Badger Tıraş Sabunu
Alıntı:ABD menşeli Badger firması hiçbir kimyasal kullanılmadan sağlıklı topraklarda yetiştirilmiş, kaliteli doğal içeriklerle hazırladıkları sade ve etkili bakım ürünleri ile ünlüdür. Cildinizi, saçınızı, sakal ve bıyıklarınızı  nemlendirmek, beslemek ve canlandırmak için Badger "Navigator Class" erkek serisi ürünlerini kullandıkça seveceğinize eminiz.

Tamamen doğal içeriklerle üretilmiş organik sertifikalı, %100 doğal olan Badger Tıraş Sabunu, içeriğindeki zengin shea yağı (karite yağı), sandal ağacı yağı ve bergamot kombinasyonu ile çok beğenilen odunsu bir kokuya sahiptir. Rahatlatıcı aloe vera özü ve besin değeri yüksek hindistancevizi yağı ile zenginleştirilmiş bir formüle sahiptir. Badger tıraş sabunun yüze tutunması ve tıraş sırasındaki koruyuculuğu tüm dünya kullanıcıları tarafından çok beğenilmektedir. Zengin gliserin katkısı sayesinde cildinizi tahriş etmeden ve kurutmadan
konforlu tıraş tecrübeleri yaşamanıza yardımcı olur. Tıraşınızdan saatler sonra bile yüzünüzdeki doğal bakımı hissedebileceksiniz.

Ürün Özellikleri:
- USDA organik sertifikalıdır. USDA sertifikalı ürünlerin en az %95 içeriği sertifikalı organik içerik olmak zorundadır. Geri kalan %5 ise yine USDA tarafından onaylı güvenli içerik listesindeki içeriklerdendir.
- Hiçbir kimyasal, sentetik, parfüm, paraben, GDO ve vazelin içermemektedir.
- Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

razorus.com'da satılan bir sabun. forumda araştırma yaptım ama bulamadım. bu sabunu kullanan var mıdır ?
@nicky şu son 4 aydaki klasik tıraş merakımın yönlendirdiği keşiflerle çok uzun yıllardır kullandığım Arko tıraş sabunu ve AOS tıraş kreminin dışında bir çok yeni tıraş sabunu ve tıraş kremi kullandım.

Hepsi bir şekilde hoşuma gitti yıllardır süren monotonluğun ardından ama MWF sabun en favorim oldu, tıraş kreminde ise Aqua di Parma'yı en çok sevdim.

Şimdi bu konuda tecrübesi, bilgi seviyesi tam oluşmamış ve nice deneyime ihtiyacı olan biri olsam da Badger tıraş sabunu ile ilgili kendi cilt tipimin yarattığı şu yargıyı paylaşacağım:

Badger tıraş sabunu denediğim tüm tıraş sabunları arasında en sevmediğim oldu. Köpüğünü de, kokusunu da, ciltte yarattığı kayganlığı da, tıraş sonrası hissiyatını da hiç sevmedim. Bir şans daha vermek için 2 kere daha kullandıysam da aynı hoşnutsuzluğu yaşadım ve kullanmayı bıraktığım tek sabun oldu onca sabun arasında.

Şu şerhi tekrar koymak ihtiyacı hissettim: bu benim cildimdeki deneyime göre 'öznel' yargım, bir başkasına çok da iyi gelebilir bu sabun.

Keyifli Pazarlar.

Sent from my iPad using Tapatalk
Traş ile alakalı herhangibir ürün e çamur atmayı , hele ki böyle bir sitede , uygun bulmasam da.
Traş adına verdiğim paraya acıdıgım , çabalasam da alışamadıgım , begenemediğim traş sabunu.

köpük hemen kaybolur koku zaten yok ferahlık yok kayganlık nemlendricilik yok..

sabundan beklediğim tek bir şey dahi yok..
O kadar kötümü yaw?
O kadar kötü değil hocam korkmayın ben preshave ve aftershave i ile kullandım gayet temiz tıraşlar sundu bana. Ha bi mwf veya tobs avocado değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Valla ben Razorus Noyan beyle ozelden konusmustum, hocam satma su markayı diger urunlerin beklentilerini de bozar dediydim ama badger markasının ın kendi kitlesi varmıs Noyan beyden ogrendigim, severek kullanan bir zumre varmıs. Sabunundan sahsen nefret etmistim, ama begenen kullanan baya tıras sever varmıs.
Sabunun aksine preshave yağı ve aftershave toniği beklentimin çok çok üstünde çıktı. Hatta toniği tahriş olduğumu hissettiğim tıraşlardan sonra özellikle kullanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,259 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 631 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 949 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,362 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,409 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,230 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,782 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,331 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,967 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,710 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: