Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız?
dikdik_s  

Kitapla ilgili bilgi paylaşmamıştım kusura bakmayın fakat ilginizi çekip araştırmanıza memnun oldum teşekkür ederim. Aşağıdaki resimle bende birkaç bilgi paylaşayım. Yelkenli tekne ile dünya turu yapmış denizcilerimiz içinde, yaptığı yolculukları kitap haline getirenlerin hepsi resimde birarada görünüyor. Yaklaşık üç senede toplayabildim kitapları. Ne yazık ki bazıları basılmıyor ve sahaflarda da kolay bulunmuyor. Geçtiğimiz yıl hepsini büyük keyif alarak okudum. Haklısınız tadına doyulmaz bir sohbet olurdu gerçekten. Ama dünya küçük belli mi olur bakarsınız şans yüzümüze güler Smile   Listede görünmeyen Ayça Kirişçioğlu - Levent Kirişçioğlu, Ekrem İnözü, Hakan Öge ve Alim Sür - Hattaya Sür yolculukları sırasında Tayland'da biraraya gelmişler. Kitabından öğrendiğim Özkan Gülkaynak İzmir'liymiş hala orada mı ikamet ediyor bilmiyorum ama tanışma imkanınız olursa eminim güzel bir sohbetiniz olur. Zira resimdeki kitaplar içinde okuduğum en samimi ve keyifli kitap onun kitabıydı.

nbamog.jpg

@FearOfATG komşum keyifle kullanın diyorum ve fırsatınız olursa incelemenizi bende bekliyorum
(07/02/2019, Saat: 01:15)kalantorxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @FearOfATG komşum keyifle kullanın diyorum ve fırsatınız olursa incelemenizi bende bekliyorum
Cinnamon mint ile açılış yaptım. Ultra Extra Dubble Soft bir macun
Tarçın varla yok arası, nane de yoğun değil. İkisini de bir hissediyorsunuz bir hissetmiyorsunuz. ( En azından bende öyle oldu Smile ) Çamaşır deterjanı gibi köpürmemesi de benim adıma güzel bir durum.
İlk deneme gayet başarılı. İnceleme olayını soktunuz aklıma galiba böyle birşey yapacağım.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Antrac 200 Çapa Makinası alarak makinalı tarıma giriş yaptım...
@rock83

Pick up cepte desene. Guzel makinaymıs hayırlı olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=5RKIJHEq...ARLARTARIM
@kalantorxl

Komsum biz dost tavsiyesine onem veririz. Kargo bekliyordum cevap yazmak icin bugun geldi. Oneri ve paylasımınız icin tekrar tesekkur ederim. Koleksiyon harika olmus. Aklımdan gectiydi bu maceracı gezginlerimizin anılarını toplamak lazım diye, siz zamanında yapmısınız harika bir set olmus. Bahsettiginiz İzmirli Özkan Beyin sevdiginiz kitabı "özgürlük hattının batısına" olandır degil mi?
Tekrar cok tesekkurler.
Saygılar

2qs57gm.jpg
Not: 1ci kitabu bulamadım, varsa satısı bir link verirseniz cok sevinirim.

Meraklılarına Not2: Kıt kanaatimce, bize ogretilen eski insanlık tarihine inanmıyorum. İnsanlıgın en gelismisligini yasıyoruz deniliyor, elektronik teknoloji icin dogrudur, ama insanlık-felsefe-hayat degeri-cevre bilinci-tas isciligi vs. gibi konularda ilerliyormuyuz geriliyormuyuz orasını cay esliginde hos sohbetle tartısabiliriz. Bir kucuk ornek Tao Te Ching. 2500 yıl once veya cok daha eski oldugu one suruluyor kesin birsey yok, Oku bak barbardı insanlar o zaman denilen donemde adam neler yazmıs.
Çok uzun zamandır özlemle beklediğimiz şapkamız ve peçimiz geldi.
Dağ 1'den beri sıkı bir Alper Çağlar hayranı olarak desteğimiz tam.
bVvWBV.jpg
"A Samurai always wears two swords."
@DenizKSK Harika, bayıldım. Güzel günlerde kullanın.
Not: Nazarım değmez, tahtaya vurdum çünkü Smile
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(11/02/2019, Saat: 14:24)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @DenizKSK Harika, bayıldım. Güzel günlerde kullanın.
Not: Nazarım değmez, tahtaya vurdum çünkü Smile

Teşekkür ederim üstadım. Smile
"A Samurai always wears two swords."
(11/02/2019, Saat: 14:22)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok uzun zamandır özlemle beklediğimiz şapkamız ve peçimiz geldi.
Dağ 1'den beri sıkı bir Alper Çağlar hayranı olarak desteğimiz tam.
Komşum ateş ediyor Cool Güzel günlerde kullanın.
Nedir, ne değildir?
@dikdik_s

https://denizlerkitabevi.com/urunler/den...ya-varmis/

https://www.denizkutuphanesi.com/urun/dunya-varmis

Komşum ilk kitabı Denizler Kitabevi ikincisini ise Naviga Yayınları bastı. Ben fiyatı daha makul geldiği için gidip Naviga'nın ofisinden aldım. İki siteden de internet satışında sorun çıkacağını sanmıyorum. Kitapları okumadığım için tavsiye mahiyetinde yazmamıştım ama umarım keyifle okursunuz. Tavsiye ettiğiniz kitabı da ilk fırsatta alacağım. Hiç İzmir'e gitme fırsatım olmadı, gitmek için birkaç sebebim var çay ve sohbet teklifinizi de bunlara ekledim. Umarım İzmir'e gelme ve sizlerle görüşme fırsatım olur.

Haklısınız Özgürlük Hattının Batısına Özkan Gülkaynak'ın kitabı. Bu arada kitaplarımdan merak edip okumak istediğiniz olursa haber vermeniz yeterli. Eğer arayıp bulamadığınız kitaplar varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Göbekli Tepe ile ilgili kitabı okuduktan sonra düşüncelerinizi öğrenmek isterim. Hakkında sürekli kitap çıkıyor hangisini alsam karar veremiyorum. Ancak Alfa Yayınları Mustafa Küpüşoğlu'nun genel yayın yönetmenliğinde harika kitaplar çıkarıyor.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. Saygılar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Enstrüman çalan geleneksel tıraş üyeleri rewolwer_ 49 41,026 17/10/2023, Saat: 00:05
Son Yorum: ohtararan
Thumbs Up Askerlikte Tıraş Nükleer 114 40,768 19/05/2021, Saat: 00:08
Son Yorum: Fenotip
Wink Tıraş Dışı İndirim, Fırsat, Kupon veya Hediye-İndirim Çekleri 3RD1 25 13,548 14/05/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: 3RD1
  Uçakta kabin bagajında tıraş aleti taşınabiliyor mu? ismailinbiri 24 16,039 02/05/2020, Saat: 14:38
Son Yorum: blueshadov
Information Geleneksel tıraş gerçekten iyi mi,bilmiyoruz. ahraz 24 13,807 16/02/2018, Saat: 02:45
Son Yorum: arbenar
  Neden Tıraş Kreminden / Köpüğünden Slime Yapıyorlar aliyuksel 2 3,169 09/04/2017, Saat: 10:46
Son Yorum: aliyuksel
  Yurt dışı Para Çekme İşlemi ohtararan 4 6,445 02/03/2016, Saat: 16:19
Son Yorum: mancho
Question Kredi Kartı olmadan Yurt dışı alışveriş yapılabilir mi? flame2013 8 10,538 10/07/2014, Saat: 20:58
Son Yorum: zorba58
  Gündem dışı:Kanarya aminoasid 22 20,898 28/03/2014, Saat: 02:01
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Geleneksel Tıraş forumunun reklamı ilkerxxx 6 11,733 09/10/2013, Saat: 21:46
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: