Derby Premium
(01/09/2016, Saat: 15:30)DERBY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hasan Bey;

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Deneme imkanı sunduğunuz için ben teşekkür ederim. Bu arada foruma hoş geldiniz. Ürünleriniz hakkındaki geri dönütleri ve incelemeleri burada bulabilirsiniz. Forumda kalıcı olmanız dileğiyle..
www.BarbarosRazors.com

(01/09/2016, Saat: 15:26)DERBY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İYİ Günler derby@azmusebat.com.tr mail adresini kullanırsanız bize direkt ulaşırsınız.

Değerli yorumlarınız bizim için çok önemli.  

İsterseniz denemeniz açısından Premium numunesi size de gönderebiliriz.

Teşekkürler
DERBY / AZMUSEBAT ÇELİK A.Ş
Hasan hocam teşekkürler inceleme için. Siz polsilver deyince epey bir heyecanlandım, ancak tabi her birimizin bireysel tercihleriyle deneyimleri nasıl olacak, onu da ileride göreceğiz. Eğer Derby Extra ile aynı üretim sürecinden geçtiği halde ortaya daha keskin ve daha kaliteli bir jilet çıkıyorsa, görünen o ki Extra'da kullandıkları çelik kalitesi vasat kalitede. Bu açıcan bakınca bana, üzerinde Swedish Steel yazan Personna Platinum gibi bir jilet olacakmış izlnimi verdi, zira Derby de platinyum kaplama.

Ürünü internette görünce Derby'nin sayfasında iletişim bölümünden bir mesaj da ben atmıştım ancak bana dönen olmadı. Siz mutlaka butik tıraş aleti üreticisi olduğunuzu belirtmişsinizdir mailinizde ve ona göre cevap vermişlerdir, görünen o ki benim gibi sıradan kullancıyı pek ciddiye almamışlar. Mailin gittiği yer ulker@yildizholding.com.tr diye bir mail adresi sanırım, çünkü "Mesajınız Ulaştı" mesajı bana bu mail adresinden geldi. Tabi yıldız holdingin (yani Ülker'in) satın aldığını biliyoruz ama neden yıldız holdingin ülker isimli mail adresine gidiyor orası da ilginç. Bir tane de derby diye açsalarmış da Derby fabrikasındaki ilgili ve tecrübeli bir kişi mailimi görüp cevap verebilseymiş.

Velhasıl, şunu hatırlamakta fayda var; Arko ve Derby markaları hiç bir zaman bizi anlamayacaklar ve ilgilenmeyecekler. Ortak noktamız her ne kadar tıraş olsa da yollarımız farklı. Hasan Bey'e bile denemesi için jilet göndermeleri büyük bir lütuf olmuş. Şu başlıktaki tecrübeli arkadaşlarımızın (ben değilim) bu konular hakkındaki düşüncelerini isterseniz tekrar gözden geçirebilirsiniz: http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7083
[/quote]

Sayın yetkili çok faydalı bir iş yapıp foruma üye olmuşsunuz. Yalın , tarafsız , objektif ve en doğru geridönüşleri buradaki arkadaşlardan elde edebilirsiniz.
Derby, kendini aşmış , süper bir hareket yapmış Premium olmuş ama neden benim rafımda yok Sad Daha doğrusu piyasada neden yok?
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
@DERBY eğer ürünün @impaticaret'te satışını sağlarsanız bütün forum hızlıca ve kolayca ulaşır. Bence ilk partiden hemen bir koli @impaticaret 'e gönderin. Bizler de alalım deneyelim. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@DERBY, @cihankeskin ' e katılıyorum. Hepimiz denemek için sabırsızlanıyoruz. Foruma hoşgeldiniz. Bence bir koli yetmeyebilir, beklentiler yükseldi biraz Big Grin
Haydi hayırlı tıraşlar...
@DERBY öncelikle foruma hoşgeldiniz. Kaliteli yerli ürün buldumu tercih eden ve  kullanmaktan keyif alan biriyim. Polsilver a yakın karakterde olduğu ifade edilmiş,  bu beni daha da heyecanlandırdıSmile arkadaşlara katılıyorum,  ürününüzü en kisa zamanda Impada görmek isteriz.
@DERBY foruma üye olmanız çok şık olmuş, hoş geldiniz. Biz tüketicilerin istediği de işte tam bu: Muhatap alınmak. Yerli üreticilerden beklentimiz taleplerimizin ve görüşlerimizin dikkate alınması.
Bu arada yeni ürününüz hayırlı olsun.
Sabırsızlıkla piyasaya çıkmasını bekliyorum. Ancak impa ticaret e gönderseniz. Tüm forum kolaylıkla ulaşabilir, piyasadan önce bizde deneme şansı bulabiliriz.
Hasan üstad güzel inceleme için teşekkürler. Merakla denemeyi bekliyoruz.
Ben de çok heyecanlandım. Polsilver stoğum bitmek üzere. Piyasaya çıktığında özellikle Impa'ya bir miktar gönderirseniz 100 lük paket almayı isterim sayın @DERBY. Bu yeni atılımınız için teşekkür ederim kendi adıma.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Firma ile iletişime geçip cevap alan oldu mu?

Ben aşağıdaki tekliflerinden sonra iletişime geçtim ama daha sonra dönüş yapmadılar.

(01/09/2016, Saat: 15:26)DERBY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İYİ Günler derby@azmusebat.com.tr mail adresini kullanırsanız bize direkt ulaşırsınız.

Değerli yorumlarınız bizim için çok önemli.  

İsterseniz denemeniz açısından Premium numunesi size de gönderebiliriz.

Teşekkürler
DERBY / AZMUSEBAT ÇELİK A.Ş
Hasan hocam teşekkürler inceleme için. Siz polsilver deyince epey bir heyecanlandım, ancak tabi her birimizin bireysel tercihleriyle deneyimleri nasıl olacak, onu da ileride göreceğiz. Eğer Derby Extra ile aynı üretim sürecinden geçtiği halde ortaya daha keskin ve daha kaliteli bir jilet çıkıyorsa, görünen o ki Extra'da kullandıkları çelik kalitesi vasat kalitede. Bu açıcan bakınca bana, üzerinde Swedish Steel yazan Personna Platinum gibi bir jilet olacakmış izlnimi verdi, zira Derby de platinyum kaplama.

Ürünü internette görünce Derby'nin sayfasında iletişim bölümünden bir mesaj da ben atmıştım ancak bana dönen olmadı. Siz mutlaka butik tıraş aleti üreticisi olduğunuzu belirtmişsinizdir mailinizde ve ona göre cevap vermişlerdir, görünen o ki benim gibi sıradan kullancıyı pek ciddiye almamışlar. Mailin gittiği yer ulker@yildizholding.com.tr diye bir mail adresi sanırım, çünkü "Mesajınız Ulaştı" mesajı bana bu mail adresinden geldi. Tabi yıldız holdingin (yani Ülker'in) satın aldığını biliyoruz ama neden yıldız holdingin ülker isimli mail adresine gidiyor orası da ilginç. Bir tane de derby diye açsalarmış da Derby fabrikasındaki ilgili ve tecrübeli bir kişi mailimi görüp cevap verebilseymiş.

Velhasıl, şunu hatırlamakta fayda var; Arko ve Derby markaları hiç bir zaman bizi anlamayacaklar ve ilgilenmeyecekler. Ortak noktamız her ne kadar tıraş olsa da yollarımız farklı. Hasan Bey'e bile denemesi için jilet göndermeleri büyük bir lütuf olmuş. Şu başlıktaki tecrübeli arkadaşlarımızın (ben değilim) bu konular hakkındaki düşüncelerini isterseniz tekrar gözden geçirebilirsiniz: http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7083
[/quote]
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby Usta impaticaret 515 239,280 24/04/2023, Saat: 04:10
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby extra jilet BigHillMe 366 379,363 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 6,966 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
Big Grin Parker Premium Platinum osaka23 7 4,732 01/05/2018, Saat: 01:30
Son Yorum: rock83
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,678 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur
  Schick Premium Occam's Razor korhan 16 19,238 13/12/2013, Saat: 17:58
Son Yorum: Marvin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: