Merhabalar Geltir ailesi
Hoş geldiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(09/12/2017, Saat: 16:13)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hosgeldiniz,

Urunleriniz tam baslangıc seti. Arko sabunu begeneni begenmeyeni ile beraber, onu oldugu gibi medarı iftiharımız olarak kabul ettik artık. Ama kremleri icin aynı seyi soyleyemeyecegim. Elinizdeki kremleri bitirdikten sonra daha kaliteli alternatiflere gecerseniz cok daha zevli tıraslarınızın gececegini tahmin ediyorum.
Sabun olarak haslinger nispeten uygun fiyatı ile fiyatının ustunde performans veren bir sabun siddetle tavsiye olunur.
Cella sabun, proraso kremler yine baslayanlara hep tavsiye ettigimiz urunlerdir.
Uygun fiyatlı krem arayısınız varsa, palmolive tup krem arkodan cok daha iyi sonuc verecektir.
Orta fiyatta yine speick kremi deneyebilirsiniz.
Aklıma gelenler bunlar, tıras seti fotograflarınıza zevkle bakarken o arko kremler limon gormusum gibi eksitti tadımı Smile
Aramıza hos geldiniz, keyifli forumlarınız zevkli tıraslarınız olsun.

Merhabalar..limon görmüş gibi tadinizi kaçıran arko krem şu yeşil yağlı kremlerse şayet onlarin bi klasik oldugunu düşünüyorumSmile evet sabun konusunda haklisiniz. Fakat benim aradığım şey markette bulabilecegim kadar yakin olmasi.ne yazik ki bu kremleri hep intetnet sitelerinden söylüyoruz. Ve epey de pahalilar.. Palmolive'i duydum sanki fakat nasil temin edebilirim ulusal marketlerde satilan bir sey mi..
Yok canım o yesillere bisey demem. El icin cok guzeldir, biraz yuze yaglı geliyordu eskiden bana ama cesitlerimi vardı, az yaglısı varmıydı hatırlayamadım simdi.
Arko sabuna da diyecek bisey yok, su arkada duran 3 tane arko tıras kremi icin dedim dostum. (biri nivea ıymıs pardon)
Niveayı buldugunuz yerde belki vardır palmolive olmadı impada var diye biliyorum.
@mbilgin foruma Hoş geldiniz,
Keyifli tıraşlar ve hoş sohbetler dilerimSmile

Hoşgeldiniz,keyifli forumlar dilerim.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(09/12/2017, Saat: 16:07)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğrudur komşum tam hatırlamıyorum ama iyidir çünkü bende kullanırken tahriş veya yakın tıraş olamama gibi bir sıkıntı yaşamıyordum, sadece canımı sıkıyorlardı Wink

Üreticisi gillette olunca keskinlik problemi asla yok, arkasındaki favori düzeltici kismini seviyorum. Fakat eksileri kartuşları pahali ve tersten çekip sinek kaydi olamıyorsun çünkü 5 bıçak birden çekme yapıyor. Hızlı ve soğuk suyla traş olmak zorundaligin varsa ama tek geçerimSmile
Şükür öyle acil bir durumda yok bende, direkt keyif için yarım saat doya doya oynuyorum ayna karşısında. Artık elimde alıştı sanırsam hızlı olmak isteyince De89 la vıjt vıjt on dakka Smile
(09/12/2017, Saat: 22:13)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok canım o yesillere bisey demem. El icin cok guzeldir, biraz yuze yaglı geliyordu eskiden bana ama cesitlerimi vardı, az yaglısı varmıydı hatırlayamadım simdi.
Arko sabuna da diyecek bisey yok, su arkada duran 3 tane arko tıras kremi icin dedim dostum. (biri nivea ıymıs pardon)
Niveayı buldugunuz yerde belki vardır palmolive olmadı impada var diye biliyorum.

Prorasoyu bir kez kullanmıştım bir arkadaşımdan sandal ağacı özlü sabunu harikaydi. O yüzden proraso almayi düşünüyorum. Krem olayinda biraz tecrübe sahibi sayılırım, yağlı kremleri yüze asla sürmemek gerek, genelde su bazlı kremler kullanilmali, hemen emilen. Milyon çeşit krem kullandim, traştan sonra tahriş ve kuruluk problemi çeken arkadaşların da ilgisini cezbeder belki; bepantolu tek geçerim hocam düzenli kullanilmasinda fayda var yüz için.
Hoş geldiniz... keyifli forumlar dilerim...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hoş geldiniz, keyifli tıraşlar...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 586 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhabalar! Cascada 5 1,603 27/06/2023, Saat: 05:44
Son Yorum: Cascada
  Merhabalar EnverCan Enver Can 3 630 07/05/2023, Saat: 15:11
Son Yorum: sfenks
  Merhabalar goshawk 14 2,071 26/04/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: goshawk