sefere katılacağım ben de.

@Chinaski komşum, gelemeseniz de biz epeyce bir kulağınızı çınlattık..

En kısa sürede sizinle de tanışmak isterim..
Eyvallah @Lorenzo komşum, ben de isterim. Umarım bor sonrakine aksilik çıkmayacak Smile

"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni Etkinlik:K3D EPOKSİ KÖPÜRTME TASI(10 ADET) sohayli 48 14,052 26/10/2020, Saat: 14:47
Son Yorum: sohayli
Lightbulb -YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ Efrasyab 534 175,215 13/07/2020, Saat: 11:23
Son Yorum: rating

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: