İMPA Ticaret
Döviz almış başını gitmişken @impaticaret in dönüşü muhteşem! olur Smile
yaşam bir zevktir
(10/08/2018, Saat: 14:06)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En guzelini yapmıssın Mustafa bey. İyi tatiller iyi dinlenmeler.

Teşekkür ederim Serdar Bey Smile

(10/08/2018, Saat: 21:07)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dükkanıda mı  kapattınız  mustafa bey

Dükkan bayrama kadar açık ama babam konuya yeterince vakıf değil Smile

(10/08/2018, Saat: 22:44)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi tatiller Mustafa Bey. Smile

Teşekkür ederim. Betimleme efsane olmuş Smile)

(10/08/2018, Saat: 23:12)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dükkan yarın açıkmı sabah 8-8:30 arası ugruyacaktim,acil cevap alırsam iyi olur

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yarın açık Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Mustafa bey bir ürün alacaktım ama kargolanma şansı yokmudur ?
(10/08/2018, Saat: 22:44)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi tatiller Mustafa Bey. Smile

4h5z5i.jpg

Çok iyi yaaa Smile
Mustafa bey, Gillette Super Stainless, Perma-Sharp Sheffield ve Rotbart Extra Dunn jiletlerinizin tekrardan stoklarınıza gelme ihtimali var mıdır?

Teşekkür ederim.
(14/08/2018, Saat: 23:48)buyukkartal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey, Gillette Super Stainless, Perma-Sharp Sheffield ve Rotbart Extra Dunn jiletlerinizin tekrardan stoklarınıza gelme ihtimali var mıdır?

Teşekkür ederim.
Mustafa Bey şu an kızgın kumlardan serin sulara atlıyor olabilir. Bayram dönüşünü forumca bekliyoruz. . Smile

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(11/08/2018, Saat: 00:54)vintage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Döviz almış başını gitmişken @impaticaret in dönüşü muhteşem! olur Smile

Ki olmuş. Kaplı mwf alayım, porselen kapla yavrucaklar avunsun dedim 160‘tan 200’e fırlamış. SV ayaklı köpürtme kabı da 200’den 350’ye fırlamış. Bu ikisini alacakken siteyi kapatmıştı Mustafa Bey, şimdi de muhteşem açmış işte Smile

Bu ülkede ticaret de zor, tüketici olmak da. Bir şey söylemek zor... Bağımlılar düşünsün, şükür ki ben genelde ulaşabildiklerimle ve elimdeki ile mutlu olabiliyorum...
(27/08/2018, Saat: 00:45)astroid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bağımlılar düşünsün, şükür ki ben genelde ulaşabildiklerimle ve elimdeki ile mutlu olabiliyorum...

Bagımlılar dusunsun derken hocam, bizi yaptın muptela. Big Grin
Sabunu vs. luks tuketimi gec canı sagolsunda, yedigimiz ithal olan mercimekten ete, kullandıgımız gaza, Arabanın parcasından, benzine vs. ne yazık ki gelmis ve daha gelecek olan zamlar var, onlar luks degil ihtiyac. Toplum olarak hepimizin sorunu bu sorun, elimdeki ile mutlu oluyorum diye gecistirelecek bir mevzu degil. Hepimizi her taraftan vuruyor.
(27/08/2018, Saat: 00:45)astroid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ki olmuş. Kaplı mwf alayım, porselen kapla yavrucaklar avunsun dedim 160‘tan 200’e fırlamış. SV ayaklı köpürtme kabı da 200’den 350’ye fırlamış. Bu ikisini alacakken siteyi kapatmıştı Mustafa Bey, şimdi de muhteşem açmış işte Smile

Bu ülkede ticaret de zor, tüketici olmak da. Bir şey söylemek zor... Bağımlılar düşünsün, şükür ki ben genelde ulaşabildiklerimle ve elimdeki ile mutlu olabiliyorum...

Yaptığım %10 civarında artışlara tabiri caizse günü kurtarmak diyebiliriz. Artışın gerekli olduğu ürünlere yaptım. Birçok ürün eski fiyatta duruyor. Artışı mecburen yapıyorum ama kendimi suçlu gibide hissediyorum bitaraftan. Çünkü muhatap benim Smile Artışlar bununla kalmayacak malesef. Kozmetik ithalatına ÜTS denen kota sistemi getirdiler , bu sistemi tam anlamıyla uygularlarsa ürün bulamayacağımız günlerde gelebilir. İnşallah bu sistemi uygulamaya sokmazlar. Zaten midemin bulandığı ülkemiz ticaret yapısından kaçmamı hızlandırırlar Smile

Not: SV kızılağaç kasede artış olmadı, fiyat hatası düzeltildi. S.v.nin en ucuz kasesi olan mango kase ile aynı fiyat yazmıştım yanlışlıkla Sad

Gelir düzeyimizin artacağı veya zamların olmayacağı mutlu bir düzen diliyorum herkese
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(27/08/2018, Saat: 08:56)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gelir düzeyimizin artacağı veya zamların olmayacağı mutlu bir düzen diliyorum herkese

Ne güzel bir dilek bu abi, görürüz inşallah o düzeni... Smile

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,798 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,454 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,345 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: