Derby Premium
Geçelim abicim...
Haydi hayırlı tıraşlar...
Derby bizi boşvermiş görünüyor, değmez üzerinde durmaya.
Vallahi ne diyeyim, hakikaten de "geçelim abicim". Üvey evlat Türk tüketicisi. Yahu zaten Türkiye'de konuyla ilgili iki forum var, buraya da kayıt oldular çok güzel, e bu kadar mı zor irtibat kurmak, fikir alışverişinde bulunmak, geribildirim almak. Neyse, yolları açık olsun.
Yoğurt kabında tıraş sabunu satan bir firmadan ne beklenir? Üretim felsefesi minimumun minimumu maliyet, satış felsefesi ucuzun ucuzu fiyat. Brand awareness'e böyle ulaşmışlar. Arko stick varken bunların sabununa, Rapira varken bunların jiletine elimi sürmem. Bu saatten sonra kırk yıllık kani, olur mu yani.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
@ayha-al, üstat bu firmayı Yıldız Holding satın aldı bir süre önce. Derby markalı ürünlere ilave Tokai markalı çakmakları üretiyor. FMCG markette yer alan sıradan ürünler bunlar. Forum üyelerine genel olarak hitap etmesi pek mümkün olmayan ürünler. Artık küresel satış stratejilerinde fiyatı belirleyen en önemli unsur ''marka'' oldu. Markanın bilinir ve ulaşılabilir olması eşyanın içeriği ve kalitesinin önüne geçti. Derby markası için böyle bir ihtiyaç olmadığı ve fiyatının da underprice segmentte olması nedeniyle bir takım maliyetsiz kozmetik rötuşlarla fiyat seviyesini yukarı çekmeye çalışıyorlar. Kayserilinin eşeğini boyaması veya Doğan görünümlü Şahin hesabı ...
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
http://www.razorus.com/Derby-Premium-Yap...R-400.html satışa çıkmış
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Yazık gerçekten çok yazık bu jileti çıkaranlar bununla 1defa traş olmuş olsaydı. Biz bu işi bırakalım derlerdi demekki hiç biri kullanmamış.
Az önce traş oluym dedim ama ağda yapmak ile cımbızla kıl yolma arasında birşey yaptım sanırım
Cebimde taşıdığım çakım bile bu jiletten daha keskin. Tek kelime ile özetle derseniz O tek kelime "Berbat" olur.
Biraz acımasız oldu ama dost acı söyler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Konuda yorumlar tam iyiye gidiyorken birden son iki sayfada taşlamalar başlamış. Biraz ağır olmuş sanki yoğrut kabında sabun satmak vs. Derby extra jileti asla tıraş dolabıma girmeyecek bir ürün olsa da bu premium modeli denemem lazım. Henüz marketlerde görmedim. Görünce alacağım. Beklentilerim yüksek dğeil ama crystal ayarında bir jilet çıksa beni memnun eder. Bolzano, polsilver, sharp edge üçlüsünden sonra artık hiç bir jileti sevemiyorum zaten.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(21/02/2017, Saat: 01:47)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuda yorumlar tam iyiye gidiyorken birden son iki sayfada taşlamalar başlamış. Biraz ağır olmuş sanki yoğrut kabında sabun satmak vs. Derby extra jileti asla tıraş dolabıma girmeyecek bir ürün olsa da bu premium modeli denemem lazım. Henüz marketlerde görmedim. Görünce alacağım. Beklentilerim yüksek dğeil ama crystal ayarında bir jilet çıksa beni memnun eder. Bolzano, polsilver, sharp edge üçlüsünden sonra artık hiç bir jileti sevemiyorum zaten.

Mem jiletin tam olarak muadili olmuş. Yanlız fiyat bu performansa göre aşırı yüksek kalmış. Bana göre 5 li paket 0,45 krş olmalı. Çünkü Mem le Derby Premium arasinda kalsam kesinlikle Mem i tercih ederim. O kadar kötü bir jilet çünküSmile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@kemalu2002 komşum, geçenlerde derby premium jilet aldım ve kullandım iki adet. Kötü ama bu derece gömecek kadar kötü değil Big Grin Yeni bir ürün olduğu için beklentim biraz yüksekti ama beklediğim gibi çıkmadı, orası ayrı. Mem jilete göre iyi bence. Belki size kötü bir seri gelmiş olabilir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby Usta impaticaret 515 239,284 24/04/2023, Saat: 04:10
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby extra jilet BigHillMe 366 379,370 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 6,966 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
Big Grin Parker Premium Platinum osaka23 7 4,732 01/05/2018, Saat: 01:30
Son Yorum: rock83
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,678 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur
  Schick Premium Occam's Razor korhan 16 19,238 13/12/2013, Saat: 17:58
Son Yorum: Marvin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: