Dorco Prime
(29/03/2020, Saat: 03:17)Dr.TomFord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gece gece güldürdün eksik olma komşum. Bende onu düşünüyordum sepeti doldurdum acaba @impa ticaret dükkanı açıyor mu gitsem mi internetten mi alsam iyice şaşırdım doğrusu. Allah sonumuzu hayır etsin komşum. Dün neydik bu gün ne olduk Sad

Ne bizlere komşum gülelim güldürebilelim hayatımızda mizah eksik olmasın . Komşum Mustafa bey kapıda ödeme seçeceği de mevcut . Yada bekleyin sabredin şu virüs eninde sonunda gidecek o vakit gider hem sohbet etmiş olursunuz hemde jiletler ve diğer şeyleri de almış olursunuz . Sağlıkla kalın .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Dorco Prime benim favori jiletlerimin arasında. Mild ve agresif aletlerle kullandım pürüzsüz bir cilt ve konforu yüksek bir tıraş sağladı. Çok sert bir sakal yapım yoktur bu jiletle en fazla dört kere tıraş olabildim. Fiyatı uygun ambalajı da çok güzel. En sevdiğim özelliği ustura, vintage ve yeni de aletlerle uyum sağlayıp güzel tıraş sunması.
Üç  günlük sakalımda kullandığım bu jilet. Keskinliği ve konforunu orta düzeyde buldum. Fiyatına bakarsak günlük traş  olanların tercih edebileceği bir jilet fakat konfor ve keskinlik açısından yüksek bir beklentiniz  olmasın derim. Keyifli traşlar.
Dorco prime jileti sedef ustura ile çok uyumlu bir şekilde kullanıyorum. 2 günde bir ustura ile tıraş oluyorum dorco prime da herhangi bir sorun yaşmadım. Ancak 2 gün değilde 4-5 güne uzarsa sakal (benim gür olduğu için) yetersiz kalıyor.
Toptan tr sitesine yeni bir jilet gelmis acaba deneyen oldumu kesimi konforu nasıldır....
https://www.toptantr.com/tr/dorco-berber-bicagi-100lu
Konu başlığında yazdıklarımdan bugüne çok şey değişmiş demek ki. Jiletin değil de benim acemiliğimmiş muhtemelen. Jilet fena değil, konfor-keskinlik dengesi tatmin edici.
Dorco Premium tam bir konfor jileti..tıraş aletimi kullanırken icinde jilet var mi yok mu hissetmiyorum..Bic jiletlerde bu hissiyatı almıstım ama o kesmiyor gibiydi..Bunda keskinlikte iyi duzeyde..Ulkemizde is yapar..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Konfor ve kesiciligi ile beni hayran birakti 3 kartla aldim
Global sitesinde bu versiyonu icin "soft shaves ve reduce skin irritation" diye yaziyor..dedikleri dogru urun icin.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dorco Güney Kore merkezli Kore Wietnam ve Meksika'da fabrikaları olan Jilet üretimi konusunda önde gelen firmalardan biridir. Kartuşlu tıraş makinelerinde kendi geliştirdiği teknolojiyi kullanır ve bütün ürünleri ciddi bir kalite yönetim sistemi ile yönetilen ileri teknoloji kullanır bu yüzden ürünleri tutarlıdır belli aralıklarla aldığımız jilet paketleri aynı kaliteyi size sunar. Çoğu markalarda benimde şikayetçi olduğum konulardan biri bırakın farklı paketleri aynı pakette bile kalitesi aynı olmayan markalarla karşılaştığımız bir gerçek işte tutarlı bir kalite yönetimi sistemi burada devreye giriyor.
Yaprak jilette ilk başlarda kendi ülkesindeki erkeklerin sakal yapısını göz önüne alarak ürettiğini düşündüğüm dorconun ilk serileri Titan da dahil bizim gibi sert ve yoğun sakalı olan ülkelerde ki kullanıcılar keskinliğini ve akıcılığını iyi bulmamıştı sanırım bu prime serisi ile kalın ve yoğun sakallı olan tüketicileri dinlemiş. Jileti deneyen biri olarak kendi adıma Astra SP, Derby, Rapira Stainless ve bir çok markadan daha başarılı buldum. 2-3 günde tıraş olan biri olarak çok beğendiğimi söylemeliyim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,532 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Dorco Titan sfenks 12 6,568 16/05/2020, Saat: 02:35
Son Yorum: Tony Soprano
  Dorco Platinium st300 totan35 38 42,033 10/07/2019, Saat: 01:44
Son Yorum: FearOfATG

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: