Yeni başlayan için jilet seçimi
#7
Hoş geldiniz. Forumun ilgili başlıklarını incelerseniz jiletin kişiden kişiye çok değişken bir husus olduğunu görürsünüz. En fazla 5'er ya da 10'ar adet farklı marka jiletleri alıp denemeniz önerilir. Zamanla kendinize en uygun olanları ancak bu şekilde keşfedebilirsiniz.
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: mustafayazar - 04/01/2016, Saat: 23:50
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: ts9funk - 05/01/2016, Saat: 00:28
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: mustafayazar - 05/01/2016, Saat: 00:34
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: onurcakmak - 05/01/2016, Saat: 00:34
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: mustafayazar - 05/01/2016, Saat: 00:37
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: Onurper - 05/01/2016, Saat: 01:39
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: msakalli - 05/01/2016, Saat: 01:43
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: mustafayazar - 05/01/2016, Saat: 01:46
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: ooppss - 05/01/2016, Saat: 02:31
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: mustafayazar - 05/01/2016, Saat: 02:37
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: crionics - 05/01/2016, Saat: 03:12
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: m y r - 05/01/2016, Saat: 10:37
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: mancho - 05/01/2016, Saat: 15:38
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: mustafayazar - 05/01/2016, Saat: 15:56
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: mancho - 05/01/2016, Saat: 16:09
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: mavi - 05/01/2016, Saat: 15:47
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: mustafayazar - 05/01/2016, Saat: 15:55
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: Aleksey - 05/01/2016, Saat: 16:12
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: mustafayazar - 05/01/2016, Saat: 16:15
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: Aleksey - 05/01/2016, Saat: 16:22
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: msakalli - 05/01/2016, Saat: 17:30
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: mavi - 05/01/2016, Saat: 17:45
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: mustafayazar - 05/01/2016, Saat: 17:55
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: korgunv - 06/01/2016, Saat: 12:57
Cvp: Yeni başlayan için jilet seçimi - Yazar: agatam - 21/03/2016, Saat: 10:58

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yeni uyeyim ve ekipman aldim fchopen 1 1,887 27/02/2025, Saat: 09:24
Son Yorum: arandur
  Aramıza yeni katılan bir İtalyan üyenin sunumu Lozioditalia 5 4,265 11/10/2024, Saat: 10:59
Son Yorum: Lozioditalia
Smile Tıraşa Eski - Foruma Yeni - Sabun Üretimine Meraklı Birisi Eakgun 10 8,403 08/09/2024, Saat: 00:55
Son Yorum: Zireæl47
  İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. Emir_ 26 16,385 27/10/2020, Saat: 22:33
Son Yorum: Emir_
  Yeni Bir Tıraşseverden Herkese Selamlar Tony Soprano 36 20,637 19/05/2020, Saat: 18:33
Son Yorum: Tony Soprano
  Yeni Tıraş Zidane 28 16,395 12/05/2020, Saat: 18:35
Son Yorum: V4Vamık
  Merhaba / Ankara / Yeni Üye BalPorsuğu 29 16,436 13/03/2020, Saat: 12:27
Son Yorum: grknclk
  Yeni üye Gelenekseltraş 21 14,091 09/12/2019, Saat: 14:45
Son Yorum: tanios74
  Yeni üye Dorukbey 19 11,225 25/11/2019, Saat: 15:29
Son Yorum: U A K
  kabul ederseniz yeni komşunuz..zorsakal..merhabalar :-) zorsakal 29 15,309 28/10/2019, Saat: 09:33
Son Yorum: 3RD1

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: