İNCELEME:Slant Dünyası'na Giriş:Mahşerin 1 değil,2 değil tam 6 atlısı!
@Gökhan43
Komsum, Ahraz kardesim, guzel sozlerinize cevabı verir, ben arada birsey yakaladım sizinle paylasmak istedim. Bu son kırmızı seri proraso tıras oncesinin formulunu mu azıcık degistirdiler, benmi zamanında degerini bilememisim anlayamadım ama su sizdeki yulaflı beyaz bittikten sonra actıgım kırmızı cok daha kayganlastırıcı ozellikli cok hos bir urun cıktı. Beyazdan sonra kırmızıya bir daha sans vermenizi oneririm.
(29/12/2017, Saat: 23:34)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Gökhan43
Komsum, Ahraz kardesim, guzel sozlerinize cevabı verir, ben arada birsey yakaladım sizinle paylasmak istedim. Bu son kırmızı seri proraso tıras oncesinin formulunu mu azıcık degistirdiler, benmi zamanında degerini bilememisim anlayamadım ama su sizdeki yulaflı beyaz bittikten sonra actıgım kırmızı cok daha kayganlastırıcı ozellikli cok hos bir urun cıktı. Beyazdan sonra kırmızıya bir daha sans vermenizi oneririm.

Sevgili dikdik üstad zevkle şans veririm hatta ilk iş Mustafa bey den salı günü elinde varsa alır denerim.
Sizin yorumlarınız ve destekleriniz bizler için çok değerli değerli katkın için teşekkür ederim.
Ne demek abi, en ufak bir katkımız olursa ne mutlu bize. Saygılar tesekkurler.
(29/12/2017, Saat: 23:34)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Gökhan43

Komşum bu proraso yulaf preshave bana hiç uymadı. Azcık sürmeme rağmen yapış yapış birşey oluyor. Üstelik 5/10 daki bekliyorum. Üzerine köpük sürünce köpük tutmakta zorlanıyor orası. Ne bir yumuşatma, tam tersi tıraşı zorlaştırıyor. Bir yerde hata mı yapıyorum anlamadım
@Dragon komşum köpük yapmakta sıkıntınız yoksa . Size uymamıştır hata yaptığınızı düşünmüyorum .
Bana da benzeri durum yüzde köpürtmede oluyor. Hemen sönüyor köpük. Hatta preshave sonrası hafif su üstüne yüzde köpürtme filan denedim, hikaye.

Zaten after shave olarak daha güzel bir ürün.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(30/12/2017, Saat: 21:15)astroid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana da benzeri durum yüzde köpürtmede oluyor. Hemen sönüyor köpük. Hatta preshave sonrası hafif su üstüne yüzde köpürtme filan denedim, hikaye.

Hah bu sönme tam doğru terim komşum. Bende üstüne su denedim ama yine olmadı. After shave olarak ta kullanılabiliyor mu bu proraso pre shave? Yeni duydum bunu bilmiyordum!

(30/12/2017, Saat: 20:53)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Dragon komşum köpük yapmakta sıkıntınız yoksa . Size uymamıştır hata yaptığınızı düşünmüyorum .

Yok komşum köpük yapabiliyorum Smile ama preshave sanki köpüğü söndürüyor
(30/12/2017, Saat: 21:15)astroid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana da benzeri durum yüzde köpürtmede oluyor. Hemen sönüyor köpük. Hatta preshave sonrası hafif su üstüne yüzde köpürtme filan denedim, hikaye.

Elinizdeki kuvvetle muhtemel kırmızı seri.Eğer tespitim doğru ise belirtin komşum,ona göre bir çözüm önereyim.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Islak yuzunuze mi suruyorsunuz preshave i arkadaslar. İslak yuze, soyle leblebi gibi az alıp yuzunuze yayın. 3-5 dakika kurusun cildiniz emsin.
Ondan sonra direk yuzunuze kopuklu fircanız ile kopurtmeye baslıyorsunuz.
Ya ıslak yuze yapmıyorsunuz, yada cildin emmesi icin beklemiyorsunuz, o zaman zaten preshave in sakallara bir etkisi olmuyor. Bir daha denemenizi oneririm, ayrıca dostum sormus, proraso tıras sonrası da balm gibi post shave olarak kullanılabiliyor.
@ahraz

Evet komşum, ama Proraso ile geçmişimiz çok eski. Yeşil'inde de durum aynı. Ayrıca yeşili tıraş öncesi sürülünce kullandığınız sabun/krem'in keyfini %500 oranında öldürüyor. Bu kadar baskın gelmesi "bari Arko sabun süreydim" dedirtiyor. Çözüm öneriniz nedir?

@dikdik_s

Komşum, çok kombinasyon denedim. Islak yüz, kuru yüz, yarı ıslak yüz, leblebi, fındık, ceviz, 30-45-60-70-90 derece sıcaklık su. Preshave olarak zerre faydasını görmediğim bir üründür. Usturada da bu etkiyi ölçtükten sonra hiçbir faydası olmadığını tasdikledim. Tıraş geçmişimde başka marka preshave de kullanmadım doğru.

@Dragon

Cildiniz çok kuru değilse, after shave olarak mis gibi iş yapıyor. Hatta bazı sitelerde Pre&After Shave Cream diye satarlar, ben başka bir ürün müdür diye çok bakınmıştım. Balsamından daha çok sevmiştim doğrusu. Yeşil Çay-Yulaf balsamı bitsin diye şişenin dibini gözlemledim kaç ay.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rex Ambassador İnceleme Aedan 28 14,519 22/12/2023, Saat: 14:10
Son Yorum: layken
  İNCELEME: Baili BD176 Legend 54 36,368 04/04/2023, Saat: 02:03
Son Yorum: Mecanica
  Fatip Slant Açık ve Kapalı Tarak Nazikas 5 4,678 15/03/2023, Saat: 02:08
Son Yorum: inter
  Parker Semi Slant Chefkara 41 13,980 17/01/2023, Saat: 15:40
Son Yorum: Shavettin
Thumbs Up İNCELEME: Pearl Shaving SSH-05 Close Comb Tayyare Pilotu 15 6,335 09/01/2023, Saat: 21:26
Son Yorum: layken
  Yaqi Agamemnon: nâm-ı diğer, 'DOCS' "Double Open Comb Slant" mtcn77 60 26,345 14/04/2022, Saat: 14:03
Son Yorum: yucelyilmaz
  İnceleme: Razorock Game Changer 84 marv 6 3,612 09/11/2021, Saat: 19:53
Son Yorum: marv
  Merkur 37C Slant Bar muratti 282 301,595 29/09/2021, Saat: 11:58
Son Yorum: Zayn
  Razorock German 37 Slant FearOfATG 47 19,928 20/02/2021, Saat: 22:59
Son Yorum: Yilmazde
Wink Slant Agresiflik Tablosu Timor1322 22 8,138 03/11/2020, Saat: 00:22
Son Yorum: cerdinc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: